Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
Ferdek07

Polski tur do ciągnika 70-80km - czy najlżejszy będzie najlepszy?

Polecane posty

Ferdek07    63

Czy żeczywiście aż tak ważna jest masa samego ładowacza, to że np. stoll jest lżejszy ze 200kg od odpowiednika z pol motu aż tyle daje że bez przeciwwagi można pracować?

Najpopularniesze są polskie pol mot 4 a na większych 6, lub tury z sokółki, a co z ładowaczami z sipmy?

Na stronach sipmy podają ze ten mniejszy z sipmy jest bardzo lekki, a nawet w galerii af nikt nie ma ładowacza z sipmy :)

model t 800 waży 370kg to tyle co i stoll więc może te sipmy to godna uwagi propozycja?

kris14    261

No zależy do jakiego ciągika go chcesz wykorzystać...

Ja w pierwszej kolejności zwracam uwagę na dane techniczne...

Ferdek07    63

np. do agrofarma lub któregoś z tych trojaczków, więc ciągnik lekki 3,5t, a ciekaw jestem czy ktoś wogóle na AF ma tura sipmy t 800? (według danych technicznych całkiem niezły no ale praktyka to już inna prawa)

Wiadomość z agroFakt.pl

farmers99    1

jak masz kase to bierz Stolla,ale Metal FAch to ASgrofarma bendzie oki.Moj kolega z klasy kupił Agrofarma 85 i załozył tura z Sokólki i chodzi elegancko.

sie robi tym ,co się ma ;]

kobra89    66

Waga w pewnym sensie nie ma znaczenia ale wszystko zalezy od materialu i wykonania. Ja moge Ci polecic Metal-Fach, tur moze i ciezki ale teraz z tego co wiem to juz zaczeli sie starac w produkcji bo jest zastuj i maja duzo czasu wiec jak masz zamiar brac turka to teraz bym sie powaznie zastanowil nad Metal-Fachem.

Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

makowiaczek    2
no widzę ferdek że wróciłeś do swego ulubionego zajęcia - produkcja i klonowanie tematów. niedawno założyłeś podobny temat to nie możesz się podpiąć (pod swój własny) tylko jak zwykle zakładasz nowy.. a tak zupełnie z innej beczki- masz jeszce karęcję na spłatę kredytu? od inwestowania nie odstrasza cię malejąca cena mleka?

wojtas zauważ datę napisania tematu przez ferdka, to jest temat tylko odświeżony a Ty od razu wsiadasz na ferdynanda 07

wojtas    74

popiół na głowę już posypany. sory ale to wina archeologów którzy wygrzebują stare tematy

SZYMON178    0

Ja słyszałem ze przy turach z Sipmy lubią traktorki na pół pękać

Traktor jest bogiem,Oranie nałogiem,Żniwa zabawą,a Ropa podstawą

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez ferdek3085
      Witam poszukuje tura do fergusona 3080 i znalazłem mailleux 6000 cena 4000 z adaptacją w necie takie chodza po 7-9 tys. zł. nigdzie nie widac pekniec itd. tylko jest mankament ze nie ma 3 silownikow : 1 do podnoszenia, 2 do przechyłu.. czy za te cene oplaca sie go kupic i dokupic te 3 silowniki czy dac spokoj i szukac czegos innego ?
    • Przez skatuuu
      Witam, mam problem z ładowaczem mx8. Kiedy podnoszę go do góry wszystko gra ale gdy chce opuścić to opada ze 40 centymetrów po czym się blokuje. Aby opuścić go o kolejne 40 centymetrów muszę wykonać ruch joystickiem od siebie wtedy puszcza. To samo dzieje się gdy chce zmienić położenie łyżki, kiedy daje joystick do siebie nie reaguje dopiero kiedy kilka razy machnę od siebie wtedy się odblokowuję. Co może być tego przyczyną ? Czy to coś z tymi elektrozaworami ? Jedna z tych czarnych cewek była zapieczona.  

• Przez ferdek3085
      witam, szukalem ale nie znalazlem.. mam tura 6 przy ursusie 912 i chcialbym przelozyc go do masseya 3080.. oczywiscie rama nie pasuje.. ale czy ktos juz coś kombinowal jak przełozyc ladowacz.. ? czy jakas firma robi ramy do zagranicznych ciagnikow na polskie ladowacze ? prosze o podpowiedzi..
    • Przez noris2000
      Witam! Mam nie lada problem po kilku latach od zamontowania ładowacza w mf 255, do tej pory wszystko było ok raptem pojawił się problem ładowacz nie chce opuszczać, a im większe obciążenie tym gorzej. Poprostu się zacina i stoi w miejscu. Siłowniki od pierwszej sekcji są jednostronnego działania, wszystko podłączone przez rozdzielacz pod siedzeniem i spływ bezpośrednio do skrzyni.  Pozostałe sekcje działają idealnie, rozdzielacz zwykły 3-sekcyjny. Pomoże ktoś? Może potrzebna jakaś regulacja. Z góry dziękuję za pomoc.
    • Przez pawelek11
      Witam!
      Mam problem z podłączeniem elektrozaworu do joysticka chodzi mi o prąd oczywiśćie.Przy joystiku mam 4 kable czerwony,niebieski,brązowy i zielony. Dadaję zdjęcie elektrozaworu i kostki od joysticka.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.