News
patrystyka

Szarpanie przy ruszaniu Valtra T133 Hitech

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
patrystyka    1

witam też zdarza ze wam czasem tak jaki mi w 28 sek filmu https://www.youtube.com/watch?v=B_9s4a8KtHs  zle ustawione czy zle ruszam ja robie samym rewersem jest super a ja sprzęgłem to czasem tak szarpnie 

Henius91    865

Może przestaw sobie wysokość pedału sprzęgła w komputerze. U mnie tak szarpie jak ruszam na zakresie A (skrzynia H5). Im wyższy zakres tym łagodniejszy start. Czułość rewersu też sobie przestawiłem prawie na najmniejszą od razu po przyprowadzeniu od dilera bo strasznie szarpał. Ruszam tylko z rewersu. Sprzęgła prawie wcale nie używam bo jest zbyt czułe, lepiej operuje się sprzęgłem w przycisku w dźwigni od biegów

Valtra - Your Working Machine

http://www.youtube.com/user/Henius91 moje filmy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PawelCholody
      Jestem posiadaczem Valmeta/Valtry 6300 rok 1992. Mam problem z biegami  nie działaj, biegi nie mogę wrzucić 1 i 2 jest możliwość jazdy tylko na 3 i 4. Z elektryką jest chyba wszystko ok. Ciągnik odpala jeździ, hydraulika trochę szwankuje.  Gdzie mogę szukać rozwiązania problemu?
    • Przez jarek5036
      Witam chciałbym się dowiedzieć czy ktoś użytkuje Valtre A104 i co możne powiedzieć o tym ciągniku?  
    • Przez globus512
      Witam. Proszę o opinie ponieważ zastanawiamy się nad nowym ciągnikiem, właściwie bierzemy pod uwagę tylko Valtrę lub John Deera. Moc 195 do 220km 
      Jeśli John to 6195R lub 6215R na skrzyni DD lub PQ czy AQ jak ona się tam nazywa
      Jeśli Valtra to T194 lub T214 Versu na Powerschifcie
      Na Valtrę T214 na oponach 710 tył i 600 przód, nawigacja do 2cm, skrętne błotniki, 4 pary hydrauliki, przedni tuz, miękka ośka, dolny zaczep smart Tuch i kilka innych cena 433 tyś netto mi zaproponowali. 

Co lepsze, mniej awaryjne, i mniej pali ? Będę wdzięczny za opinie. W gre nie wchodzi ani NH, ani Deutz biorę te 2 pod uwagę
    • Przez patryk165
      Jakie macie opinie o ciągniku Valtra s260 z 2005r? Wady, zalety ogólne uzytkowanie jak z awaryjnością. 
      Na co zwrucic uwage przy zakupie
    • Przez ursusikc330m
      Mam pytanie do użytkowników Valtry 6250,chodzi o to gdzie się spuszcza olej ze skrzyni biegów oraz tylnego mostu i gdzie znajduje się wlew oleju do skrzyni.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.