Skocz do zawartości
kon23

Kto z was wybiera się do Sielinka koło Poznania?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Koło
kon23    0

Witam. Mam pytanie kto z was wybiera się na wystawę do Sielinka koło Poznania 21 -22 czerwca :)

fento    1

Ja pojade napewno . Do Sielinka mam nie całe 20 km więc grzechem byłoby nie jechać ...

Wiadomość z agroFakt.pl

tumek19    5

Ja też pojade. Mam 30 km więc daleko nie mam. Może zrobimy spotkanie agrofotowiczów?? Co wy na to?

kon23    0

Ja bym był w niedziele i to nie na pewno bo w sobotę idę na wesele :)

endrju00711    11

Ja w niedziele terz , tylko napewno tak z 3 godziny przed końcem wystawy będe na miejscu ( przyczyny techniczne )

stasiex    23

Co roku odwiedzam te targi, ale akurat w tych dniach wyjeżdżam na wakacje. Trudno się mówi... Poza tym mam już dosyć patrzenia na "ekskluzywne" ciągniki i maszyny żyjąc ze świadomością, że nigdy nie zaparkuje ich pod wiatką na moim podwórku :)

nibynikt    0

a co będzie tak dokładniej na tych wystawach ? dawno tam nie byłem ... <_<

kris14    259

A z której strony Poznania to jest?

Zna ktoś może jakąś stronke z info?

LukaszRol    0

Do Poznania ja mam jakieś 400 km i chyba mnie nie będzie <_< ale będe w Lubaniu koło Kościerzyny 8-9 czerwca zapraszam <_<

kris14    259

No sprawdziłem sobie to na mapie i trochę drogi jest... może uda mi się Fathera namówić... żebyśmy pojechali za dobre wyniki w nauce <_< <_<

Futrzak    0

Ja jestem też za spotkaniem Agrofotowiczów bo do Sielnika mam niecałe 20 km. Ja będę ja co roku w niedziele :D :lol:

Futrzak    0

Ej a nie jest to czasami tydzień prędzej bo tak patrzę i w kalendarzu pisze, że 14 – 15 maja więc nie wiem już jak to jest :lol:

Futrzak    0

A ja cos innego z kalendarza wyczytałem, ze jest to 14 – 15 i w czerwcowej Agromechanice tak samo pisze to nie wiem

Futrzak    0

Ja również się wybieram w niedziele i liczę na spotkanko AF. Na pewno się spotkamy @5314 :)

endrju00711    11
Ej a nie jest to czasami tydzień prędzej bo tak patrzę i w kalendarzu pisze, że 14 – 15 maja więc nie wiem już jak to jest :)

No niestety @ futrzak targi odbędą się 21-22 czerwca , a wiem to z tąd , że czytam top agrar , i tygodnik rolniczy , i tam na 4 stronie numeru 24 z dnia 13 czerwca , w rubryce targi i imprezy , więc przejrzyj swoje źrudło informacji , i nie wprowadzaj ludzi w błąd , bo byłem gotowy jechać w tą niedziele na te targi , więc prosze o sprostowanie postu :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?