Skocz do zawartości
witek

MYJKA [jaką myjkę wybrać?]

Polecane posty

akmaly    180
Napisano (edytowany)

Stare myjki były kiedyś super, nie tylko Kranzle, Karcher -owi też nic nie brakowało, ale to było kiedyś i dawno przestało obowiązywać.

Co do gorącej wody - ile takie myjki kosztują? Używana może kosztować więcej niż porządna myjka na zimną wodę, kwestia niech zacznie się psuć. 

Jeśli nie prowadzisz warsztatu, nie zarabiasz na niej kasy, czy nie masz świra na punkcie ciepłolubnej to wystarczy na zimną wodę.

Do takich drobnych prac wystarczy K5 tylko szukaj możliwie tańszej wersji jak Compact ( 2 dysze, regulowana i wirowa w zupełności wystarczy ) no i jak masz dużo kostki do mycia przy domu to kup T-Racer ( tylko nie najtańszą, taka T-Racer 350 to ok 220 zł ) i w zasadzie masz wszystko.

Takie jest moje zdanie. Jeśli chcesz Nilfisk 140 to zobacz taką: http://www.ceneo.pl/20793533#tab=spec masz wszystko co potrzeba ( lub nawet więcej ) za ok 1200 zł.

Jeśli chcesz mocniejszy sprzęt to szukaj K7 lub inne marki o porównywalnych parametrach, ewentualnie porządną używaną tylko tu już pasuje mieć trochę wiedzy lub pewnego sprzedawcę aby nie wsadzić się na minę.

Edytowano przez akmaly

corrado    217

Co polecicie dobrego i o większej wydajności niż Karcher HDS 895? Do 12tys.

plapla123    0

Co myślicie o myjce Eurotec wp 502 używana była  by przy myciu samochodu osob. czasami ciągnika.Gdzie można ją kupić bo nie mogę znaleść sprzedawcy w internecie.

Sadek    446

Przeczytałem kilka stron, byłem przez 12 lat użytkownikiem myjki k.520 w gospodarstwie używana sporo, też się cieszyłem jak przepracowała 2 czy 3 godziny bez przerwy. Ale jak się okazało długa praca nadmiernie ją nagrzewała i twardniały uszczelnienia, na pompie wymiana pomagała to już na osi wirnika zrobił się rowek i uszczelniacz nie trzymał i oleju ubywało (raz na jakiś czas uzupełniałem ale do czasu kiedy pochodziła na sucho, wyrobiły się prowadnice i kariera myjki się skończyła).

akmaly    180

Z tego co się orientuję to Stihl nie produkuje myjek, robi je Nilfisk. Co do tego konkretnego modelu to profesjonalny mocny sprzęt, tylko co tym chcesz myć?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się