Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maniek10141    2

Zamówiłem nowy ciągnik NH TD5040 to nowy model dopiero co wchodzi na rynek. Czy są już jakieś opinie na temat tego modelu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrDragon    1

Przyłączam się do opinii kolegi ;) tylko jak dal mnie przydało by się jeszcze ERH i nie co więcej biegów, bo jak w podstawowym zakresie (12x12) to trochę mało optymalnie to tak jakieś 16x16. O ile dobrze pamiętam stał on na targach w Poznaniu (Agropremiery) poza tym całkiem całkiem. Słyszałem że można nawet utargować nawet poniżej 100 tys. PLN.


www.up.poznan.pl/knir/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek10141    2
Napisano (edytowany)

148 tys. 88KM

W ziołem ful wypas skrzynia 20:12 , klima ,dwa komplety kół uprawowe jeszcze i to o standardzie 03, reduktor biegów pełzających,radio i inne bajery.

 

Przyłączam się do opinii kolegi ;) tylko jak dal mnie przydało by się jeszcze ERH i nie co więcej biegów, bo jak w podstawowym zakresie (12x12) to trochę mało optymalnie to tak jakieś 16x16. O ile dobrze pamiętam stał on na targach w Poznaniu (Agropremiery) poza tym całkiem całkiem. Słyszałem że można nawet utargować nawet poniżej 100 tys. PLN.

Co to jest to ERH???

Odpisz!

 

Używaj opcji EDIT!

Edytowano przez krolikNH
Łączenie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

nie pisz posta pod postem, klikasz +EDYTUJ i piszesz w tym samym poście ;)

 

A co do tematu to EHR to jest elektroniczne sterowanie podnośnikiem, czyli zamiast wajch są guziki i przełączniki, np. mf 3060 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcint19    3

słyszałem że w standardzie 115 tys. a tak w ogóle to bardzo mi się podoba ten ciągnik tylko czemu nie ma przynajmniej w wyposażeniu opcjonalnym elektor-hydraulicznego rewersu! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

Jak ma zwolnice to słaba piosenka.. Mówią, że hałasują po pewnym czasie, ale to tylko szczątkowa opinia..


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

tydzien temu akurat kupilem taki ciagniczek, a na temat zwolnic to ci powiem tyle zobacz na C330 i karzda proxime i landini vision , wszystkie sa na zwolnicy i jakos sie nie psuja jedyne co mozesz zarzucic dla zwolnicy to to ze ciagnik nie jest taki stabilny a tak to nic.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romeczek2    0

Zamówiłem właśnie NH td5040, ma być pod koniec tego roku lub na początku przyszłego.

Kosztuje 115.900zł .Będzie miał oprócz standardu, większe opony ,pneumatykę,radio BLAUPUNKTA, regulacje podnośnika na tylnym prawym błotniku i haki na ramionach podnośnika.Jak myślicie...nie przepłaciłem?

 

 

MODERATOR:Posty piszemy w pierwszym okienku i pisz mniej wulgarnie

Do moderatora:

A gdzie Ty widzisz wulgaryzmy w tekście które napisałem?Może Ci się coś pomyliłop, a może o weekendzie już myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Ja nie edytowałem Twojego posta, ale radzę nie poprawiać posta po Moderatorze i grzeczniej proszę... :rolleyes:


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Po pierwsze to nie piszemy posta w Enter trackback links

Po drugie to nie cytujemy poprzedniego posta

Po trzecie, to po co w ogóle ty się odzywasz, skoro moderator grzecznie zwrócił Ci uwagę ? Lepiej odpuśc, bo takim zachowaniem możesz zarobic ostrzeżenie, a chyba Ci na tym nie zależy.

 

A po 4 to wrócmy do tematu, to takie pogawędki to nie tutaj,


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

to jak to z tymi Hollandami jest potrzebne sa mi opinie na temat takiego modelu jak w temacie ??????!!!!!!!!!


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCKYLO    1

Witam kolegów!

Sam jestem ciekaw opinii o tym modelu czyli następcy TDD, ponieważ nie znam bliżej tych nowości może kto jest bardziej zorientowany niech poda jakie są zmiany w stosunku do TDD. (najlepiej użytkownicy)

Z tego co poczytałem na stronach NH zagranicznych to trochę wprowadzili zmian. Uważam że szczególnie TD 5040 i TD 5050 będą lepsze bo silnik IVECO z serii NEF 4500 cm pojemności to już bardzo nowoczesna i dobra jednostka napędowa.

W ciągnikach PRONAR tych nowych też są stosowane i sprawują się podobno dobrze. Ciekaw jestem co to za silnik F5C? Co na pojemność 3200 cm uważam że trochę za mało ale może i OK nie będę polemizował z inżynierami CNH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romeczek2    0
to jak to z tymi Hollandami jest potrzebne sa mi opinie na temat takiego modelu jak w temacie ??????!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Masz taki ciągniczek? I jakie sąTwoje pierwsze wrażenia?

Jak się sprawuje i ile musi wyrobić mtg żeby mozna było nim w pole do cięższej roboty wyjechać

 

 

 

 

Myślałem , że na tym forum są osoby które naprawde wiedzą coś o ciągnikach a konkretnie o modelu jak w temacie, a tu tylko wierlbidiele katalogów i nic więcej.

Dziadostwo i gówniarsdtwo.

 

 

 

 

No co jest?Wszech wiedzący MODERATORZY nic nie mają do napisania? :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Kurde temat umiera a dla mnie jest na czasie pisac kto ma NH TD 5040 i jak sie sprawuja moze byc i wiekszy TD 5050???????????


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

zamówiłem wczoraj NH td 5050 cena 105 tys netto w tym klimatyzacja i pneumatyka dwa i jeden obwód do tego dojdą wąskie koła koszt około 15 tys netto. Jak ktoś ma lepszą oferte to niech da znać zawsze jeszcze moża prubowąc coś urwać ;)


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

GAREK

Ja swojego NH TD 5040 z klima,pnumatyka, hakami, wszystkimi obciaznikami, radiem, wydajniejsza pompa hydrauliki wytargowalem za 122 brutto.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

czyli 100 tys netto. Haki dobra rzecz może powalcze. Słyszałem że te traktory mają taki sam slinik jak TL-ka i że stosunkowo prosto można je podkręcić na 110 km


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Licznik to chodzi ci o cala konsole z licznikami tak?? a z tym podkrecaniem to sie zgodze ze na pompie paliwowej mozna podkrecic dawke paliwa ale juz jej potem nie zmniejszysz musisz fundowac nowa pompke. I zwiekszysz moc gdzies o okolo 10km. z tego co mi w serwicie mowili. A kiedy odbierasz swojego ciapka GAREK/???


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

najwczesniej za około trzy tygodnie. Tak sobie planuje koniec lutego a jak wyjdzie zobaczymy


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj