• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez maniek299
      Witam, kupiłem tura facheux f2, adaptacja mi calkowicie nie pasuje musze ja przerobic i moje pytanie,czy może ktoś z was orientuje się czy adaptację do case 956xl wystarczy przykręcić do otworów z  przodu i pod mocowanie kabiny. Czy ciągnąć jeszcze adaptację pod skrzynie? Dzięki z góry za podpowiedzi.
    • Przez Kawasaki
      zamiast czujnika orginalnego predkosci w case 5140 czy jest zamiennik oczywiscie dużo tanszy?
    • Przez Pawek21
      Witam czy posiada ktos instrukcje obslugi case 165 2008r 19\6 skrzynia moze wie ktos z kad ja pobrac
    • Przez sunday
      Witam.
      Mam case MX 135 i zastanawia mnie jaka jest różnica między olejem Akcela Nexplore a Akcela Hy-Tran Ultraction. Wiem że różnią się specyfikacją ten pierwszy ma MAT 3525 a ten drugi MAT 3540 i teraz tak który z nich jest do tego modelu(z tego co mi wiadomo to ten drugi jest zalecany). Czy ktoś znający się w temacie może mi to jakoś wytłumaczyć, a może nie ma większej różnicy który zaleję??
      A czy w przypadku gdyby doszło do zmieszania się tych dwóch olei to coś by się stało?
    • Przez janek68
      Przy ruszaniu z miejsca ciągnikiem case maxum 110mx  przy obrotach silnika poniżej 1200 ob/min słychać metaliczne  uderzenie z okolicy skrzyni biegów, natomiast przy ruszaniu powyżej 1200 obr/min jest ok. Czy ktoś miał taki przypadek proszę o pomoc.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.