Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BOKSKOZLOW

Fendt Xylon

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt

BOKSKOZLOW    0

Może wiecie cóś o tym Fentdzie? Macie może jakieś zdjęcia z nim lub wiecie po ile one chodzą? Bo myślimy nad takim z wujkiem na spółke ale nie wiem prawie nic o tym ciągniku. Ratujcie.

Jeśli będzie kosztował coś 60.000zł to może sie u nas pojawi.

Kamyk514    0

Z takim ciągnikiem się jeszcze nie spotkałem ani w rzeczywistości ani na aukcjach ciekawie wygląda ale za 60tys to na pewno nie znajdziesz w których latach były one produkowane??

Wiadomość z agroFakt.pl

JD1052    79

Jechalem Fendtem Xylonem 522 i fajne odczucia wam powiem, siedzenie pasażera, kabinka szeroka, V max 50 km/h, silniki 4 cylindrowe, widoczność super, tylko ma jedną wade- bardzo lekki przód, gdy ruszaliśmy z pod światel z laweta na której był kombajn to odrazy uniósl sie przód, jednak ma przedni TUZ więc obciążniki można założyć. :)

zetor    3

hehe fendt to tak tanio nie pojdzie :) obciąznik zawsze można załozyć skoro lekki przód

JD1052    79

Za takiego Fendta spokojnie trzeba dać ponad 100 tys., był do sprzedania ten akurat co nim jechalem za 125tys. :)

Ps. Niech ktos poprawi temat nie Xylion tylko Xylon

lysyrolnik    14

Poprawione.

A co do tematu to widoczność jest wypas po pachy :) Z turem można śmiało pracować ;)

oFsik    30

Fajny opryskiwacz by z tego zrobił ale szkoda że taki drogi.

MECHANIZATOR    156

hehe - według terminologi jest to nośnik narzędzi full-wypas - czytałem gdzieś ze Fendt zrezygnował z jego produkcji gdy firmy produkujące zaweszane maszyny do zbioru buraków cukrowych zaczęły wycofywać je z oferty - bo bardzo często ciągnik ten był kupowany właśnie w tym celu aby z przodu zainstalować ogławiacz przyczepiany a z tyłu wyorywacz

jaro    163

Raczej zrezygnowano z jego produkcji z powodu zbyt małej ilości zamówień (było nie było nawet jak na Fendta był bardzo drogi),niestety również mocno awaryjny-ale i tak chciałbym go mieć ;)

BOKSKOZLOW    0

aż mi sie płakać chce wujek zrezygnował z inwestycij jestem załamany

możecie zamknąć temat

konteno    1066

Witam.

Na wstępie przepraszam że odświeżam temat po tylu latach ale dopiero niedawno znalazłem sprzęt godny uwagi, pochodzący co prawda ze wschodu ale i przypominajacy swoją budową wspomnianego Fendta Xylona . Jest to pochodzący z fabryki XTZ (xtz.ua czyli Харьковский тракторный завод) model 3130.Dane techniczne są tutaj (http://www.stroyteh....iki/ХТЗ 3130/�� i tutaj http://vpole.ru/tech...tz3130_7_3n.php ) bo tak jak xylon nie jest już produkowany (a szkoda). Parametry techniczne tego rusaka może nie powalają z nóg ale byłby to równie wszechstronny traktor jak jego niemiecki odpowiednik. Kogo nie stać na xylona to chociaż o takim może pomarzyć :) .

post-38738-0-08773800-1364815840.jpg

Edytowano przez konteno

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Verdi10
      Witam, poszukuję instrukcji napraw do Fendt 611 LSA z roku 89, mogę się wymienić za instrukcję napraw do Fendta 310 i 311 LSA w języku Niemieckim i Angielskim, posiadam również instrukcję obsługi do Fendt 611-615 LSA i 310-311 LSA w języku szwedzkim, jeśli by ktoś chciał to chętnie się wymienię za instrukcję napraw do 611.

• Przez komichal
      Dzień dobry zastanawiam się nad zakupem fenda 309/308 lsa prosze o opinie na jego temat ile pali czy sie psuje dostępność części i jaki ma sprzęgło

Prosze o pomoc
    • Przez kosti68
      Posiadam profesjonalne , warsztatowe materialy napraw do ciagnikow firmy Fendt....moge powiedziec z praktyki a siedze w tych ciagnikach juz 13 lat ze bez tych materialow porzadna naprawa jest praktycznie niemozliwa. Posiadam rowniez instrukcje w jezyku polskim ( Fendt 700, 800, 900.....nawet do najnowszego Fendt 936) . W razie zainteresowania prosze o kontakt.
    • Przez mav
      Chciałbym żeby te wszystkie osoby które uważają że: "Fendt to najlepszy ciągnik pod każdym względem" podały logiczne i poparte czymś argumenty tego stwierdzenia :rolleyes:

Może w końcu sie wypowiedzą ci co piszą tekst w stylu: Fendt bo Fendt lub podobnych obszernościach wypowiedzi hehe

Jest tu sporo miejsca na dokładne zgłębienie tematu
    • Przez Fendt309lssa
      Witam. Wie ktoś jak ustawić wieksza dawkę pali w pon pie wtryskowej bosch w fendt 309 lsą 1986r.?