wojciechu

Do uczniów 3 klasy Gimnazjum

Polecane posty

w piątek rozdanie świadectw i w świat!!!!!!!!!!! ;)


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Jak jutro czwartek ;) U mnie odpiero w piątek zakończenie ;) I w świat jak to mówią, w końcu będe mógł spokojnie w łąkach obrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

Przepraszam Was za pomyłkę , miałem z mat-przyr 41 pkt , a z humana 36 , dla mnie to lepiej , bo idę na profil politechniczny , trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno . My mieliśmy dziś zakończenie , polonez , zebranie wszystkich wyróżnień trochę zajmuje :) Walnąłem w klasie taką przemowę , że nasz wspaniały nauczyciel w-f popłakał się ze wzruszenia i nie mógł uspokoić się przez pół godziny , zaprosiliśmy Go na klasowe ognisko . Jestem wolny ;) ;) :)


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

A ja juz po zakonczeniu, aby musze pojsc na odbior nagrody prezydenta i wakacje ale co tam jak kase sie dostanie ;)


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Ja po zakończeniu już dawno, ale wczoraj miałem wieczorek z % oczywiście i dzisiaj trzeba było poprawić, więc nie dawno do domu wróciłem.

Hehe ale wczoraj była niezła imprezka, hmmm a takie polonezy to ja wiem, w niektórych szkołach jest, ale ja wolę dyskotekę, wystarczy trochę % na odwagę i jest spoko, jeszcze dziś wszyscy gadali,ze dałem czadu, heh, no w końcu trzeba było, to ostatnia imprezka w takim gronie i w tej szkole.

heh aż się łezka w oku kręci, będzie mi brakowało tych kumpli, uciekania oknami, wnoszenia prowiantu oknem, żarcików na lekcjach i oczywiście nauczycieli, co jak co ale jednak tak sobie teraz myślę, ze byli bardzo dobrzy, bo z nikim tak jak z nimi nie można porozmawiać, my z nimi na ty, ładnie i brzydko, głośno i cicho, a oni się jeszcze śmieli.

Lata lecą, człowiek się starzeje, ceni to co stracił a nie to co ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No właśnie wróciłem ze szkoły, średnia 4,20 i 78.pk z EG, :)

Ogólnie jestem zadowolony z wyników, tylko mi już szkoda bo teraz do technikum mam daleko i będę późno w domu, nie to co przez te 3 lata, wstawałem 7;50 i na 8 do szkoły. :) :)

 

Teraz jak to mówią "wypłynęliśmy na szerokie wody"

 

Zaraz jadę kosić a wieczorem trzeba OBLAĆ ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@marekczarna tak samo jak ja za 10 do szkoły 150m :) a teraz 10, 16 lub 30km ;)----- 4.93-70 z anglika 36 :) tak myślałem u mnie zakończenia w szkole nie bylo bo w klasie sami pijacy nałogowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja mam 500m. :) :)

Nieraz przychodziłem 15 po 8 itp.

Nie zapomnę jak przyszedłem 15 po 8 i mieliśmy klasówkę jedni zaczynali już drugie zadanie, ja dopiero zacząłem pisać i skończyłem pierwszy z najlepszą oceną w klasie -6 ;) się nauczyciel zdziwił :) :)

 

A teraz będę miał 30 km i jeszcze 3km i przejść przez Rzeszów :) :) ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@zetor5321 to co wy drogi nie macie ;) czy za daleko do ''autostrady'' (żart)

Wczoraj bylem na próbie do akademi na koniec roku. no i wchodze i mówie głośno CZEŚĆ a pani cześć. Cała klasa sie śmiała z pół godziny ;)

 

napiszcie do jakich szkół skaladaliście ja :

--- Liceum Ogólnokształcace im. Adama Mickiewicza w Skarżysku Kamiennej --\-\-human\-\-\-\

--- Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewisza w Szydłowcu --\-\-human\-\-\-\

--- Technikum Agrobiznesu i Żywienia im. (jakiegoś tam) w Radomiu -\-\-technik agrobiznesu-\-\-\-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Sorka ale nie będę ujawniał do jakich szkół składałem, powiem tylko,że liceum, coś z matmą bo z niej zajebiaszczy jestem, przez te 3 lata ani razu się do klasówy nie uczyłem, na egzam też nie no i z polaka średnio mi poszedł, ale z matmy zajebi....., prawie najlepszy w szkole, z infą i z polakiem i kilka techników w razie czego.

Ja sobie teraz robię przerwę od % bo i tak za często teraz były do tego okazje, ale pewnie w poniedziałek pójdę balować, i tak u mnie woda na łące stoi a mleko teraz obtanili, o połowę mi cena mleka spadła, więc tylko siąść i płakać, trzeba to chyba rzucać bo z nie ma przyszłości na tej gospodarce, człowiek się tylko napracuje, a i tak mleczarnia najwięcej zgarnie.

Teraz mamy wolne ale mi się nie chce myśleć co to będzie od września, do szkoły prawie 25 km, co dziennie czekać na autobus, jeździć rano wracać późno, ach się dobre czasy skończyły, tutaj miałem do szkoły 2 kilosy, rowerkiem, cieplutko, w zimę autem, czasem się coś w drodze do szkoły zajarało, wypiło i się weselej uczyło a teraz będzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Ja wam poradze, że jak bardzo chcecie iśc do szkoły która macie na pierwszym wyborze, a mimo to zostaliscie odrzuceni to mimo to piszcie nawet 5 odwołań, na 95% pomaga


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja tam samo ja @Kamillo0 na matmę nigdy się nie uczyłem, a z EG miałem prawie najwięcej w szkole, a pk co nie zdobyłem to były z chemii ;)

Ja do rekrutacji do mojej szkoły pierwszego wyboru to mam 126pk. w tamtym roku trzeba było mieć więcej jak 97 więc myślę że się dostane.

Jest to Zespół Szkół Elektrowniczych w Rzeszowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWKUB    1

Ja do technikum mechanizacji rolnictwa idę do szkoły mam ok 10km ale zły dojazd (brak połączenia komunikacyjnego)


Steyr 6140, Zetor 12045 i 10145 oraz Ursus C-360 to moja ekipa do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

No wiesz ale czasy się zmieniły, szkoły i egzamin też.

Ten egzamin co pisali w tamtym roku według mnie był łatwiejszy niż ten co my pisaliśmy, chociaż oba nie były trudne, tylko podchwytliwe.

Ja zawsze myślałem,ze z chemii i fizy to będę miał słabą ocenę, nawet nie przygotowywałem się na poprawę ocen bo mi było wszystko jedno, nie chciało mi się zakuwać tych wzorów a jak przez te 3 lata przychodził koniec roku, to mnie zaskakiwała ocena z tych przedmiotów, bo miałem zawsze o 1 stopień większą.

Z matmy się nie uczyłem a umiałem i to zasługa mojego nauczyciela od matematyki, stary, uparty, żartobliwy ale dobry nauczyciel, ja się tak zastanawiam jakie wyjdą tłuki z tych młodszych uczniów z mojej szkoły, bo ten nauczyciel w tym roku odszedł na emeryturę, z najgorszego cymbała potrafił zrobić dobrego ucznia, pytał, brał do tablicy, podpowiadał, powtarzał, był dobry, jego nie zapomnę, chociaż z matmy byłem zawsze dobry to i tak potrafiłem docenić, że on jest najlepszy bo to on uczył mnie najlepiej.

Z fizy i z chemii nic nie pojmowałem bo mi się do książki nie chciało zajrzeć ale jak zajrzałem to wystarczyło pół godziny, no może godzina i już umiałem na -5, a biola jak biola, nauczycielka taka,że lepiej było się z niej pośmiać i łapać za słówka i dostawać za to pały niż, same piątki i siedzieć cicho gdy cała klasa się śmieje, oczywiście i tak z klasówek i kartkówkę miałem dobre oceny ale jak popatrzeć na nie i na te pały za łapanie za słówka to wyszło tak średnio ale było warto.

Gorzej polak bo dużo dużo ocen stawiał i pytał a nauczyciel raz miły raz cham, raz pomocny raz srogi itd.

Ale ogólnie to się nie przykładałem przez te lata i pewnie większość osób w moim wieku co są na AF tez się nie przykładała, po prostu samo przyszło. Hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Moi nauczycieli to podobnie.

Nauczycielka co uczy chemi i biologi to taka pier... nic się nie dało z lekcji zapamiętać, a jak nieraz jej dociąłem to strzelała focha i robiła kartkówki.

Z fizyki też się nie uczyłem a z matmy to po prostu trzeba być dobrym i bez nauki miałem 5.

A na polskim to babka miała różne humory można było się śmiać a nieraz to słówkiem odezwać, zazwyczaj to w poniedziałki była przyćmiona ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

pany wakacje a wy o szkole, dajta spokój ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ide na bio-chem do liceum. A 2 wybór to technikum weterynaryjne,3mat-inf


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Ja mat-inf na pierwszym hehe.

Aby się dostać a potem to 3 lata jakoś zlecą, tak jak te.

Wiesz my o szkole, bo to kolejny kron w naszym życiu, wspominamy to co minęło, myślimy o tym co nadejdzie.

Niby wakacje ale ja ich jakoś nie odczuwam, zawsze to się cieszyło i odczuwało,ze to wakacje, a teraz tak jakoś dziwnie, no i trochę szkoda tej szkoły, narzekałem zawsze ale teraz to chciałbym jeszcze z miesiąc pochodzić do tej szkoły, oczywiście tak aby nie skrócić wakacji.

Teraz trzeba myśleć jak by tu skombinować kaskę i gdzie by tu wyjechać, ale jak na razie to nie odczuwam wakacji i nie mam pomysłu jak by je spędzić, wiadomo na gospodarce trochę zleci, ale trzeba gdzieś pojechać bo nie samą gospodarą człowiek żyje.

A tak przy okazji to życzę wszystkim udanych wakacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

Ja ide na TMR jutro trzeba zawieść świadectwo a tu pada.... mi tez troche szkoda tej szkoły ale za dwa miesiące pójdziemy do nowej i jak sie spodoba (każdemu to życzę) to zapomnimy o starej szkole a z kumplami sie będę widywał tak czy siak ;)

Jeszcze miałem dwie niespodzianki jedna to że mialem 68 pkt a nie 65 a druga to że na świadectwie napisali mi z techniki dobry a miałem bdb i co tu poradzić ...


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to co idź do wychowawcy i zgłoś albo sekretarki na radzie przed radą plenarną mogą zmienić. A do kiedy można składać świadectwo do szkół???


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

no ja za chwile pewnei jade eh ...


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez liducha8
      Witam,
      czy kto z Was zdaje egzamin w styczniu?
      Testy rozwiązuję non stop ale nie wiem gdzie znaleźć na stronie szkoły CKeduka rozwiązania zadań z egzaminu praktycznego, podobno są umieszczone  ???  
       
    • Przez Natka95
      Cześć wszystkim,czy ktoś zdawał egzamin przez ck-edukat w Rozprzy?
      Mozecie powiedzieć jak odbywa się taki egzamin, czy jest trudno? Materiału jest bardzo dużo. Czy egzaminy się powtarzają z poprzednich lat?jak wyglada praktyczny?
    • Przez Roksana89
      Witam czy zdawał ktos już egzamin praktyczny ról 04 w styczniu 2023?
    • Przez Aniutka
      Czy zdawal może, ktoś egzamin w czerwcu praktyczny lub bedzue zdawał w sobotę rano?? 
    • Przez Rolnik0404
      Witam.Szukam praktyk na kursie Rol04,proszę i kontakt.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj