wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

mariusz b    22

@bartus16 w mojej klasie już wszyscy złożyli podania ja jestem jednym z ostatnich który je składał , osoby które chcą iść do Warszawy muszą najpierw się zalogować za pomocą Internetu do 20 maja https://warszawa.edu.com.pl/Kandydat/kseon.php dlaczego sądzicie że to nie teraz ? w szkołach w których byłem jakoś się nie zdziwili że przyniosłem podanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

A ja ide do szkoły rolniczej na Technik Mechanizacji Rolnictwa lub Technik Rolnik..

ale chyba na te pierwsze :) Skoncze ta szkołe i pomysle nad studiami zaocznymi bo na dzienne nie mam szans :) :) A po druge nie chce bo całe zycie sie uczyc to tak dziwnie :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

ja ide do technikum rolniczego w nakle slaskim, moze ktos tez sie tam wybiera?


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10
@bartus16 w mojej klasie już wszyscy złożyli podania ja jestem jednym z ostatnich który je składał , osoby które chcą iść do Warszawy muszą najpierw się zalogować za pomocą Internetu do 20 maja https://warszawa.edu.com.pl/Kandydat/kseon.php dlaczego sądzicie że to nie teraz ? w szkołach w których byłem jakoś się nie zdziwili że przyniosłem podanie

a u mnie trzeba sie zalogowac od 25 maja do 13 czerwca


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Liceum Ogólnokształcące infa, mata, fiza, a potem może polibuda we Wrocławiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojciechu    0
A ja ide do szkoły rolniczej na Technik Mechanizacji Rolnictwa lub Technik Rolnik..

ale chyba na te pierwsze :) Skoncze ta szkołe i pomysle nad studiami zaocznymi bo na dzienne nie mam szans :) :) A po druge nie chce bo całe zycie sie uczyc to tak dziwnie :) :) :)

 

uczymy sie cale zycie i tak glupimi umzemy :):)


hoduję króliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczymy sie cale zycie i tak glupimi umzemy :):)

 

Słuszna słowa :)

 

Ale ja tez jak skończę to jeżeli na studia będę się wybierał to zaocznie. Po prostu wolę iś do pracy i powoli odkłada kasę a nauczyć to i się zdążę na zaocznych :)


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

a ja wybieram się do zawodówki na mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

"dla mnie liceum to jedno wielkie nieporozumienie nic po nim nie ma dry.gif a po technikum jest zawod i matura biggrin.gif"

 

Hahahaha dobre, tu się uśmiałem :) jak to miał być żart to gratuluję. Ja zapewne do LO ;p

 

Nie ma co się tutaj śmiać kolega ma rację .


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitram92    1
"dla mnie liceum to jedno wielkie nieporozumienie nic po nim nie ma dry.gif a po technikum jest zawod i matura biggrin.gif"

 

 

 

Nie ma co się tutaj śmiać kolega ma rację .

 

 

No raczej nie;] Po co rok dłużej i z problemami na studia i ze zdaniem matury skoro mozna i szybciej i lepiej ? Liceum jest dla ambitnych. Tam sie idzie z ,myśla o studiach a tech? no zawód jest tylko jeżeli wiesz ze i tak pójdziesz na studia nie ma sensu gnić w technikum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Ale jak znajdzie się ktoś mniej ambitny i nie zda matury, albo stanie się tatą,mama co wtedy na studia A rok dłużej posiedzi

to ma jakiś zawód i może iść na studia. Wszystko może sie zdarzyć wybór należy do was ja bym poszedł do technikum a potem w górę bo teraz wszyscy do liceum a potem co bezrobocie.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
"dla mnie liceum to jedno wielkie nieporozumienie nic po nim nie ma dry.gif a po technikum jest zawod i matura biggrin.gif"

 

 

 

Nie ma co się tutaj śmiać kolega ma rację .

 

Może dla Ciebie jest lepszym pójść do zawodówki. Prosze bardzo, ja Ci nie bronię. Ja sobię pojdę do LO, zdam mature pójdę na studia (jak narazie chcę iść na rolnicze, a zobaczymy co to będzie za 3 lata), ale mam papier, wole być rolnikiem z takim papierem, bo w tych niepewnych czasach z tym papierem moge iść do jakiejś agencji rolniczej czy coś w tym stylu. Porównując technikum do LO, wole LO, uczę się 3 lata no fakt potem maturka, a w technikum 4 lata i egzamin zawodowy. Liceum jest dla bardziej ambitnych jak to kolega wyżej napisał.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitram92    1
Ale jak znajdzie się ktoś mniej ambitny i nie zda matury, albo stanie się tatą,mama co wtedy na studia A rok dłużej posiedzi

to ma jakiś zawód i może iść na studia. Wszystko może sie zdarzyć wybór należy do was ja bym poszedł do technikum a potem w górę bo teraz wszyscy do liceum a potem co bezrobocie.

 

Totez dlatego Ci pisze ze dla bardziej ambitnych, wiadomo ze nie wszytskim nauka idzie [i nie ma w tym nic dziwnego albo powodów do prześmiewek, tak poprostu jest] Wtedy nie ma sensu pchac sie do LO bo jeszcze bardziej sie pograżysz. technikum jest wg mnie dla średnich uczniów, bo nie skreśla ich szansy na studia a nie zabija poziomem nauczania, bo nie oszukujmy sie, wkońcu zdawalność matur mówi sama za siebie;/ Wg mnie do liceum to wybierac sie powinni uczniowe no, przynajmniej dobrzy i tak u mnie jest. Kwestia własnych możliwości, głupota byłoby phac kogos kto nadaje sie do zady w LO 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Hahahaha dobre, tu się uśmiałem :) jak to miał być żart to gratuluję. Ja zapewne do LO ;p

czemu żart?? to prawda.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

Jak ktoś jest z pomorza i okolic Kościerzyny to polecam klase Technik Rolnik w tzw. ,,Ekonomiku'' w Kościerzynie


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
czemu żart?? to prawda.

 

W technikum masz 4 lata, do tego na końcu egzamin zawodowy, a jeżeli chcesz studiować to jeszcze matura. W lo masz 3 lata no i maturka obowiązkowa. Lepiej do LO. A gadanie, że po liceum nic nie daje to można między bajki włożyć :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Jeżeli chcesz iśc na studia to idź do liceum, bo mimo wszystko jeden rok szybciej kończysz :)

 

Ja wybieram się do technikum w Poznaniu http://www.zstpoznan.pl/

Idę na TMR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej nie;] Po co rok dłużej i z problemami na studia i ze zdaniem matury skoro mozna i szybciej i lepiej ? Liceum jest dla ambitnych. Tam sie idzie z ,myśla o studiach a tech? no zawód jest tylko jeżeli wiesz ze i tak pójdziesz na studia nie ma sensu gnić w technikum.

 

To nie o to chodzi. Po technikum jak i liceum możesz iść normalnie na studia i problemów ze zdaniem matury nie ma bo tu i tu jest taki sam materiał tylko, ze w technikum dochodzą przedmioty zawodowe i dlatego może jest ciut mniejszy poziom. To gdzie idziemy zależy od wyboru późniejszych studiów. Na ten przykład jeżeli idziemy na studia techniczne to idziemy do technikum bo tam są podstawy tego z czym się spotkamy na studiach, a jeżeli idziemy na filozofię albo coś w tym stylu to idziemy do liceum bo tam do takich przedmiotów przywiązuje się większą wagę. Dlatego jest sens pójścia do technikum gdyż jeśli myślimy o studiach technicznych to w liceum nie będziemy mieli takich przedmiotów jak rysunek techniczny itp, które na tego typu uczelniach są przydatne :)

I to nie chodzi tutaj kto jest mądrzejszy, a kto głupszy każdy może iść technikum nawet najlepsi uczniowie tu chodzi o nasze zainteresowania, abyśmy w przyszłości siedząc za biurkiem nie żałowali swojego wyboru.

 

Pozdrawiam JD


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255

Dlaczego wy piszecie ze w technikum jest lzejszy poziom? Chyba zartujecie- ja bym poszedl do technikum ale tam jest ponad 20 przedmiotow a ja nie mam za wiele checi do nauki. Pojde do liceum bo wydaje mi sie ze go skoncze a na pewno bede mial lzej jak w technikum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

No, z tego co słyszałem to w technikum jest dużo nauki... Liceum to tak jakby gimnazjum na wyższym poziome a w technikum te przedmioty.. chociaż zależy jakie to technikum bo przedmioty są związane głównie z kierunkiem nauki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No napewno samych przedmiotów zawodowych w szkole do której sie wybieram jest chyba z 10 i do tego uczysz się 4 dni bo jeden dzień praktyk. :)


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się z tym zgadzam, jak już napisałem to gdzie pójdziemy zależy od naszych zainteresowań i nie radzę iść do liceum aby było szybciej bo kiedyś można żałować, ze nie poszło się do technikum.

 

Oczywiście nic nikomu nie narzucam... :)


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj