Piotr5314

Jak to jest naprawde z tym 5314...

Polecane posty

lukbold    1054

Czy w tym traktorze da się coś zrobić ze zgrzytaniem biegów przy ruszaniu? Sprzęgło nie wysprzęgla dobrze czy o co może chodzić bo od nowości mnie to denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

Zlikwiduj luz na wałku sprzęgłowym poprzez wymianę 964944M1


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco16    0

Witam. Czy zna kotos odpowiednik Ursusa 5314 czy 6014 w modelu MF ???. Zamierzam wymienic koncówki wtrysków i znajduje tylko do 4514.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    709

Odpowiednik u 5314 to MF 275, a 4512 to 265. Na rozpylaczu jest zawsze numer, wyciągnij i taki sam kup. A pewny jesteś ze trzeba to wogóle wymieniać? Najpierw się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASOGCURSUS    21

Skąd jesteś taki pewny że wcześniej była założona prawidłowa końcówka z praktyki wiem że ludzie różne cuda zakładają :) do 4514 i 5314 są takie same końcówki DSL150A42 do 6014 są inne końcówki jest to silnik turbo końcówka 2645K602 JB6801027 (wtryskiwacz paluszkowy )


Naprawy ciągników Ursus,regeneracja pomp hydraulicznych tłoczkowych i podnośników,sprzęgieł WOM,montaż niezależnej hydrauliki zewnętrznej ,zwiększanie udźwigu podnośnika o 1000kg w ciągnikach Ursus 4514,5314 tel. 513982414

 

Kupię uszkodzone sprzęgła hydruliczne wom  Massey Ferguson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco16    0

ciagnik mam od 1997r przekroczyło 3tys mth i nie wymieniałem nic tam jeszcze, ale zauwazyłem od roku ze zaczoł wiecej kopcic na czarno i cieżej pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

A myślał ktoś nad wymiana tryb w skrzyni biegów U5314? chodzi mi o znaczna różnice prędkości miedzy 2 a 3 oraz niezauważalną różnice miedzy 3 a 4. Cóż z tego że jedzie ponad 33km/h jak nie ma czym robić. W 4512 skrzynia była wolniejsza ale dużo mądrzejsza. Biegi 3 i 4 są w tej mojej skrzyni zamienione miejscami ( 4 jest miedzy wstecznym a 2). Ma ktoś katalog 5314? w katalogu do 4514 mam podane tryba z ilością zebów

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racha    3

a widzieliście na stronie ursusa nowego 5314 ?? ciekawe jaka ta cena atrakcyjna

Edytowano przez racha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Nowy 5314/12 jest przeznaczony na eksport, w PL nie zarejestrujesz go ze względu na nie spełnianie norm emisji spalin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

A to spytaj speców od marketingu, chociaż zawsze można zadzwonić i się zapytać ile taki kosztuje i czy ma homologacje EU żeby można było go zarejestrować ale wątpię w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zzk    2

Jest dostępny bo nie wszyscy rejestrują ciągniki, szczególnie jeżeli będzie całe "życie" robił na podwórku np. w paszo-wozie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artur321    0

Mam Pytanie co do takiego Ursuska. Czy pługi unii grudziąc ważące 570 kg na 35cm odkładnicy da radę na ziemiach IV i V klasy na jedynce szosowej ?? A tak w ogóle ciągnik ten jest świetny sam mam takiego z 1997r ma ponad 2200 mth i np. gruber 11 łap i 1 szosowa bez problemu idzie. Więc polecam. Jak myślicie poradzi sobie ??? Oczywiście z włączonym 4x4

Edytowano przez Artur321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwek800    0

Do Artur321... Ja swoim 5314 bez żadnego problemu ciągam 4x35 na jedynce szosowej. Pług mam ze staltechu, ale są bardzo podobne do unii. Robię na podobnych glebach. Napęd, dobre obroty i śmiga..pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
booster12    2

Koledzy 5314 fajny ciagnik z wyglada tylko troche delikatny znaiomy ma takiego , to mowi ze podnosniki sa wrazliwe na ciezar, zalejesz MF gorszy paliwem to sie zadusi. Fakt faktem ze i z czesciami jest niezawesolo do niego. Problem Mf jest taki ze jest zle rozlozona Masa , mogly by byc troche dluzsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin349    26

Tego ursusa 5314 kupisz nowego tyle że musisz sobie załatwić żeby najpierw był gdzieś zarejestrowany poza unią i ty kupujesz używanego z 1mtg, przecież tak kombinują z belarusem i spokojnie da się tak. Co to za problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

Te ursusy mają iść na export do Nigerii http://www.agrofoto.pl/technika-rolnicza/maszyny-rolnicze/ursus-z-premierem-tuskiem-w-nigerii,43268.html


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj