kon23

Kto z was wybiera się do Sielinka koło Poznania?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kon23    0

Witam. Mam pytanie kto z was wybiera się na wystawę do Sielinka koło Poznania 21 -22 czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fento    4

Ja pojade napewno . Do Sielinka mam nie całe 20 km więc grzechem byłoby nie jechać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Ja też pojade. Mam 30 km więc daleko nie mam. Może zrobimy spotkanie agrofotowiczów?? Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon23    0

Ja bym był w niedziele i to nie na pewno bo w sobotę idę na wesele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Ja w niedziele terz , tylko napewno tak z 3 godziny przed końcem wystawy będe na miejscu ( przyczyny techniczne )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Co roku odwiedzam te targi, ale akurat w tych dniach wyjeżdżam na wakacje. Trudno się mówi... Poza tym mam już dosyć patrzenia na "ekskluzywne" ciągniki i maszyny żyjąc ze świadomością, że nigdy nie zaparkuje ich pod wiatką na moim podwórku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibynikt    0

a co będzie tak dokładniej na tych wystawach ? dawno tam nie byłem ... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

A z której strony Poznania to jest?

Zna ktoś może jakąś stronke z info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

Do Poznania ja mam jakieś 400 km i chyba mnie nie będzie <_< ale będe w Lubaniu koło Kościerzyny 8-9 czerwca zapraszam <_<


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

No sprawdziłem sobie to na mapie i trochę drogi jest... może uda mi się Fathera namówić... żebyśmy pojechali za dobre wyniki w nauce <_< <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Futrzak    0

Ja jestem też za spotkaniem Agrofotowiczów bo do Sielnika mam niecałe 20 km. Ja będę ja co roku w niedziele :D :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

Napewno będę :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Futrzak    0

Ej a nie jest to czasami tydzień prędzej bo tak patrzę i w kalendarzu pisze, że 14 – 15 maja więc nie wiem już jak to jest :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Sprostowanie posta , zwracam honor @Futrzak , jednak miałeś racje !! :lol: Coś musiałem pomieszać ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Futrzak    0

A ja cos innego z kalendarza wyczytałem, ze jest to 14 – 15 i w czerwcowej Agromechanice tak samo pisze to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

14 - 15 ale czerwca chyba :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JarekWLKP   
Gość JarekWLKP

21-22 czerwca, sprawdziłem w Top Agrar Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5314    0

Ja tam będe napewno w niedziele bo mam jakieś 12 kilometrów :)


..::-U-R-S-U-S-::..
moc , potega , siła , niezawodnosc , klasa , wytrzymalość , to tylko kilka zalet tej maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Futrzak    0

Ja również się wybieram w niedziele i liczę na spotkanko AF. Na pewno się spotkamy @5314 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5314    0

No ja też licze na spotkanie osub z grona AF i ciebie @Futrzak :)


..::-U-R-S-U-S-::..
moc , potega , siła , niezawodnosc , klasa , wytrzymalość , to tylko kilka zalet tej maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11
Ej a nie jest to czasami tydzień prędzej bo tak patrzę i w kalendarzu pisze, że 14 – 15 maja więc nie wiem już jak to jest :)

 

 

No niestety @ futrzak targi odbędą się 21-22 czerwca , a wiem to z tąd , że czytam top agrar , i tygodnik rolniczy , i tam na 4 stronie numeru 24 z dnia 13 czerwca , w rubryce targi i imprezy , więc przejrzyj swoje źrudło informacji , i nie wprowadzaj ludzi w błąd , bo byłem gotowy jechać w tą niedziele na te targi , więc prosze o sprostowanie postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj