Zaloguj się, aby obserwować  
Kamil97

Wędkowanie

Polecane posty

Kamil97    0

jeździ Ktoś z Was na ryby lub lubi je łowić?Ja czasami jeżdże z tatą ;) Tylko nie ma czasu teraz


-U-R-S-U-S- me love<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja lubie jezdzić na ryby:D

Najbardziej lubie łowić gruntówką i na spławik

a ty jakim sposobem łowisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

Ja na rybach to byłem chyba 4 lata temu,łowiłem okonki ;) teraz niema na to czasu :)


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    50

Ja nawet to lubie:)Czasami jezdze z tatem na karasie nad staw do wuja;p


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mszk8    123
Ja na rybach to byłem chyba 4 lata temu,łowiłem okonki ;) teraz niema na to czasu :)

Ja podobnie, tyle że 3,5 roku temu...


"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

Ja ostatni Raz Bylem na rybach Rok temu w maju bardzo lubie wedkarstwo i napewno gdy bede w polsce bede uprawial ten sport w polsce mamy nawet swoj wlasny maly staw. Moja najwieksza zdobycz To szczupak na 79 cm moze nie gigant ale zawsze wrazenia fajne ;]

 

Przewaznie to lowilem na Splawik na 1 wedce i spining Na 2. zawsze wieksze prawdopodobienstwo zlapania czegos


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

ja tam ryby lubię łowić tylko jak bierze, a nie siedzieć z 6godzin jak ryby nie ma.

jak na ryby to na 2 godziny i do domu.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Ja uwielbiam jeździć na ryby szczególnie w nocy ;] Jaka największą sztuke złowiliście ?


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

Ja też uwielbiam z moimi braćmi łowić ryby i nawet mam swój staw, ale niema czasu i wogóle u nas ryby słabo biorą jedynie siecią, ale co to za przyjemność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja to tez lubie czasami a najwiekszego karpia co zlapalem to mial 4 kg ;) ale olbrzym co???????


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Mój chyba miał z 5kg, ale męczyłem sie z nim chyba z 30min szarpał sie jak głupi ;] Na hodowlanych stawach


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

Ja bylem swiadkiem JAk mojego wojka Szczypak wciagnol do wody mial ponad 140 napewno , a Raz znowu lowil na zywca jak jeszcze bylo wolno i taki mu szczupak wziol ze zylka 100 poszla jak nitka... dzieje sie tak dlatego ze wojek lowil nie do konca legalnie na pewnym zalewie ktory z okolicy slynie z ryb mutantow. Gdyz Sprowadzono z ameryki jakies olbrzymie glonojady aby wyjadaly trawy i one pokrzyzowaly sie z innymi duzymi rybami i wyszly "cuda"


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik93    12

Własnie dzisiaj byłem z bratem na pobliskim jeziorku. Złapałem małego okońa ;) , łowiliśmy na bata, feedera i spławikówke. Popołudniu przyjechał kuzyn i poszkiśmy na mój prywatny staw. Złowiłem na bata wzdręge i lina. :) Moje rekordy to: leszcz 53 cm, szczupak 40 cm złowiony batem na czerwonego, szczupak 60 cm złowiony na spining, karp około 3.5 kg :):):)

Piszcie gdzie łowicie ryby.

Ja łowie w: odrze, pobliskim jeziorku, wyrobiskach pożwirowych i moim stawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    50

Mój rokord to karp 0,5kg:)ja bardziej lubie jesc ryby niz je łowic:)


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Hehe to swoją drogą ;)


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ja łowie czasem na stawie rekord to karp 2kg.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Mamy swój prywatny staw, powieszchnia ok. 0,8 ha. są karpie, karasie, okonie(zwaie aligarowami;P), amury, węgorze, płocie, liny itp.......

Uwielbiam nocen zasiadki, ostatnio z piątku na sobotę. Mój styl to spławik i na grunt "z koszyczka". Łapię przewarznie na kukurydzę( bo jak na roblka to same małe okonki się przyczepiają), na Wisłe to tylko na rasówki. Jesienią to spining i okonie. Mój rekord to karp 8 kg, jeden z 3, które są u nas w stawie(oczywiście mam na muśli duże okazy). Połamał z wędek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinPL    0

Macie karty wędkarskie? Ile takie coś kosztuje? I co mniej więcej się zdaje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie karty wędkarskie? Ile takie coś kosztuje? I co mniej więcej się zdaje? ;)

Ja mam karte wędkarską zdawałem w tym roku ja płaciłem 50zł na cały rok.Musisz znać wymiary ryb które możesz zabrać do domu np. karp 35cm jak ma mniej to nie można go do domu zabrać i takie tam różne pytanka ...

 

Ja bardzo lubie jezdzić na rybki jutro pojade z kumplami na Cegielnie tam są dorodne " okazy "

Mój wujek złapał na cegielni karpia 6,5 kg a ja największy karp 4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3
Mamy swój prywatny staw, powieszchnia ok. 0,8 ha. są karpie, karasie, okonie(zwaie aligarowami;P), amury, węgorze, płocie, liny itp.......

Uwielbiam nocen zasiadki, ostatnio z piątku na sobotę. Mój styl to spławik i na grunt "z koszyczka". Łapię przewarznie na kukurydzę( bo jak na roblka to same małe okonki się przyczepiają), na Wisłe to tylko na rasówki. Jesienią to spining i okonie. Mój rekord to karp 8 kg, jeden z 3, które są u nas w stawie(oczywiście mam na muśli duże okazy). Połamał z wędek:P

 

My też chcieliśmy staw sobie wykopać, ale sie boimy bo u nas to ludzie by wyłapali od razu a koło domu nie wykopie bo wody nie będzie trzeba by było na łąkach ;] Wiemy miejsce gdzie by była woda ciągle, ale ci ludzie a jak są zboża duże to nie widać łąk ;/

 

Trzymaliśmy ryby w takim silosie co kiedyś wapno było amur nam ładny urósł wtedy to se siedziałem na betonie i łowiłem i wypuszczałem xD


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Adi u nas też BYŁ ten problem. Nasze gospodarstwo jako jedyne we wsi prywatne. Do okoła same pegerusy;/ a więc żeby nie ciągneli siatą na dno wkładamy drut kolczasty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

My myśleliśmy jakieś pinki pionowe ta głębokość wstawić a jak by sie chciało samemu przeciągnąć siecią to by sie je wyjeło no ale zobaczymy może wykopiemy stawik mamy znajomego co ma kopare i tanio by nam wykopał troche by sie trollem kopało


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mszk8    123

A ja dzisiaj po 3,5 roku poszedłem nad "zalew"(zbiornik retencyjny) w Jasionówce i nic nikomu wziąć nie chciało. Tylko mi przez 3 godz. 5 okoni. 3 brania źle zaciąłem. Ale i tak inni patrzyli z zazdrością na moje zdobycze. W niedziele znowu się wybieram ;) Ja na słonecznicę łapię a Wy na co?? Korzystacie z zanęt??


"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja używam zanęt najlepsze są Trapera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj