Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
pepcio15

Co sądzicie o mini ścigaczach?

Polecane posty

pepcio15    0

Co sądzicie o mini ścigaczach ??? Silnik od piły koła 6,5 .. mam takiego 65km/h to tylko moment dla niego a waże 75 kg ..dobrze mi się sprawuje

kris14    259

Ja nie wiem czy bym się zmieścił na takim xD

Fajny dla małych dzieci, albo na pokaz...

zetor    3

to sie nazywa pocketbike? to ma kilka koni to chodzi jak komar to ja bym wolał simsona kupić bo przynajmniej wygląda na swoją moc. jak juz ścigacz to duża moc żeby miało co ciągnąc hehe

pepcio15    0

ja mam skutera YAMAHA MBK 50 i o 80 km/h to tylko chwila .kupiłem go bo niemiałem na co kasy wydać niecałe 500 zł kosztował .wstawie fotki miniścigacza i yamahy niedługo ..

nasil90    94

fajne ale też nie bezpieczne w sąsiedniej wsi chłopak dojerzdżał tym do szkoły i uderzył w niego samochód połamał mu nogę w kilku miejscach chłopak ma 12 lat nie spojrzał do tylu a ten samochód właśnie go wyprzedzał i bum

zetor    3

masz racje bomba bo to sie nadaje tylko do szpanu nie mowiac o jezdzie w polach ;d

quercus    6

Ja ogólnie za ścigaczami nie przepadam wole jak już turystyczne albo crossa. Mi się te mikro ścigacze kojarzą z mikserem nie wiem dlaczego może ten dźwięk. :)

Adik_ziel    3

My mamy miniścigacza ciągle 60km/h fajny on jest mogę fotki porobić jak ktoś chce ;]

Adik_ziel    3

Raz jak brat jechał obok mnie na nim to myślałem że więcej jak 30km/h nie pójdzie patrze a ten mnie wyściga a ja na Chopperze jechałem, ale powiem ze silnika mojego motoru nie słyszałem jak jechał obok mnie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować