witek

MYJKA [jaką myjkę wybrać?]

Polecane posty

Marco007    3

Wie ktoś gdzie znajdę schemat elektryczny do myjki HDS 995 ? po włączeniu miga jedynie dioda RM 110 i myjka wgl się nie włącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

Od dzisiaj stary HDS i K6.95 idą na emeryturę... ;) zmiana na Krenzle C13-180. Szwagier użytkuje już rok i jest zadowolony więc i ja się skusiłem...

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dellpiero    0

Witam, potrzebuję myjkę do obory uwięziowej z pojedynczymi rusztami z tyłu. W oborze jest dość wąsko, a za rusztem są położone płytki co powoduje, że myjka będzie stale wykorzystywana. Jestem zielony w temacie, więc będę bardzo wdzięczny za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szopen    29

Zaufany serwisant polecił mi zamiast myjek HD myjki Xpert xD karchera. Podobno dużo mniej awaryjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam224360    35

Witam, przestudiowałem cały ten temat i z tego co widzę myjka HDS 890 jest polecana przez wszystkich użytkowników, ostatnio znalazłem taką za 1300 do negocjacji, ponoć trzeba tylko wymienić pare oringów ponieważ gdzieś się poci, opłaca się ją wziąć waszym zdaniem?

Edytowano przez Adam224360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Masz kogoś co zna się na tych myjkach? Jakiś serwisant itp? Miałbyś odpowiedź czy się opłaca bo przez forum to możesz tylko stracić 1300 zł lub zyskać fajna myjkę za niedużą kasę:) Choć tych sprzętów od tak się nie sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam224360    35

Niestety nie mam kogoś takiego, sprzedaje to skupu złomu więc pewnie gość kupił w cenie złomowej i tyle o tym sprzęcie wie, niby szykował ją dla siebie ale to typowe nawijanie makaronu na uszy. No nic, trzeba szukać dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

albo z myjkami krenzle miał ktoś doczynienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    241

Kranzle w Polsce są o 20% droższe niz w Niemczech więc jeśli ktoś ma możliwości warto kupić na zachodzie.

Ja akurat kupiłem w Polsce na PROW jestem zadowolony i wszystkim polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    241

@alvaro taka myjka jak twoja w DE kosztuje obecnie 2819 euro brutto x 4.30 =12121 zł ale zakładam że jak kupywałeś to euro było z 4.20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alvaroalvaro78    141

I w razie awarii mam jechać do DE oddać na gwarancję? Ta cena to w wersji ze zwijanym wężem na bęben czy bez tej opcji bo ten bajer też parę złotych kosztował ekstra...

Edytowano przez alvaroalvaro78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zobacz w wykazie punktów serwisowych, czy są jakieś w Polsce. Każdy producent podaje wykaz autoryzowanych punktów serwisowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    241

Oczywiście że z bębnem .

Jak ja się tagowałem to normalnie gosćiowi powiedziałem że jak mi nie obnizy do ceny niemieckiej to nie kupie w Polsce, efekt był taki że zapłaciłem 4600 wg niego po kosztach zamiast 6100 cena katalogowa, w DE taka kosztuje 960 euro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

panowie jaka myjke wybrać do 1300 Byłem się dowiedzieć i u nas w okolicy mam do wyboru karcher k5 premium sthil re 128 plus czy comet 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melon10641    1218

Też szukam myjki tak do 1300zł. Przymierzam się do K5 w OBI jest teraz za równo 1000zł. Z tego co czytałem w K5 jest pompa aluminiowa a w k7 mosiężna tylko że ona zaczyna się od 1700zł i nie wiem czy warto dopłacać. Myjki katować nie będę, ma służyć tylko do mycia maszyn z błota. Ktoś miał do czynienia z myjkami lavor? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo27    1

Też szukam myjki tak do 1300zł. Przymierzam się do K5 w OBI jest teraz za równo 1000zł. Z tego co czytałem w K5 jest pompa aluminiowa a w k7 mosiężna tylko że ona zaczyna się od 1700zł i nie wiem czy warto dopłacać. Myjki katować nie będę, ma służyć tylko do mycia maszyn z błota. Ktoś miał do czynienia z myjkami lavor?

Jak masz taki budżet to lepiej

dołóż odrobinę i kup Kranzle.

Od niedawna jest dostępna nowa linia 1050.

 

Można jeszcze kupić z jesiennej promocji, ceny od około 1,5 tys.

Za te pieniądze super maszynka.

Edytowano przez mateo27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grzes5
      Potrzebuje schemat podłączenia elektrycznego myjki od dojarki przewodowej Westfalia Westfalia Circomat Autotherm
    • Przez blazek
      Witam
      Jak myślicie który wybrać, może ktoś z was użytkuje jeden albo drugi ? mile widziane opinie o obu.
      Będę go wykorzystywał do sprzątania po małych remontach które wykonuje usługowo
      parametry i cena podobna,karcher troszkę droższy ale jak się zdecyduje na niego to mam zniżkę 100zł za to parkside ma gwarancję 3 lata, sam już nie wiem doradźcie coś
    • Gość minio
      Przez Gość minio
      Witam,
       
      czy mieliście do czynienia z myjkami firmy Black&Decker ? Jestem zainteresowany taką jak w tytule - jest ona sporo tańsza porównując ją parametrami do Karchera. Nie wiem jedynie co ona potrafi i jak z jej trwałością. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie informacje.
       
      Pozdrawiam
    • Przez Rafii
      Witam, dziś miałem problem z pistoletem od myjki ciśnieniowej-nie chciał mi się wcisnąć spust(nie zauważyłem że był zablokowany). Rozkręciłem go i ty powstał problem. Wyleciała ta mała sprężynka i nie wiem gdzie ona ma być zamontowana.Dodatkowo pistolet nie zamyka wody. Cały czas leci. Poradzicie jak to ustrojstwo złożyć tak żeby działało

    • Przez Moorgi
      Witajcie. Pisze w sprawie tej oto myjki: http://allegro.pl/my...4167333510.html
       
      Ktoś z was ma posiada lub też posiadał taki sprzęt? Osobiście firmy nie znam. Ale sporo osób kupiło ją z tego co widze ale też tym sie jakoś bardzo nie sugeruje. 150 bar, do 260bar max mozna podkręcic a to juz jest spooro. Zainteresowała mnie cena dlatego pisze. Myjka ma mi słuzyc głównie do mycia maszyn + samochód. Co wy na to?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj