Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ferdek07

Polski tur do ciągnika 70-80km - czy najlżejszy będzie najlepszy?

Polecane posty

Ferdek07    62

Czy żeczywiście aż tak ważna jest masa samego ładowacza, to że np. stoll jest lżejszy ze 200kg od odpowiednika z pol motu aż tyle daje że bez przeciwwagi można pracować?

Najpopularniesze są polskie pol mot 4 a na większych 6, lub tury z sokółki, a co z ładowaczami z sipmy?

Na stronach sipmy podają ze ten mniejszy z sipmy jest bardzo lekki, a nawet w galerii af nikt nie ma ładowacza z sipmy :)

model t 800 waży 370kg to tyle co i stoll więc może te sipmy to godna uwagi propozycja?

kris14    259

No zależy do jakiego ciągika go chcesz wykorzystać...

Ja w pierwszej kolejności zwracam uwagę na dane techniczne...

Ferdek07    62

np. do agrofarma lub któregoś z tych trojaczków, więc ciągnik lekki 3,5t, a ciekaw jestem czy ktoś wogóle na AF ma tura sipmy t 800? (według danych technicznych całkiem niezły no ale praktyka to już inna prawa)

Wiadomość z agroFakt.pl

farmers99    1

jak masz kase to bierz Stolla,ale Metal FAch to ASgrofarma bendzie oki.Moj kolega z klasy kupił Agrofarma 85 i załozył tura z Sokólki i chodzi elegancko.

kobra89    66

Waga w pewnym sensie nie ma znaczenia ale wszystko zalezy od materialu i wykonania. Ja moge Ci polecic Metal-Fach, tur moze i ciezki ale teraz z tego co wiem to juz zaczeli sie starac w produkcji bo jest zastuj i maja duzo czasu wiec jak masz zamiar brac turka to teraz bym sie powaznie zastanowil nad Metal-Fachem.

makowiaczek    2
no widzę ferdek że wróciłeś do swego ulubionego zajęcia - produkcja i klonowanie tematów. niedawno założyłeś podobny temat to nie możesz się podpiąć (pod swój własny) tylko jak zwykle zakładasz nowy.. a tak zupełnie z innej beczki- masz jeszce karęcję na spłatę kredytu? od inwestowania nie odstrasza cię malejąca cena mleka?

wojtas zauważ datę napisania tematu przez ferdka, to jest temat tylko odświeżony a Ty od razu wsiadasz na ferdynanda 07

wojtas    73

popiół na głowę już posypany. sory ale to wina archeologów którzy wygrzebują stare tematy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować