witek

MYJKA [jaką myjkę wybrać?]

Polecane posty

Krystian93r    0

No ale to ty masz już sprzęt...Mój wujek ma dwie takie bycze i myjnie miał znaczy chyba jeszcze myją autka <_< A ta moja to podróba bo nie pisze na niej żadnej firmy <_< czyli chiński oryginał no racja :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

za 500 zł to trzeba było kupić jakiegoś mniejszego karchera albo bosha i było by bez problemów ja mam myjke bosha dałem coś koło tej ceny i jestem zadowolony ^_^


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian93r    0
za 500 zł to trzeba było kupić jakiegoś mniejszego karchera albo bosha i było by bez problemów ja mam myjke bosha dałem coś koło tej ceny i jestem zadowolony ^_^

Co firma to firma <_< no masz racje zrobilismy błeda ale to nie ja wybierałem tylko brat....Ale mniejszej tez nie bo taka potrzebna.A i pisze że 130 Barów <_< że farbe bez niczego zedrze,farby nie zdzierała i zeby tyle miała nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
Co firma to firma <_< no masz racje zrobilismy błeda ale to nie ja wybierałem tylko brat....Ale mniejszej tez nie bo taka potrzebna.A i pisze że 130amperów że farbe bez niczego zedrze,farby nie zdzierała i zy tyle miała nie wiem

Czyżby ta myjka myje prądem nie wodą, chyba miałeś napisać BARÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja teraz kupilem nowego KARCHERA HD 6/13C cisnienie 130bar. farba schodzi jak sie myje dysza wirujaco trzeba zdala bo jak blisko to do zywego farbe zerwie dalem za niego 2700 <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Trochę przesadziłeś że 130 bar zrywa farbę <_< , chyba że kiepsko położona farba <_< .

 

A pomyśl co robi 200 bar przy dyszy rotacyjnej i woda wrzątek (100 stopni celsjusza) .


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no chlopaku ja mowie powaznie. a co do dyszy rotacyjnej to chlopaki jak zaczynacie naciskac pistolet to on musi byc skerowany w doł zeby ta kulka co jest w srodku dobrze zaskoczyla tak mi powiedzieli w tym sklepie co od nich kupywalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

skoro chłopaku poważnie mówisz to ta farba naprawe była musiała słaba... <_<

 

 

@deer co masz za sprzęt???moja też już 14 sezon chodzi ale awarię miała.wymiana przegrzanych uszczelek na tłoczkach-nasza wina...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

130 bar to można ogórki obierać a nie farbę zrywać -na chyba że to farbo-rdza <_<

Ja od 3-lat katuje myjką z Lidla Lavor 160 i jestem jak za myjkę za 600 zł bardzo zadowolony -ostatnio znowu się pojawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian93r    0
Czyżby ta myjka myje prądem nie wodą, chyba miałeś napisać BARÓW

Nom miałem napisac barów <_< sory bardzo za pomyłke...Ale szybko pisałem i tak wyszło jak wyszło.Juz edytowałem...dzieki zorzyk za poprawke.

Ale gafe strzeliłem<masakra>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
130 bar to można ogórki obierać a nie farbę zrywać -na chyba że to farbo-rdza <_<

Ja od 3-lat katuje myjką z Lidla Lavor 160 i jestem jak za myjkę za 600 zł bardzo zadowolony -ostatnio znowu się pojawiły.

 

ogorek to z ciebie dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krystian93r    0

No i odebraliśmy dzis''naprawioną'' myjke z gwarancij.... Pochodziła niecałe 3 minuty(dosłownie) i lipa :angry: No kurcze jak mogą taki bubel sprzedawac to ja nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaziudf    0

witam ja bym kupił tej samej firmy ale mocniejszą zastanowił bym się nad gorącą wodą ale to zależy co ona ma myć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LII    0

witam jeśli ktoś potrzebuje naprawić karchera lub chce kupić to zapraszam oczywiście tylko profesionalne nie domówki i z hipermarketu tel.600286891

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

jaki olej dolać do myjki firmy WAP???


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    36

ja dwa lata temu kupiłem mysje Bosch Aquatack 1200 plus taka jak w linku ponizej

http://www.allegro.pl/item377841052_myjka_...3_lance_fv.html

Swego czasu kosztowała mnie 900zł ale jestm z niej bardzo zadowolony. Co prawda nie ma podgrzewacza do wody ale za to jest zasilana z jednej fazy a jak trzeba zmyc jakis olej to odrobina płynu i radzi sobie znakomicie.


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

W Lidlu znowu pojawiły się myjki Lavor 160 za 599,- .Bardzo dobry sprzęt za małe pieniądze.Mam 3 lata i zero problemów z nią było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nimar1999    0

Mam mały kłopot, posiadam myjkę firmy wap gdy nabije mi ciśnienie na 250 bar to i gdy nie myje to powoli spada ciśnienie, zawsze trzymała ciśnienie a teraz powoli spada co to może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ansu    392
Mam mały kłopot, posiadam myjkę firmy wap gdy nabije mi ciśnienie na 250 bar to i gdy nie myje to powoli spada ciśnienie, zawsze trzymała ciśnienie a teraz powoli spada co to może być??

Zaworki może trzeba wymienić ale jak nie włącz się co chwilę z powodu tego spadania ciśnienia to jeszcze pochodzi

Jeśli chodzi o wybór myjki to najlepiej na coś gorącą wodę. Używam Karcher'a HDS790CS 170bar 13l/min 4,7kW nawet nie wiem dokładnie co to jest, jestem z niej zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Jak masz coś do wyczyszczenia, albo często coś czyścisz ale w małych ilościach to opłaca się kupić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Ja właśnie bym czyścił rzadko ale w większych ilościach, np przyczepę czy jakiś kultywator przed malowaniem ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

no właśnie sam się zastanawiam nad piaskowaniem karcherem, tylko nie wiem czy to faktycznie usunie jakąś większą rdzę, itp

 

a mam karchera 720 MX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grzes5
      Potrzebuje schemat podłączenia elektrycznego myjki od dojarki przewodowej Westfalia Westfalia Circomat Autotherm
    • Przez blazek
      Witam
      Jak myślicie który wybrać, może ktoś z was użytkuje jeden albo drugi ? mile widziane opinie o obu.
      Będę go wykorzystywał do sprzątania po małych remontach które wykonuje usługowo
      parametry i cena podobna,karcher troszkę droższy ale jak się zdecyduje na niego to mam zniżkę 100zł za to parkside ma gwarancję 3 lata, sam już nie wiem doradźcie coś
    • Gość minio
      Przez Gość minio
      Witam,
       
      czy mieliście do czynienia z myjkami firmy Black&Decker ? Jestem zainteresowany taką jak w tytule - jest ona sporo tańsza porównując ją parametrami do Karchera. Nie wiem jedynie co ona potrafi i jak z jej trwałością. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie informacje.
       
      Pozdrawiam
    • Przez Rafii
      Witam, dziś miałem problem z pistoletem od myjki ciśnieniowej-nie chciał mi się wcisnąć spust(nie zauważyłem że był zablokowany). Rozkręciłem go i ty powstał problem. Wyleciała ta mała sprężynka i nie wiem gdzie ona ma być zamontowana.Dodatkowo pistolet nie zamyka wody. Cały czas leci. Poradzicie jak to ustrojstwo złożyć tak żeby działało

    • Przez Moorgi
      Witajcie. Pisze w sprawie tej oto myjki: http://allegro.pl/my...4167333510.html
       
      Ktoś z was ma posiada lub też posiadał taki sprzęt? Osobiście firmy nie znam. Ale sporo osób kupiło ją z tego co widze ale też tym sie jakoś bardzo nie sugeruje. 150 bar, do 260bar max mozna podkręcic a to juz jest spooro. Zainteresowała mnie cena dlatego pisze. Myjka ma mi słuzyc głównie do mycia maszyn + samochód. Co wy na to?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj