Skocz do zawartości
Trewq

Sterownik nowego typu Claas Variant 180 RC

Polecane posty

Trewq    5

Witam

Czy posiada ktoś prasę jak w temacie z nowszym typem sterownika taki jak na obrazku,  nie działa mi brzeczek oraz kontrolki stop i zasilania, a chciałbym sprawdzi czy przypadkiem mam prawidłowo podłączone przewody w gnieździe. Mam schemat od 260 ale niestety tam są całkiem inaczej rozmieszczone przewody. Proszę o pomoc.

post-87828-0-37546500-1477339176_thumb.jpg

Edytowano przez Trewq

Masz może jeszcze ten schemat kabli w sterowniku? Bo ja mam ten żółty starszy typ w 260 i wałek mi wyciągnął wszystkie kable i nie wiadomo gdzie podłączyć. Teraz mam pozyczony taki jak masz na zdjęciu i mi smiga

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez magiq123
      Witam posiadam ladowacz czlowy quick jest to rozdzielacz i joistyick elektryczny marki walvoil. Padl sterownik po miedzy joistyckiem a rozdzielaczem tur zatrzymal sie brak zadnej sekcji jak najlepiej zamienic ten sterownik. 
      brakujacy sterownik to to : https://www.anyreal.top/alo-loader-5101028-walvoil-183340008-ced251-v21-control-box-kubota-7200006019-p-12403.html
      cena w polsce 4tys netto. 

• Przez luki88910
      Witam,
      Posiadam samojezdny opryskiwacz Evrard Hardi, opryskiwacz posiada sterownik regulor.
      Niestety mało wie,m o tym sterowniku i może ktoś kto posiada coś takiego podzieli się informacjami jak to działa jak się uruchamia jak obsługiwać taki sterownik ?

• Przez repek92
      Kupię Ebox do fendta 380 GT lub podobnych modeli aby pasował. 
    • Przez miniura
      Witam !
      Mam problem ze sterownikiem prasy . Po połączeniu z prasą nie włącza się. Może ktoś posiada schemat serwisowy połączeń. Próbowałem podłączyć samo zasilanie sterownika bez podłączonej prasy ale nie wiem czy tak można sprawdzić ?
      Dziękuję za pomoc 

• Przez Arturo1610
      Witam.
      Czy ktoś może wie ile kosztuje sterownik STARTER SEED od scieżek do agregatu uprawowo siewnego unia famarol S 400/3 ?
      Z góry dziękuję

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.