Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil97

Wędkowanie

Polecane posty

lukasx21    165

Jak byłem młodszy to byłem zapalonym wędkarzem ale mi przeszło


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Mi sie chce łowić jak coś bierze bo tak to to też mi sie odechciewa chyba ze jadę z kimś


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Byliśćie ostatnio na rybach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

No ja to tak z kumplami na rybki czasem tu czasem tam. Ale ogólnie to nic szczególnego nie łowimy jakieś liny do 20 cm no i karasie też do 20 25 cm. Jakoś na większe sztuki jeszcze nie trafiłem. A mam pytanie jakie macie mniej więcej wędki długi czy krótkie?? No i jak łowicie karaski to przy brzegowo czy raczej w okolicach trzcin na środkach akwenów. Bo u mnie niedaleko jest gdzie trzciny są nawet na środku akwenu.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik93    12

Jutro rano chce iść na ryby :( . Wędki mam od 2.30 m (z kołowrotkiem) do 5 m ( bez kołowrotka) ;) . A co do karasi, to zobacz gdzie będą dobrze brały i tam łów :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

No ja bardziej lubie łowić w trzcinach na środku akwenu bo kumple to tylko przy brzegowo. ;)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja ostatnio na środku stawu złapałem dwa karasie około 1kg a jedną wędke mam 4m a druga chyba 3,70m ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik95    0

Nie wicie panowie, gdzie w śląskim dostane narybek amura?


Pozdrowienia dla użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A nie lepiej od razu kupić kroczek? Ja swoje stawy zarybiam zawsze kroczkiem no chyba że chcesz narybek właśnie na kroczek hodować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik95    0

Jestem w tracie czyszczenia stawu, chce żeby zaczęło się w nim "życie" i nie zarastał ponownie, amury powinny mi w tym pomóc.


Pozdrowienia dla użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to lepiej kup kroczek szybciej ci urośnie a tym samym więcej roślinek wetnie :D a co do tych roślinożerców to polecam tołpygę jak latem jest zakwit wody i w związku z tym duża ilość glonów to te ryby też się sprawdzają.Tylko nie wpuszczaj karasi srebrzystych tzw. bąków bo to dziadostwo się mnoży jak króliki. Ja w swoich stawach hoduję tylko karpie a jako rybę uzupełniającą trzymam liny i tylko parę sztuk tołpygi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik95    0

Znajomy właśnie polecał mi karasie, ze względu na duża ilość ptactwa, żeby jak to stwierdził nie raniły mi tych większych ryb.


Pozdrowienia dla użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie ptactwa za wiele nie ma bo koło stawów biega mój pies i je płoszy :P

a co do karasi to napisałem to co wiem z mojego doświadczenia u mnie było tego od zajeb**** i jeszcze trochę wpierda**** paszę dla karpi i przez to wolniej karpie mi rosły. W mojej okolicy na karasie mówi się ryba chwast i jest to święta prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

U mnie nad rzeka to o łowieniu można zapomnieć same ku**stwo a nie ryby co innego na prywatnym stawie tam już biorą jak szalone mój największy okaz jaki złowiłem to był szczupaczek miał 103cm długości. Najbardziej w tym łowieniu ryb na stawie wkurza mnie trzcina bo jak spławik w nią poleci to rwanie żyłki i nowy zestaw spławik obciążniki i haczyk a żeby odzyskać spławiki to łódkę trzeba brać i zapierdzielać bo tam dojścia nie ma. Ale tak czy inaczej wolę wędkować niż jeść ryby.


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOREK135    0

Ja mam kartę PZW ale trochę nie ma czasu z chodzeniem bo trzeba pomagać :)

Edytowano przez ZETOREK135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj