Vroobel

Plug kverneland obraca w jedna stronę

Polecane posty

Vroobel    5

Witam,
Mam problem z obrotem, obraca w jedna stronę a w druga tak na 3/4. Siłownik po regeneracji, nowa kostka i uszczelnienie i dalej nie obraca.

AlaCapone    5006

Obrót na dwa, czy jeden przewód?

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Wiadomość z agroFakt.pl

myster    7

Nie chodzilo mi o zamienianie na przemian przewodow lecz o podmianke na inne i to w plugu jak i w ciagniku. Bo moga juz byc wyklepane i bedzie niedostateczny przeplyw oleju. Jak masz mozliwosc podlacz pod inny ciagnik wyjasni sprawe czy problem lezy w samym plugu czy w ciagniku.

Vroobel    5

Gniazda są nowe, wtyczki są dobre, podpiąć pod inny nie mogę bo pomieszam olej a to nie taki tani jak Hipol, jutro mają mi kostkę podmienić i zobaczymy

myster    7

Jeszcze jedna propozycja. Zmierz wartosc cisnienia na jednym jak i drugim szybkozlaczu. Moze na jednym jest nizsze?. Ale pewnie zmieniales miejscami przewody. Po zmianie na druga strone nie bedzie wywracac. A znowu wywroci na ta strone co wczesniej nie chcial. Bynajmniej tak mi sie wydaje.

Vroobel    5

Nie mam manometru do hydrauliki, ale gdyby na jednym było niższe to na tym by nie obracał a sama zamiana węży by coś dala, pompa w tamtym roku była regenerowana wtedy dawała ok 200 bar.

AlaCapone    5006

Jeśli zamieniałeś przewody ze sobą i nic nie dało to może być kostka, ale nie musi.

Podaj model i rocznik pługa. Napisz od kiedy go masz i czy od początku były problemy z obrotem?

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Vroobel    5

Kostka wymieniona na drugą i dalej to samo było, dopiero przełożenie gniazd na inna parę pomogło, w zimę musze rozebrać ten rozdzielacz.

myster    7

Miales inne wyjscia i nie przelozyles wczesniej? ciekawe podejscie. Dalej mysle ze jest cos nie tak z samymi szybkozlaczami.

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.
Uwaga: Twój wpis będzie wymagał zatwierdzenia moderatora, zanim będzie widoczny.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.