witek

MYJKA [jaką myjkę wybrać?]

Polecane posty

plapla123    8

Co myślicie o myjce Eurotec wp 502 używana była  by przy myciu samochodu osob. czasami ciągnika.Gdzie można ją kupić bo nie mogę znaleść sprzedawcy w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Przeczytałem kilka stron, byłem przez 12 lat użytkownikiem myjki k.520 w gospodarstwie używana sporo, też się cieszyłem jak przepracowała 2 czy 3 godziny bez przerwy. Ale jak się okazało długa praca nadmiernie ją nagrzewała i twardniały uszczelnienia, na pompie wymiana pomagała to już na osi wirnika zrobił się rowek i uszczelniacz nie trzymał i oleju ubywało (raz na jakiś czas uzupełniałem ale do czasu kiedy pochodziła na sucho, wyrobiły się prowadnice i kariera myjki się skończyła).


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michu20    166

panowie jakie myjki ciśnieniowe możecie polecić moja się właśnie skończyła i muszę coś kupić do tej pory miałem Karcher k 5.600 ale była trochę za słaba wiec szukam coś z mocniejszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciu506    196

karscher na gorącą wodę na 380V i z grzaniem na olej opałowy symboli czy tam modelu nie znam dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Śledziłem ostatnio temat i tak na dobrą sprawę z nowych karcherów nawet profesjonalna seria jest odradzana. Najlepiej było by szukać starej daty używanego. Wszystko zależy jeszcze ile i do czego. 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myjka to karscher ze starej seri hd najlepiej kupić używana od firmy która remontuje takie myjki od podstaw i sprzedaje z 6 miesięczna gwarancja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Z tego co się orientuję to Stihl nie produkuje myjek, robi je Nilfisk. Co do tego konkretnego modelu to profesjonalny mocny sprzęt, tylko co tym chcesz myć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

i do niczego bardziej jako alternatywę dla coraz gorszego karchera wstawiłem.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Panowie doradzcie jaką myjke wybrać karcher k4 niestety nie wytrzymał roku tylko przy myciu maszyn, kojca u psa, schodów przed domem naprawiony na gwarancji i nie używam bo chce go opchnac zanim znowu coś yebnie. Myślałem o k5 ale pompa też plastik tyle ze podobno powierzchownie "oblana" aluminium. K7 za droga, u kolezki k5 padła po roku. 

Myśląc przyszlosciowo maszyny, kostka brukowa, ruszta i ściany w oborze, płot do roboty. Oglądam teraz hd 1000sei czy todobry wybór? A może coś większego? Nie koniecznie na ciepłą wodę, ale nie zawadzilo by tylko nie wiem czy takowa znajdę do 1500zł? Proszę o konkretne modele lub jakiś link kontakt do firm regenerujacych bo czytałem, ze od takich najlepiej kupić, gwarancja pół roku... 


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Za tą kwotę kupisz jedynie imitację myjki ciśnieniowej bez względu na to jaki na niej będzie napis. K5 sobie odpuść. Pompa aluminiowa tylko głowica wyścielana tworzywem żeby nie korodowało. Badziew straszny. 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Idziesz do serwisu Karchera, bierzesz jakiegoś starocia hd po remoncie i masz święty spokój. 2,5tys trza wyłożyć za myjkę o parametrach nowych z przedziału 8-9 tys zł... za darmo nie ma nic

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6891

@pedro2 model który podałeś myślę że dobrze się spisze. Ja mam od kilkunastu lat HD 1000 SL. W tamtym roku oddałem do serwisu do regeneracji pompy i serwisant odradził kupowanie nowych myjek, bo ta jeszcze je przeżyje, a żeby kupić coś o podobnych parametrach trzeba dać od 7 tys w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tay29    184
kup hds 895 za 4k zł i po problemie ja mam rok i polecam czesci dostepne wszedzie co chcesz tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chromek    303

Ja od siebie mogę polecić Nilfiska e140 mam już 5 lat i świetnie się sprawuje, tylko zestawowa pianownica jest do d*py :P Ale to w większości zestawowych norma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

nowe odpuscilem..  1.5 tyś max 

@danielhaker właśnie o czymś takim myślę, ale nie znam się na tym kompletnie. Jakie masz parametry i na co zwracać uwagę poza sprawdzeniem czy działa?


..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedro2    7205

Heh chromek i co mi z tego, szajs jeden już mam teraz będzie problem żeby to sprzedać. Ja zbyt nerwowy jestem;) pizgne za  płot sasiadke trafi i kryminał 

  • Haha 1

..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek1296    1682

Za 1500 nie kupisz nic, co by przetrzymało Twoją. Idź do serwisu, dołóż drugie tyle i kup starą hd lub hds po remoncie i będzie na lata.

 Mam hd 790, w ubiegłym roku pełny remont. Po rozmowach o nowym sprzęcie odechciało mi się kupna nowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chromek    303

@pedro2 jak uważasz, u mnie sprawuje się dobrze ten sprzęcior. Ja miałem kiedyś k5 na tych gównoplastikowych podzespołach i plułem sobie w brodę że tyle kasy wydałem na taki badziew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grzes5
      Potrzebuje schemat podłączenia elektrycznego myjki od dojarki przewodowej Westfalia Westfalia Circomat Autotherm
    • Przez blazek
      Witam
      Jak myślicie który wybrać, może ktoś z was użytkuje jeden albo drugi ? mile widziane opinie o obu.
      Będę go wykorzystywał do sprzątania po małych remontach które wykonuje usługowo
      parametry i cena podobna,karcher troszkę droższy ale jak się zdecyduje na niego to mam zniżkę 100zł za to parkside ma gwarancję 3 lata, sam już nie wiem doradźcie coś
    • Gość minio
      Przez Gość minio
      Witam,
       
      czy mieliście do czynienia z myjkami firmy Black&Decker ? Jestem zainteresowany taką jak w tytule - jest ona sporo tańsza porównując ją parametrami do Karchera. Nie wiem jedynie co ona potrafi i jak z jej trwałością. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie informacje.
       
      Pozdrawiam
    • Przez Rafii
      Witam, dziś miałem problem z pistoletem od myjki ciśnieniowej-nie chciał mi się wcisnąć spust(nie zauważyłem że był zablokowany). Rozkręciłem go i ty powstał problem. Wyleciała ta mała sprężynka i nie wiem gdzie ona ma być zamontowana.Dodatkowo pistolet nie zamyka wody. Cały czas leci. Poradzicie jak to ustrojstwo złożyć tak żeby działało

    • Przez Moorgi
      Witajcie. Pisze w sprawie tej oto myjki: http://allegro.pl/my...4167333510.html
       
      Ktoś z was ma posiada lub też posiadał taki sprzęt? Osobiście firmy nie znam. Ale sporo osób kupiło ją z tego co widze ale też tym sie jakoś bardzo nie sugeruje. 150 bar, do 260bar max mozna podkręcic a to juz jest spooro. Zainteresowała mnie cena dlatego pisze. Myjka ma mi słuzyc głównie do mycia maszyn + samochód. Co wy na to?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj