Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
garek    155

on nie ma rewersu bez sprzęgła więc do tura bym go nie polecał. Chociaz za ciągnik ze rewersem trzeba dać 150 tys więc moze lepiej za 40 tys troche nogą pomachac :lol:


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trevorfarm    0

Też mi się tak wydaje,ale słyszałem od sprzedawców ,że najczęstszą usterką w tych ciągnikach jest sprzęgło.Ale nie wiem czy kupić t5050 z ladowaczem i kombajn CSX7040 czy sam kombajn csx 7080( z kasą jak zawsze średnio).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

a bo my pomieszaliśmy ciągniki td 5050 a t 5050 to całkiem inne klasy sprzętu ;)


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Nom TL to bez porownania ale chodz silniki maja te same tylko TL ma wzmociony Intercooler.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikic360    56

byłem dzisiaj u dilera NH i za td5050 z pneumatyką i lampami 4 z tyłu i 2 z przodu bez haków powiedział 120 tys brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Normalna cena. Ja jednak zmienilem dzis na TD 5050:D udalo sie i wyrwalem go za 126 kafli.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

my dzis tez pojechalismy dowiedziec sie do dilera co i jak. z pneumatyka i radyjkiem za td5050 chca 122 tys brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

A jak teraz ceny na te ciągniki? Myślicie że jak bym wziął ciągnik TD5050 i prasę BR6090 dużo by mógł wytargować. Za 200tys brutto by wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agentczor    0

TD5050 - cennikowo - 111-117tys netto w zależnosci od wyposażenia (bez pneumatyki)

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojnoo    0

witam. ja wczoraj zamówiłem td 5040 z mokrym sprzęgłem klimatyzacją pneumatyką i z hakami jak myślicie 118 tys netto to dobra cena??? i zastanawia mnie te mokre sprzęgło ciekawe jak się będzie spisywało w modelu td

Edytowano przez wojnoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic2ek    5

my dzis tez pojechalismy dowiedziec sie do dilera co i jak. z pneumatyka i radyjkiem za td5050 chca 122 tys brutto

a który diler dał ci taką ofertę?

Mi za td 5030 tylko z pneumatyką 118 000 brutto. I tak myślałem, że to w miare cena. Ale patrząc na to co wy piszecie to ta cena jest "lekko" kosmiczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojnoo    0

Mi za td 5030 tylko z pneumatyką 118 000 brutto. I tak myślałem, że to w miare cena. Ale patrząc na to co wy piszecie to ta cena jest "lekko" kosmiczna :(

 

 

dobrą cene dostałeś

Edytowano przez wojnoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolci13    27

A mi w piątek za TD 5040 na mokrym sprzęgle z klimą,obciążnikami, szerokim ogumieniem,pneumatyką powiedzieli 114 netto

 

witam. ja wczoraj zamówiłem td 5040 z mokrym sprzęgłem klimatyzacją pneumatyką i z hakami jak myślicie 108 tys netto to dobra cena??? i zastanawia mnie te mokre sprzęgło ciekawe jak się będzie spisywało w modelu td

 

kolego powiedz w jakiej firmie dali ci taką cenne?

Edytowano przez karolci13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jano147    0

kolego @wojnoo na kiedy masz odbiór ciągnika, ja miałem mieć w maju może będę miał w sierpniu, zamawiałem początek lutego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekt9321    1

td 5040 104 netto z klimą, radiem, obciążnikami, ogumienie podstawowe, taka oferte dostałem w piątek 01.02.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffi    1

ja 104 netto z klimą, pneumatyką, radiem itp. płacę za td5020!!! W sumie za td5040 nie było dużo więcej ale niestety większego nie dali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romekk11    0

Mój TD 5040 w papierach jest z grudnia 2008 r, a otrzymałem go w lutym 2009 r. Zapłaciłem za niego 115000 brutto. Ma radio, większe opony niż podawali w standardzie,pompa chydrauliczna 61 l ,bez klimy a reszta to standard. Jestem zadowolony z zakupu,sam wykonuję okresową wymianę olejów,filtrrów co ok 300 mtg. Silnik ma firmy IVECO. Ciągnik jak i przyczepę kupuje się co 20 lat,no chyba ze obecnie buduje się te maszyny rolnicze jak artykuły AGD,kiedy mija gwarancja to szlag trafia ten sprzęt a naprawa jest droższa niz nowy produkt :( .Jeśli chodzi o spalanie,to powiem tak: trzeba mieć delikatna nogę ;) zakres prac przy obrotach od 1600-1800 wychodzi najoszczędniej, powyzej 2000 to powstaje wir w zbiorniku :lol: .A tak poważnie mówiąc ,to wcale na spalanie nojego smerfa nie narzekam.

Jeśli kupujesz ciągnik na 5 lat to bierz ful wypas a jesli bierzesz na <_< ...20lat, to bierz taki ,który mozesz sam naprawić lub z pomocą kolegi ;) .

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekt9321    1

skad ty wziełeś ta cene 104netto za 5040?

 

oddział w miechowie, poszukam wizytówki bo gdzieś mi się zapodziała, jak ktoś chętny to pisać na priv to podam namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wysos
      czy ktoś wie czy jest możliwość zrobić wolny (swobodny) powrót oleju? chciał bym aby podczas pracy maszynami wymagającymi ciągłego przepływu hydrauliki aby olej nie wracał przez rozdzielacz a właśnie poprzez wolny spływ, czy zrobienie (dorobienie) takiego przyłącza w miejscu wlewu oleju to dobry pomysł? a może gdzieś w tym modelu jest miejsce przygotowane na takie przyłącze?
    • Przez damianix
      Witam!
      Po jeździe 40km/h i zatrzymaniu się wyrzuca olej z odpowietrznika. Zgłaszałem na gwarancji to wymienili odpowietrznik i dalej tak samo. Jak pracuję tylko w polu to nie wyrzuca oleju. Co może być przyczyną ?
      odpowietrznik td5.85.mp4
    • Przez lesbycool
      Witam w moim nh td5.85 wyskakują błędy 3141,3292 wyskakują na przemian podczas pracy co dziesięć minut co to może być


    • Przez Grzesiekc
      Witam jak w temacie czy ma ktoś informacje ile gazu wchodzi do układu klimatyzacji w NH TD95D ?
      Dodatkowo co może być uszkodzone jeżeli kompresor włącza się na krótko a po włączeniu pokrętłem nie działa ?
    • Przez Ziel
      Witam od 3 lat mam problem z hamulcami, ciągnik był kupiony nowy z gwarancją 1rok, wszystko było ok przez rok, po roku hamulce zaczęły się zapowietrzać. Najpierw jakimś cudem ciągnik potrafił wywalić płyn ze zbiorniczka po czym zapowietrzały sie hamulce, płyn dolałem i odpowietrzyłem (leje olej mineralny z serwisu) po odpowietrzeniu po jakims czasie to samo, wywali w losowym momencie plyn i juz d*pa. Sprawdzałem i wymieniałem membranę w układzie pneumatycznym, przejrzałem cala pneumatykę, nie wiem co robić, serwis też nie wie a nie mam zamiaru im odstawiać ciągnika na wymienianie wszystkiego po kolei bo to sam mogę zrobić. Jeśli ktoś miał taki lub podobny problem to proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj