Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez robert812
      Witam, noszę się z zamiarem kupna nowego ciągnika marki Changfa 804. Jest to 80-konny ciągnik produkcji chińskiej z przednim napędem, ogrzewaną kabinką, radyjkiem itp. Chciałbym się dowiedzieć czy może ktoś ma taki ciągnik, jak one się sprawują, czy warte są swej ceny (55tys.). Proszę o wpisy.

Byłem w zeszłym tygodniu obejrzeć go w Warszawie, sprawia miłe wrażenie... Przypomina zetora trochę, niektórzy piszą że ma on silnik perkinsa, ale on jest poprostu wzorowany na perkinsie, pompa rotacyjna BOSH. 45km/h . Prosze piszcie co o tym sądzicie.!!!!
    • Przez kamil5421
      Witam . potrzebuje opini na temat ciagnika david brown 1690, rok cos ok 1982 . czy ktos posiadal jak z czesciami awaryjnoscia ?
    • Przez Blusik
      Witam 
      Mam pytanie chce powoli docierać silnik w traktorze do wiosny traktor nie jest zarejestrowany. Odbył się w nim remont generalny czyli tulejka, tłok, panewki, pierścienie. 
      Czy warto odpalić traktor i zostawić go na kilka godzin aby chodzi sobie na luzie nie na jakis najmniejszych obrotach tylko trochę wyższe. Aby już coś się do wiosny dotarło. Czy może całe 50h niech chodzi sobie na luzie czy może naprzemiennie na luzie i podpiąć przyczepe i jeździć po polu na pusto z 2 kółka czy tam ile. 
      W instrukcji pisze aby nie przekraczać 2/3 mocy przez 50h
      Pozdrawiam
    • Przez Bogdan675
      sąsiad chce go kupić dla mnie to porażka
    • Przez ydkmvie
      Witam, szykuje się na oględziny fiata agri, co o nim sądzicie? Warto w to inwestować?