Kamil97

Sadzarki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pawe60    0

rozglądam się za kupnem sadzarki S211 dwu rzędowej.

podpowiedzcie mi na co zwrócić uwagę kupując takowa. w mojej okolicy próżno takiej szukać i podejrzeć jak oryginał wygląda bo niektórzy rożne cuda potrafią skleić i sprzedać pod nazwa "mało używana w oryginale"

 

Kupiłeś już tą sadzarkę w jakich cenach one "chodzą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28
Napisano (edytowany)

ceny są różne od 2000 w górę ja dałem za swoją 2400 ale w oryginale w bardzo dobrym stanie

Edytowano przez denzel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawe60    0

Z płużkami kupiłeś czy na talerzach i jakie masz zdanie na temat tej sadzarki czy równo sadzi (chodzi o odległości między sadzeniakami czy są takie same)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Witam

Chcę sobie kupić sadzarkę , znalazłem model s-204 , warto zainteresować się tym modelem czy szukać czegoś innego ? Na co zwrócić uwage przy kupnie ?

Edytowano przez TheMariko12

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e2visionamd    18

pytanie do osób posiadających przed sadzarką na przednim tuzie agregat aktywny jakie obroty stosujecie do tego agregatu ? ja niestety mam możliwość jedynie 1000 obr wałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

dlaczego masz agregat z przodu?

 

ja właśnie poszukuję 4 rzędowej (75 cm) sadzarki w rozsądnej cenie (około 10 tysięcy) na kilkanaście hektarów będzie zagregowana z głęboszem, broną aktywną bądź solo (150 km), nie musi mieć zaprawiarki, co możecie mi polecić? najwięcej jest sadzarek hassia i cramer, czasami zdarzy się i grimme http://olx.pl/oferta/sadzarka-grimme-CID757-ID8FdDJ.html#3aa954a792

 

do zestawu potrzebuję też formownicy 4 x 75cm do ciągnika około 100km, proszę o sugestie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stachu2005    5

koszty... ile dokładniej tych ha chcesz sadzić? Ja też szukam sadzarki na kilkanaście ha i rozglądam się bardziej za vlk 18- 19. Wyjdą z 5 taniej, a chyba nikt nie narzeka na te modele. No i zawsze za kilka lat można nowszy model kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

około 15ha, co to za sadzarki vlk? ja obecnie używam remprodex, więc nie jest to żadem hitech i każda zachodnia konstrukcja będzie lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podol21    0

witam .na ktorych dziurach macie ustawiona sadzarke z akpilu. chodzi mi o te na kołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

ja mam ale nie z akpilu(pewnie skok łańcucha taki sam) to mam na środkowych dziurach. Kiedyś sadziłem na największych kołach to rzadko mi się wydawało. W sumie to myślę nad zmianą sadzarki albo właśnie z akpilu z powiększonym koszem, kołami gumowymi i zasobnikiem na nawóz lub coś innego na pasach z podwójnymi koszyczkami.

Edytowano przez wyrebski1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu95    13

Panowie, jaką sadzarkę nową wybrać (MR)? Chcę wymienić wysłużoną czeską, miałem na niej już zaprawiarkę, sadzę od 2 do 4 ha. We wniosku miałem wpisaną Akpila Power Plant 2H za 15tys, ale zastanawiam się czy aż taką potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxhack0303    0

Witam potrzebuję tablice wysadzenia ziemniaków do sadzarki gruse 2 rzędowej. Jeśli ktoś mógłby zrobić zdjęcie i mi podesłać to będę wdzięczny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Podaj model sadzarki?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

@Przemol87 nie moge napisać do Ciebe wiadomośći. Masz jakieś ziemniaki na sprzedaż zółte? napisz do mnie na priv najlepiej. Wybaczcie że nie w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Podaj e-mail


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1994kuba1994    63

mam takie pytanie czy jak sadząc ziemniaki co 75 cm będę mógł je kopać kopaczką załączoną na zdjęciu?  od czubka lemiesza do czubka drugiego lemiesza jest +/-75 cm ale czy nie będzie uszkadzać ziemniaków bo wiadomo redliny są szersze niż na 67,5.  czy ktoś tak kopal i może wypowiedzieć się z doświadczenia?

4b23792ec32701d5f709a423c89cc3008c54,kop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Panowie, wie ktoś może gdzie można kupić wkładki do małych sadzeniaków do sadzarki Gruse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu95    13

Sadzenie ziemniaków 2-rzędową sadzarką na 75cm i kopanie Anną da radę ciągnikiem na oponach tył 42cm szerokie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camry    55

Witam kupiłem sadzarkę cramer marathon super F ,z przodu przed dwoma redlicami jest po kółku o rozm.400-4 na pozostałych dwóch nie ma i mam pytanie czy są potrzebne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1124

Każda redlica posiada swój zespół kopiujący, bez kół głębokość sadzenia będzie nierówna.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez GranicaMen
      Cześć, jak w temacie z siłownika leje się olej i przydałoby się go oddać do regeneracji, przystąpiłem do jego demontażu i z przodu bez problemu wyjąłem zabezpieczenie ze sworzniem ale z tyłu pod podestem siedziałem z 2 godziny i nie dałem rady wyjąć sworznia. W jaki sposób jest zabezpieczony i gdzie znajduje się zabezpieczenie aby go wyjąć, góry dzięki 
    • Przez prometeusz
      witam :rolleyes:
      proszę o porady użytkowników sortowników, który sortownik będzie lepszy, wydajniejszy, oraz będzie miał mniejsze straty, tj będzie mniej kaleczył ziemniaki
      rolkowy, coś takiego
      http://www.iagro.pl/sortownik-do-okopowych,at-20993.html
      czy może sitowy, coś takiego
      http://www.krukowiak.com.pl/kfmr/index.php?option=com_content&view=article&id=69&Itemid=190&lang=pl
    • Przez BELLAAGRO
      Witam wszystkich
      czy posiada ktoś z was instrukcje obsługi do sadzarki s211 na taśmie? Potrzebuje zmienić szerokość na 75 i sprawdzić gęstość siewu i chciał bym to zrobić zgodnie z instrukcja.
    • Przez SanchoPansa24
      Witam, musze kupic kombajn do ziemniakow i chcialbym abyscie doradzili mi jaki wybrac, i wyjasnili kilka niewiadomych. A wiec tak posiadam 10ha ziemniakow pierwszy rok. Przed posadseniem zostaly wybrane kamienie odkamieniaczem stone system nastepnie uformowane redliny radlem oraz zasadzone ziemniaki sadzarka grimme 32b. Nastal czas wykopu wiec jaki kombajn kupic? Budzet w tym.roku to jakies.20/25 tys, kombajn raczej jednorzedowy ze zbiornikiem i separatorem kamieni zastanawialem.sie nad grimme sl 750 ? Drugie pytanie : czy wykopie normalnie rzadek tym Kombajnem ? najpierw chcialem kupic kombajn anne ale podobno rzadki po.sadzarkach grimme w tym.systemie uprawy sa zbyt szerokie aby je wykopac anna.
      Tak jak mowie nie mialem.nigdy stycznosci z uprawa ziemniaka i zbiorem wiec za.kazda cenna rade bede bardzo wdzieczny pozdrawiam.
    • Przez Tomek12
      Czekam na wskazówki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj