Skocz do zawartości
AgroKasztan

Usługi Kombajnowe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Peron    18

Jak miałbym tankować klienta paliwo nie wiadomo jakiej jakości i nie wiadomo jakiego pochodzenia do sprzętu za kilkaset tysięcy, to ja dziękuję za taki interes... Już widziałem co podrabiane paliwo potrafi zrobić z silnikiem  kombajnu na zwykłej pompie po ok. 400 mth a co dopiero CR...

AgroKasztan    0

Kompetentny operator powinien ograniczyć ryzyko zalania kiepskiego jakościowo paliwa. Ja nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem, w dzisiejszych czasach klienci z takim areałem na jaki chciałbym się porwać raczej mają zmodernizowane zaplecze technologiczne a sami swoim maszynom szkodzić by nie chcieli :) czyż nie? Oczywiście ryzyko jest zawsze, ale sprawą paliwa póki co nie muszę się przejmować, są trudniejsze decyzje

Peron    18

To chyba jeszcze ludzi nie znasz... Znam gościa, który miał Lexiona i woził go na usługi w drugi koniec Polski. Podobno szło mu dobrze, ale zrezygnował. Ponadto coraz więcej dilerów wykorzystuje sprzęt, który ma służyć niby do prezentacji i testów u klientów do wykonywania usług, a ceny mają nieraz bardzo konkurencyjne.

Wiadomość z agroFakt.pl

AgroKasztan    0

Czytaj powyżej, taka inwestycja tylko przy pewnym kontrakcie, przede mną rozmowy,jeśli komuś idzie dobrze i rezygnuje to coś jest niehalo

wojtal24    173

@agrokasztan piszesz że chcesz transportować maszynę nawet po całej Polsce wiesz ile taki transport specjalistyczy kosztuje, mój kolega w tym roku z racji aury opadów na mazurach po żniwach na mazowszu pojechał młócić NH na mazury na kołąch bo za transport chcieli 5000zł spalił paliwa za 1400zł i jechał kilkanaście godzin w nocy miał ciać 120ha tam ale ciagle padało na mzurach zboże porastało kombajn toną pogioł jakies tam osłony pod spodem i po kilku dniach wrócił wkur...ny ale zyczę Ci powodzenia i bezawaryjnosci każdy ma inne możliwosci inna sytuacje na rynku   

AgroKasztan    0

No dokładnie jak piszesz, różnie to bywa ale kwestia transportu to już indywidualny temat zależny od innych oczywistych czynników, pozdrawiam również :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez gracjanrojek
      Witam serdecznie!
      Spotkałem się z bardzo wieloma opiniami użytkowników (i nie tylko) kombajnów Claas, którzy porównywali do siebie różne modele i twierdzili, że ten lub tamten jest wydajniejszy...
      Chciałbym podejść do sprawy profesjonalnie i porównać ze sobą przepustowości kombajnów:
      - Dominator 108 i Mega 204,
      - Tucano 440 i Lexion 530.

Za przepustowość rozumiem ilość przerobionej masy w kg/s lub t/h przy nie przekraczniu określonych strat i czystości ziarna. Mało która firma podaje obecnie tego typu dane, choć z mojego punktu widzenia są to kluczowe parametry za pomocą których można dokonać porównania poszczególnych modeli. Wdzięczny byłbym za podanie konkretnych danych co do przepustowości (jeśli wogóle takie istnieją).
      Bardzo proszę o wypowiedzenie sie w tej kwestii.
    • Przez Zmotoryzowany
      Witam.
      Jestem tu nowy i zbytnio nie ogarniam jeszcze tego forum więc prosił bym o wyrozumiałość. Mam zamiar jak w temacie zakupić claasa Europę z sieczkarnią i chciałbym zasięgnąć waszych opinii o tym kombajnie, jak się sprawuje czy jest awaryjny jak z częściami i czy dało by się go ustawić do koszenia bobiku oraz rzepaku.
    • Przez krzysiokal
      Witajcie.
      Otóż zastanawiam się nad kupnem jakiegoś classa do koszenia zboża tylko i wyłącznie. Dysponuje 20ha pola. Aktualnie pracuje na bizonie 83'
      Zależy mi na tym aby był wydajniejszy tzn. w tym samym czasie wyżąć więcej ziarna zbiornik na ziarno większy i spalanie też żeby nie szokowało.
      Interesuje mnie coś w okolicach do 100 000zł lecz może podsuniecie mi coś lepszego
    • Przez IzaLP
      Witam, czy ktoś wie jaki numer ma silnik kombajnu Claas matador standard? Albo jaki dokładnie to model, bo wiemy tylko że perkins 4-cylindrowy, i gdzie w tym grechocie znaleźć tabliczkę znamionowa?
    • Przez frank
      witam gdzie mozna kupic stół do rzepaku do hedera 3,90 claas