Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
karolek2105

jaki 80km ciagik mam kupić

Polecane posty

karolek2105    0

zastanawiam się jaki ciągnik kupić. potrzebny mi 80km który pracował by z ładowaczem czołowym , belownicą i ogólnie wszystko związane z ładowaczem. proszę o odpowiedz ! interesuje mnie używany bo nowy to za drogi.

johny    2

niewiem ale jak dla mnie to nie ten dział :) a tematów o tym jaki ciągnik 80 KM jest bardzo dużo ;)

TumeK    11

Ja mam na sprzedaz Case 4240 rok 94 /95 chcesz to napisz na gg 2060785

Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Wiadomość z agroFakt.pl

andrzej2110    531

przenoszę

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

fire    0

Używam Case 695 z ładowaczem maillux 40-85. 80KM rewers Sprawuje sie naprawdę dobrze.

Polecam

Adik_ziel    3

Zetor 8545 z 63tyś

Zetor 7540 z 55 z turem z 64tys zobacz na allegro

«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez piotrek202127
      Witam wszystkich zgromadzonych,
      Chcę kupić ciągnik rolniczy DF lub zetora
      I teraz jeśli moglibyście powiedzieć coś o tych ciągnikach i który z tych 2 jest lepszy, jak jest ze spalaniem, awaryjnością  i dlaczego dany ciągnik jest lepszy, to byłbym wdzięczny. Ciągnik pracowałby jako główny ciągnik tzn. orka, siewy itp. Możecie podawać inne propozycje o podobnej mocy  i cenie
      Pozdrawiam 
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam.
      Co powiecie na temat tego ciągnika czy jest godny polecenia czy lepiej nie zawracać nim sobie głowy? Wady, zalety jego. https://www.otomoto.pl/oferta/case-ih-mx-100c-ciagnik-rolniczy-pneumatyka-case-nie-new-holland-zetor-john-deer-ID6AzUgC.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8
    • Przez marek0609
      Witam chciałbym uruchomić biznes związany z wykopami,chce kupić koparke 5 ton I zastanawiam się jakim dyrektorem mógłbym ja ciągnąć, tak aby prędkość była 40km/h
    • Przez zulus
      Jak w temacie nowy czy stary mam belarusa 920 to wiem co to ciągnik ze wschodu ,case troche znam smam obawy jeden nowy ale awaryjny a drugi też ma wady i zalety poradzcie co zrobić z góry dziękuje
    • Przez MotoMaszyny_pl
      Witam wszystkich serdecznie,
      Razem ze wspólnikiem tworzę serwis ogłoszeniowy z maszynami rolniczymi, budowlanymi i ogólnie ciężkim sprzętem.
      Chcielibyśmy, aby serwis był przejrzysty i maksymalnie dopasowany do potrzeb użytkowników (czyli Waszych!), dlatego też mam ogromną prośbę...
      Bardzo proszę o odwiedzenie kategorii ciągników rolniczych https://motomaszyny.pl/rolnictwo/traktory/traktory-rolnicze/1 i wypisanie swoich spostrzeżeń, uwag, opinii na temat parametrów widocznych w tej kategorii.
      Jakie parametry są istotnie przy wyszukiwaniu traktora? Czy czegoś tam przypadkiem nie brakuje?
      Za zaangażowanie i odpowiedzi oczywiście z góry BARDZO dziękuję!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.