Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomaszek25    1

mój td5040 ma rewers hydrauliczny, klime najszersze opony w tej klasie ciagnika. kupiony w primatorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo111    4

Możecie mi dać namiary na dealera w mazowieckim , dzwoniłem do Płocka to TD5030 krzyknął mi 140 tys z klimą i rewersem , a chodzi mi o TD5040 to pewnie duzo drozszy bedzie po ile u was tak chodza ? cena oczywiscie brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piwo111    4

Macie jakis kontakt do tego primatora ? bo wchodząc na ich strone , jest bład. Jeszcze jakies propozycje gdzie mozna sie zorientowac jaka cena ? zeby najtaniej kupic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszejro    0

T5040 klima rewers eh opony 480/70-34, 360/70-24 michelin pneumatyka obciążniki tylne 240kg radio- 146brutto,ostatni model na placu. jak myslicie wart ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

To pewnie TD5040 i z rewersem hydraulicznym. Cena chyba dobra ja rok temu za TD5050 147tys. brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszejro    0

Amdzin a ty masz rewers hydrauliczny ? a jezeli masz to jak to sie sprawuje w praktyce nie ma z tym problemów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszejro    0

mam pytanie odnośnie TD5040 . Jak sprawdzic czy dany model ma funkcje pływająca hydrauliki zewnetrznej. czy może wszystkie TD5040 to mają ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

Tak mam rewers hydrauliczny. Ma dopiero około 150mtg ale dobrze się sprawuje jak narazie szczególnie w turze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszejro    0

kolego andzin a ogólnie polecasz ten traktor/ nie bylo z nim awari ? i czy orientyjesz sie odnosnie hunkcji pływajacej hydrauliki zew czy ten model to posiada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

Za takie pieniądze z takim wyposażeniem nic bardzo chyba się nie kupi. Ten podnośnik mógłby być mocniejszy bo chyba tylko 3600kg ma pozatym może być. Psuć narazie nic się nie psuło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przylaczam sie do pytania , panowie jak wam sie te smerfy sprawuja bo slyszalem rozne opinie na tenamt elektryki w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artursz89    454

Witam!

 

Dołączam sie do pytania o szerokość tylnych opon w TD a właściwie to już w TD5.85 bo dealer mówi że na felgę 34 można max 42cm a byśmy chcieli 48cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawell18    13

td5040

przod 360/707r24

tyl 480/70r 38

Michelin Omnibib

 

w polskim folderze serii td5 na ostatniej stronie są podane rozmiary opon i jezeli dobrze pamietam to przy feldze 34 to najszerzej moze byc 540/65


Cały kłopot polega na tym, że głupcy są pewni siebie, a mądrzy pełni wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honest    2

Panowie od kolegi mam pytanie czy ktoś z was do TD5030 lub TD5040 podpinał zestaw: agregat talerzowy z hydropakiem i na to siewnik do zboża? 2,5 lub 2,7 lub 3,0m? i jak chodziło? jakich firm takie zestawy macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gesy    5

Panowie od kolegi mam pytanie czy ktoś z was do TD5030 lub TD5040 podpinał zestaw: agregat talerzowy z hydropakiem i na to siewnik do zboża? 2,5 lub 2,7 lub 3,0m? i jak chodziło? jakich firm takie zestawy macie?

Zapomnij o takim zestawie. podnośnik nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszek25    1

panowie mam taki problem mianowicie po ostatnim worzeniu kukurydzy zauwarzyłem ze spociło sie pod wszystkimi pokrywkami zaworów moze wystarczy lekko dokrecic i wystarczy czy moze to byc jakas powazniejsza sprawa? ciagnik ma 280mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michu320    0

hej, wie może ktoś co może być powodem tego że, w krótkim czasie dwa razy pękła metalowa rurka z pompy do rozdzielacza? Przez ok. 2 lata podnośnik pulsuje (nie trzyma stabilnie maszyny tylko opada i podnosi) oraz wydaje nam się że olej po długiej pracy jest zbyt ciepły ( z tyłu ciągnika aż można się oparzyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MrJCBx7m    12

@michu320 Powodem pękania rurki jest za mocno podkręcony rozdzielacz :D Powinno być 180bar ! miałem ten sam problem pękająca rurka cieknące przewody w turze a wszystko za sprawą że ciśnienie było 250bar :D


Fendt Favorit 514C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnuczek    1

Witam mam problem z NH

td5040.

Wie może ktoś jaka może być przyczyna dostawania się ropy do oleju silnikowego???? 4 dni temu wymieniłem pompke na nową oraz wymieniony został olej a i pompa paliwowa po regeneracji i wczoraj znów zauwarzyłem ze olej do wymiany bo dotała sie ropa. może być to przyczyna wtrysków, simeringa na pompie czy poprostu jest pompa paliwowa zle zrobiona

Edytowano przez Wnuczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomaszek25    1

panowie czy pneumatyka ma duzo wspulnego z hamulcami? bo mi po zimie zdarza sie ze nie odbijaja jak puszcze reczny lub nacisne pedał hamulca nie słychac zeby tego sykniecia powietrza dopiero po parokrotnym wcisnieciu słychac te sykniecie. jaka przyczyna tego moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj