Kamil97

Sadzarki

Polecane posty

saszeta    164

do mnie akurat mają przyjść nowe po ok 50 za sztukę. Docina gość pod kaliszem ale to sam zwykły pas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    351

Dasz mi namiary na tego gościa? Jeśli mam płacić za wywiercenie osiemdziesięciu otworów w gumie 170zł (220zł-50zł) to jaki problem zrobić to samemu bo za te 220zł o których pisałem to taki sam pas jak mówisz tylko bez dziurek ;)

Pamiętasz wymiary jakie zamawiałeś? Ja mam sadzarkę Rempro dwurzędówkę ale jeszcze przed erą wściekłego fioletu (domniemam że jest to s211) i jak przemierzyłem pas to wychodzi jakoś 196x20cm - 38 kieliszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

ja wziąłem 210x22. Dzisiaj powinny przyjść i niby jest jeden więcej. Jak tak będzie to ci jeden mogę odsprzedać. A numer do gościa 601882264. Pasy zamówiłem zaraz po świętach więc chyba je niosą na piechotę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    351

To czekam na dalszy rozwój sytuacji. Jeśli faktycznie by Ci zbywał jeden to go biorę ;) Jeśli będzie za wielki to sobie go dotnę, a może taki ma być bo ja na szybko przemierzyłem niedokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

został mi kawałek 3,40 albo 3,7 metra. Mogę za 70 zł ci oddać jak ci pasuje. 50zł to było netto a do tego gość chyba najdroższym kurierem wysyła. Ale i tak taniej niż oryginał. Gruby 5,5-6mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    351

sorki że dopiero teraz ale podobnie jak masz pod avatarem "robota,robota,robota. Od świtu do zmierzchu" ;) Przemierzyłem ile mam miejsca na ten pas i szeroki na 22cm by sie nie zmieścił. Bym musiał rąbać z długości. Popytałem po okolicy i w agromie dostałem pas transmisyjny 20cm szeroki z tym że 40zł/mb. Ale i tak nie jest źle i jestem na plusie jakbym miał kupowac oryginał. Ciężko tylko będzie w nim nawiercic dziury bo na śrube 6 wiertłem 6 jest ciasno. Musze się rozejrzeć za jakimś wybijakiem a powoli trzeba zabierać sie za sadzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adiss    6

Jeśli kogoś interesuje to mam do sprzedania sadzarkę do podkiełkowanych ."Prawie Nówka ' .Karuzelowa ,pół automat , dwa siodełka, skrzynia , lub stół , obsypniki talerzowe .Fabryczna -symbol S -226.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

sorki że dopiero teraz ale podobnie jak masz pod avatarem "robota,robota,robota. Od świtu do zmierzchu" ;) Przemierzyłem ile mam miejsca na ten pas i szeroki na 22cm by sie nie zmieścił. Bym musiał rąbać z długości. Popytałem po okolicy i w agromie dostałem pas transmisyjny 20cm szeroki z tym że 40zł/mb. Ale i tak nie jest źle i jestem na plusie jakbym miał kupowac oryginał. Ciężko tylko będzie w nim nawiercic dziury bo na śrube 6 wiertłem 6 jest ciasno. Musze się rozejrzeć za jakimś wybijakiem a powoli trzeba zabierać sie za sadzenie.

u mnie na składzie 20cm jest po 20zł/mb. Ale był za wąski. Kup wybijak ale nie wybijaj tylko wierć nim. Otwory wychodzą eleganckie a przy wybijaniu w takim materiale po trzech otworach wybijak miałem pozaginany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

jakie rozstawy między sadzeniakami ma s211/1? Po trzy zębatki z przodu i z tyłu. Albo jak ustawić na 29cm. Pilne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Pytanie do mobilków z okolic sieradza, bo dalej chyba te sadzarki nie są znane... Użytkuje ktoś z was sadzarkę automatyczną "Bartochowianke"? Warto to kupić za ok 1000 pln czy lepiej dołożyć do jakiegoś zachodniego grusa albo czegoś w tym stylu?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67
Napisano (edytowany)

jakie rozstawy między sadzeniakami ma s211/1? Po trzy zębatki z przodu i z tyłu. Albo jak ustawić na 29cm. Pilne :D

 

to jest 2 czy 4 rzędowy remprodex?

dla 2 rzędowej sadzarki 29,5cm musisz ustawić patrząc od tyłu sadzarki na drugą (licząc od lewej) zębatkę na obu osiach,

 

ile obecnie kosztuje taki zdrowy 4 rzędowy remprodex (75-90cm) i obsypnik dla takiej samej szerokości

Edytowano przez kissmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342
Napisano (edytowany)

U mnie w 2 rzędowej jest że zębatka bliżej traktora ustawiania jest na środkową a ta z tyłu - pierwsza z prawej. Wtedy jest ustawione na 30cm

 

traktor

1 2 3

|

1 2 3

redlice

Edytowano przez pawelol111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

czterorzędowa ale to raczej to samo tylko środek cały dołożony i wychodzi 4. A znacie może wszystkie 9 przełożeń? I jakie wyjdą odległości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

rozglądam się za kupnem sadzarki S211 dwu rzędowej.

podpowiedzcie mi na co zwrócić uwagę kupując takowa. w mojej okolicy próżno takiej szukać i podejrzeć jak oryginał wygląda bo niektórzy rożne cuda potrafią skleić i sprzedać pod nazwa "mało używana w oryginale"

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e2visionamd    18

a ktoś ma porównianie 4 rzędowych z podnoszonym na siłowniki zbiornikiem między 2 kołami a 4 kołami ? ( 2 dodatkowe z tyłu po bokach ) domyślam się , że mniej cierpi ciągnik i sadzarka, mniejsze ugniatanie kołami pola.. ale czy to duża różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio    0

Panowie mam na sprzedaż sadzarkę dwurzędową angielskiej firmy Nobels. Służyła ona do sadzenia cebul kwiatowych (mieczyków). Ale śmiało można sadzić nią ziemniaki. Bardzo dokładna, dwurzędowa redliny co 70-75 cm, na pasie, duży zbiornik na materiał. w razie czego mogę przesłać zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9886

Pilnie potrzebuje katalogu części do sadzarki remprodex s211/1 lub s211. Jesli ktoś posiada prosił bym o skan strony z talerzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9886

Jakbyś mógł byłbym bardzo wdzięczny nie musisz sie spieszyć, przyda sie na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19680

mam oryginalną od dwurzędowej jak ze skanauje to podeślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez GranicaMen
      Cześć, jak w temacie z siłownika leje się olej i przydałoby się go oddać do regeneracji, przystąpiłem do jego demontażu i z przodu bez problemu wyjąłem zabezpieczenie ze sworzniem ale z tyłu pod podestem siedziałem z 2 godziny i nie dałem rady wyjąć sworznia. W jaki sposób jest zabezpieczony i gdzie znajduje się zabezpieczenie aby go wyjąć, góry dzięki 
    • Przez prometeusz
      witam :rolleyes:
      proszę o porady użytkowników sortowników, który sortownik będzie lepszy, wydajniejszy, oraz będzie miał mniejsze straty, tj będzie mniej kaleczył ziemniaki
      rolkowy, coś takiego
      http://www.iagro.pl/sortownik-do-okopowych,at-20993.html
      czy może sitowy, coś takiego
      http://www.krukowiak.com.pl/kfmr/index.php?option=com_content&view=article&id=69&Itemid=190&lang=pl
    • Przez BELLAAGRO
      Witam wszystkich
      czy posiada ktoś z was instrukcje obsługi do sadzarki s211 na taśmie? Potrzebuje zmienić szerokość na 75 i sprawdzić gęstość siewu i chciał bym to zrobić zgodnie z instrukcja.
    • Przez SanchoPansa24
      Witam, musze kupic kombajn do ziemniakow i chcialbym abyscie doradzili mi jaki wybrac, i wyjasnili kilka niewiadomych. A wiec tak posiadam 10ha ziemniakow pierwszy rok. Przed posadseniem zostaly wybrane kamienie odkamieniaczem stone system nastepnie uformowane redliny radlem oraz zasadzone ziemniaki sadzarka grimme 32b. Nastal czas wykopu wiec jaki kombajn kupic? Budzet w tym.roku to jakies.20/25 tys, kombajn raczej jednorzedowy ze zbiornikiem i separatorem kamieni zastanawialem.sie nad grimme sl 750 ? Drugie pytanie : czy wykopie normalnie rzadek tym Kombajnem ? najpierw chcialem kupic kombajn anne ale podobno rzadki po.sadzarkach grimme w tym.systemie uprawy sa zbyt szerokie aby je wykopac anna.
      Tak jak mowie nie mialem.nigdy stycznosci z uprawa ziemniaka i zbiorem wiec za.kazda cenna rade bede bardzo wdzieczny pozdrawiam.
    • Przez Tomek12
      Czekam na wskazówki
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj