endrju00711

Sposób na złodzieja ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ferdek07    75

najlepiej działa coś co zastrasza np. mój sąsiad rozciągnoł dookoła posesji po płotach drut i wszędzie się chwalił że na noc podłącza 220V kilka razy faktycznie podłączał bo mu często różne rzeczy z garażu gineły, ale taka fama poszła że za kilka dni przyjechały psy że stwarza zagrożenie i żeby zdjoł druty, a on im na to że niech pokażą artykół który zabrania rozciągać sobie drut po płocie i niech udowodnią ze podłącza 220V i pojechali i do dziś jest drut rozciągnięty a złodzieja od tamtej pory już kilka lat iu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893
ogródz czyms pole i wpusc tam z 5 psów i po sprawie <_< :lol: <_< :P

 

Żeby sie same psy pozagryzły :D ? Za dużo zachodu będziesz miał z tymi drutami itp. Zabieraj te bele i na przyszlość ich tam nie zostawiaj.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Ja bym był za deska z gwożdziami. Nic ci za to nie mogą zrobić bo to chyba jest twoja łąka i możesz sobie kłaść na niej co chcesz i po co chcesz(demokracja) nikt nie ma prawa na nia wjeżdzać więc nikt nie powinien mieć pretensji że coś tam leżało.

Np: Moge sobie przecież położyć na podworku brone a jak ktoś na nią wjedzie to już nie mój problem nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Pablo dobrze mówi , jakim prawem na moją łąke ktoś ma wjerzdżać , a niech ino mi ktoś powie że mam coś odkupić to ja moge go pozwać za to że jeździ po mojej łące . Co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

popieram pablo,na swojej działce to sobie moge nawet rakiete postawić i mi mogą... jak bedzie miał jakiś problem to niech powie po co on tam wjezdzał? nikt mu nie kazał <_< zrób takie kolczatki, tanio a skutecznie <_< jak poskutkuje to 1000zł z kieszeni mu ucieknie :lol: a tobie tyle co za kilo gwoździ bo zakładam że deske masz hehe


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893
Pablo dobrze mówi , jakim prawem na moją łąke ktoś ma wjerzdżać , a niech ino mi ktoś powie że mam coś odkupić to ja moge go pozwać za to że jeździ po mojej łące . Co nie ?

 

Tylko nie wiem czy czasem nie musi być tablicy TEREN PRYWATNY WSTĘP WZBRONIONY ?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Albo jakoś przy mocowac te baloty które są od wjazdu na łąke jak będzie próbował je zabrać to mu nie pyknie i wtedy go złapać


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Koledzy myśle że sprawa rozwiązana , poniewarz do 22:00 zdołałem zwieźć prawie wszystkie bele z tej łąki ( zostało tylko 5 ) i nie ma co się martwić , bo na 100% wiosną kupimy jakiegoś bobcata i ze spokojem pozbieramy bele na czas . Więc uwarzam temat za roztrząśnięty i dziękuje wszystkim uczestnikom za zainteresowanie , jestem wdzięczny za waszą pomoc i mam nadzieję że pomogę wam na przyszłość . DZIENKS WSZYSTKIM !! . Na ten temat będę oczewiście zaglądał i POZDRO DLA USERÓW AF !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojciechu    0
Koledzy myśle że sprawa rozwiązana , poniewarz do 22:00 zdołałem zwieźć prawie wszystkie bele z tej łąki ( zostało tylko 5 ) i nie ma co się martwić , bo na 100% wiosną kupimy jakiegoś bobcata i ze spokojem pozbieramy bele na czas . Więc uwarzam temat za roztrząśnięty i dziękuje wszystkim uczestnikom za zainteresowanie , jestem wdzięczny za waszą pomoc i mam nadzieję że pomogę wam na przyszłość . DZIENKS WSZYSTKIM !! . Na ten temat będę oczewiście zaglądał i POZDRO DLA USERÓW AF !!!!!!

 

a co masz na myśli mówiąc bobcat?

 

korzystałeś z porad które podawano w temacie?

git ze problem rozwiązany!! <_<


hoduję króliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atakwares    0

kolego na następny sezon weź ułuż belki w jedno miejsce i przy wjeżdzie na łąkę linkę podczepić jak najedzie na linkę sprinterem przerwie obieg i ustaw jakiegoś starego poloneza z kogutami niebieskimi na górze i aby sie włączyły i odrazu jeszcze syrenka a kilka metrów dalej słynna deseczka z gwoździkami


.........Są dni kiedy mówie dość,
żyję chyba sobie sam na złość
Wciąż gram śpiewam jem i śpię
Tak naprawde jednak niema mnie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciej93    2

Ja miałem podobny problem tylko że mi baloty dziurawili to tata kupił psa rasy Amstaf (strach się bać) i po problemie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look1990    0

Można by też kupić te miny i gwoździami poobkładać, jak wjedzie na nie, to nie dość, że zniszczy sprintera, to i gębę sobie poniszczy, będzie miał nauczkę do końca życia, a przecież mina mola leżeć sobie w Ziemi i być z czasów 2 wojny światowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arku3060    74

U mnie tez kiedyś :) kradli drzewo i wpadliśmy z kumplem na taki fajny pomysł żeby w kilku polanach wywiercić dziurę i wsadzić baterie i mieliśmy kilka naboi nie wiem od czego były ale sporych rozmiarów. położyliśmy te polana do całej reszty w domu powiedziałem żeby brali tylko od strony stodoły żeby nie wrzucili tych polanek do pieca i po 2 tygodniach w wiosce takim pijaczkom piec rozpier******** ;) hahahahaha :) od tamtej pory już nie ginie mi drzewo.

 

a na takich z belami tez mają sposoby tylko z te rzeczy to może być przypał :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lexion430    0

Wy macie problemy z drewnem albo balikami

jak mi paliwo ukradli na równowartość 11tyś złotych dzieki wielkie polsko że przynajmniej sprawiedliwy sąd jest w tym kraju było 3 cwaniaków i wszyscy dostali po 1 rok w zawieszeniu na 2 lata a przed tym wszystkim przyłapani na gorącym uczynku drobny wp***dol policja a teraz więzienie i mają nauczke .


człowiek z zapałem na przyszłość gospodarowania wielkoobszarowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

zastanawiam sie jak zabezpieczyc swoje wprawy wazyw przed złodziejami. moze jakies kamerki, tylko skad prąd, z aku? moze jakas syrena podłączona pod czujnik ruchu, da rade cos takiego?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Kup sobie dubeltówkę, wyrzuć z naboju śrut i w to miejsce wsyp soli. Zaczaj się na amatorów zieleniny, załaduj, cel, PAL!!!! To takich delikwentów szabru powinno oduczyć. Tydzień na d*p*e nie usiądzie to doceni czyjąś pracę.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

Złodziej będzie uciekał od niego w przeciwnym kierunku, to jak ma go trafić w oko? Na plecach ma oczy? :blink: 

 

P.S.

Jeśli kolega współczuje ZŁODZIEJOWI to nie mam więcej pytań :wacko: 

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Kup sobie dubeltówkę, wyrzuć z naboju śrut i w to miejsce wsyp soli. Zaczaj się na amatorów zieleniny, załaduj, cel, PAL!!!! To takich delikwentów szabru powinno oduczyć. Tydzień na d*p*e nie usiądzie to doceni czyjąś pracę.

w sezonie nie ma czasu po d...e sie poskrobac a co dopiero czekać na złodzieja. 

Myslałem o czyms takim http://allegro.pl/ag69-sensor-czujnik-ruchu-alarm-na-dom-2-piloty-i5305187354.html 


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Złodziej będzie uciekał od niego w przeciwnym kierunku, to jak ma go trafić w oko? Na plecach ma oczy? :blink:

 

P.S.

Jeśli kolega współczuje ZŁODZIEJOWI to nie mam więcej pytań :wacko:

To nie chodzi o współczucie a o portfel, który może poważnie ucierpieć jak delikwent założy Ci sprawę o umyślne pozbawienie wzroku... Na złodzieja tylko porządny wpier... ale nie na naszym terenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
d___b    72

Podepnę się pod temat bo post będzie na temat zabezpieczeń przed kradzieżą.

Jakie macie zabezpieczenie/a przed kradzieżą paliwa w T-25 i C-360.
Może zamykana maska lub korek paliwa.

Liczę na fotki lub linki  do fotek z galerii.


8bdb4a7a95566.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon    186

Jedyny skuteczny sposób to obita maska (typa który kradnie) Jak zabezpieczysz ciągniki to ci skradnie co innego Nie sposób wszystkiego zabezpieczyć i raczej nie tędy droga U nas na szczęście nie ma problemów ze złodziejami ale są z rozrywkowymi turystami bo sąsiad ma domki letniskowe i pół biedy jak tylko drą ryja przez północy ale były przypadki że wytoczyli bele słomy na ulicę, wyrywali słupki od pastucha sąsiadowi czy omal nie podpalili zboża na polu jak gnoje palili jakieś zioła w krzakach na miedzy w ukryciu przed starymi

 

 

 

Edytowano przez maroon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Koledze raz spuścili paliwo z ciągników i zmienił taktykę zaczął tankować rano i przyszli kolejny raz paliwa było mało ale pocieszyli się łącznikami jak i przekaźnikami od maszyn. Straty poniósł dużo większe drugą  niż pierwszą razą gdzie znikło blisko 200 l ON.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sokol2
      Witam, po jęczmieniu zasiałem zycice westerwoldzka w paznierniku skosiłem dała od 10do20 kulek z hektara teraz jest wszędzie piekna. kiedy kosiliscie tą trawe na pierwszy pokos?? i jak wygladaja kolejne pokosy bo ja mam w planach ją po skoszeniu zaraz zaorać i zasiac qq tylko zal orać jak na nią patrze...  nawożenie ok 40 ton obornika i ok 300kg rsm 26 plus s  ok 10 marca i  pole sie aż swieci ciemnym zielonym na ten moment jak naciągne to to do pasa a tak to troche nad kolana... wiadomo sa miejsca lepsze i gorsze 
    • Przez tumek19
      Mam pytanie do was na temat uprawiania tej rośliny, ceny nasion, pielegnacji itp.
    • Przez Wopl
      Czy późne włókowanie łąk coś daje? Np. w maju lub czerwcu bo u mnie woda jeszcze stoi. Czy nie powyrywa młodej trawy o tej porze?
    • Przez MaciusN95
      Witam, 
      mam problem z sitowiem na łące są to łąki w większości stare ponad 20 letnie jest z nich robione siano i po zimie zauważyłem, że jest dużo sitowia ktoś wie jak to zlikwidować ?
    • Przez Balzak
      Wymieńmy doświadczenia kto co stosuje.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj