Vroobel

Plug kverneland obraca w jedna stronę

Polecane posty

Vroobel    12

Witam,
Mam problem z obrotem, obraca w jedna stronę a w druga tak na 3/4. Siłownik po regeneracji, nowa kostka i uszczelnienie i dalej nie obraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Obrót na dwa, czy jeden przewód?


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myster    7

Nie chodzilo mi o zamienianie na przemian przewodow lecz o podmianke na inne i to w plugu jak i w ciagniku. Bo moga juz byc wyklepane i bedzie niedostateczny przeplyw oleju. Jak masz mozliwosc podlacz pod inny ciagnik wyjasni sprawe czy problem lezy w samym plugu czy w ciagniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vroobel    12

Gniazda są nowe, wtyczki są dobre, podpiąć pod inny nie mogę bo pomieszam olej a to nie taki tani jak Hipol, jutro mają mi kostkę podmienić i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myster    7

Jeszcze jedna propozycja. Zmierz wartosc cisnienia na jednym jak i drugim szybkozlaczu. Moze na jednym jest nizsze?. Ale pewnie zmieniales miejscami przewody. Po zmianie na druga strone nie bedzie wywracac. A znowu wywroci na ta strone co wczesniej nie chcial. Bynajmniej tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vroobel    12

Nie mam manometru do hydrauliki, ale gdyby na jednym było niższe to na tym by nie obracał a sama zamiana węży by coś dala, pompa w tamtym roku była regenerowana wtedy dawała ok 200 bar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Jeśli zamieniałeś przewody ze sobą i nic nie dało to może być kostka, ale nie musi.

Podaj model i rocznik pługa. Napisz od kiedy go masz i czy od początku były problemy z obrotem?


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vroobel    12

Kostka wymieniona na drugą i dalej to samo było, dopiero przełożenie gniazd na inna parę pomogło, w zimę musze rozebrać ten rozdzielacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myster    7

Miales inne wyjscia i nie przelozyles wczesniej? ciekawe podejscie. Dalej mysle ze jest cos nie tak z samymi szybkozlaczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroMat
      Potrzebuje zdjęcie polskiej tabeli wysiewu do siewnika Kverneland accord Da.
      Pilnie potrzeba!!
       

    • Przez Ogrodowa
      witam mam pytanie czy można dostać polsrubowe odkładnie do tego pługa?, aby wszystko pasowało tak jak ta śrubowa , mam śrubowe ale jestem z nich nie zadowolony, ponieważ one jedynie się nadają do orki łąki . Jeśli jest taka możliwość z odkładniami to proszę o jakieś namiary .
    • Przez Kuba284
      Witam czy warto jest kupić pług kverneland na resorach?
      Czy na glinie nie będzie wychodzić?
      Jak często się psują resory i jaki tego koszt?
    • Przez drukarz
      Panowie  mam problem z ustawieniem pługa kverneland 4-skibowy zagonowy 4x35 rok produkcji 1999. Pług ciągnie Deutz fahr dx 150 a więc duży ciągnik 160 km. I stąd moje pytania czy przy tak dużym ciągniku szerokośc belki zaczepowej ma znaczenie ponieważ nie mogę ustawić pierwszej skiby aby zasypywała bruzdę. Dzięki za wyrozumiałość.Mile widziane jakieś wskazówki. pozdr...

    • Przez luk110
      Witam mam problem z pługiem Kverneland LD85 bo zapycha się co jakis czas w masie kukurydzianej, pług  ma duże i szerokie dokładnie i przedpluzki duże kukurydziane ale mimo wszystko lubi się zapchac, miał może już ktoś podobnie z pługiem co może być przyczyną.?

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj