Zaloguj się, aby obserwować  
Gość domasz

kosiarki

Polecane posty

Gość domasz   
Gość domasz

Stoję właśnie przed wyborem nowej kosiarki do trawy takiej trawnikowej bo obecna z 3.5 KM silnikiem wysypała się po 7 latach intensywnej eksploatacji i wybór padł na kosiareczkę z silnikiem 6 KM tylko że są 2 w podobnej cenie. Jedna śmiga na silniku Hondy, a druga Briggs&Stratton i nie wiem która z nich byłaby wytrzymalsza. Może ktoś z was ma jakieś wiadomości na temat tych silników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mszk8    123

6km w silniku B&S 53cm koszenia nie dusi się przy gęstej i wysokiej (30-40cm) trawie. Wyrzut boczny idzie maszyna super. (jedno dniowa na dotarciu) Polecam.


"...Życie jest za krótkie by tanie wino pić..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ja mam kosiarke viktus silnikiem b&s o mozcy 4,5 km z napedem i zamiata zdrowo nie narzekam na nia juz druga u mnie kosiarka bo w pierwszej jak kosilem to jak zawadzilem o kamien to korbowud bokiem wyszedl i nie opylalo sie jej robic ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Jezeli chodzi o silniki to napewno pierwsza pozycje ma Honda potem B&S a reszta daleko z tyłu. Sam uzytkuje trzecia kosiareke z silnikiem B&S i jestem zadowolony.Ale podobno silniki Hondy to sa dopiero maszynki no ale cena tez jest wyzsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLS    0

odradzm b&s mi padła po 2 ch latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

ja kupiłem 3 dni temu kosiarkę partner z silnikiem hondy 5,4km i 53 cm koszenia z napędem na przednie koła maszyna jest super radzi sobie w dużej trawie kosztowała 1,890 zł i naj fajniejsze że ma prędkść koszenia ponad 4km/h można się zmęczyć


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papuszka23    1

ja mam kosierke z silniekiem B&S 14km i jestem bardzo zadowolony. juz trzeci sezon śmiga na 35 arowym trawniku. W poprzednich maszynach też miałem B&S.


Szanujmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi...

Zdałem maturę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jakieś pytania- pisać na PW!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

u nas jest silnik tecumseh i ojciec bardzo żałuje ze nie dołożył do B&S. chodzi juz cos 7 lat ale to nie jest "to"

w najblizszym czasie moze na wakacje,albo dopiero na przyszły sezon kupimy nową kosiarke, HQV albo partner i pod uwage bierzemy tylko B&S. wojek ma starą kosiarke HQV z B&S i nie bylo z nim najmniejszych problemow a chodzi juz troche czasu.


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

B&S jeździ na oleju od samochodu u mnie i żyje więc polecam Brigsa narazie moja ma 8lat intensywnego użytku nie raz bez oleju i nie raz w warunkach gdzie inne padają.


Zdrowia szczęścia pomarańczy niech Ci Żona nago tańczy!!!;). Życzy Wojtek :D :D :P
__________________________________________________________________________
Zdradzę Ci największą tajemnice internetu:
google nie gryzie wikipedia też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojciechu    0

a my mamy kosiarke BOLENS z silnikiem Briggsa, sprawuje sie dobrze, tylko uchwyt noża (ten co nóz mocowany jest) odłupał się kawalek ale sie naprawiło i jest. ale ta awaria byla z naszej winy........ ;)


hoduję króliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domasz   
Gość domasz

z tego co zauważyłem to ta kosiarka john deere ma właśnie silnik B&S a ja sie jednak zdecydowałem na kosiarkę NAC z silnikiem B&S 6KM o szerokości koszenia chyba 53cm w cenie blisko 1500zł ale w promocji poszła za coś koło 1180zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojciechu    0
z tego co zauważyłem to ta kosiarka john deere ma właśnie silnik B&S a ja sie jednak zdecydowałem na kosiarkę NAC z silnikiem B&S 6KM o szerokości koszenia chyba 53cm w cenie blisko 1500zł ale w promocji poszła za coś koło 1180zł.

 

 

a ona z napędem? jesli mozna wiedziec? i nówka?


hoduję króliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domasz   
Gość domasz

nówka sztuka prosto z makro z napędem i dość dużym koszem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kakus19
      witam chcialbym kupic klucz udarowy na baterie i mam pytanie do uzytkowników jaka moc musi miec taki klucz zeby odkrecic np. dluta od pluga czy elementy robocze od grubera?
      https://domitech.pl/product-pol-20466-Klucz-udarowy-DeWALT-DCF892P2T.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIlZXS05rMhAMVF6hoCR16sgcOEAQYBCABEgK9tvD_BwE
      czy takie cos jest za duze/za male?
    • Przez Ziemas
      Jakie buty ocieplane polecacie do pracy w gospodarstwie. Chodzi mi o buty do pracy w zimie i w oborze. któe wg was są nacieplejsze. mam problem z krążeniem i marzną mi stopy.
    • Przez kingway
      Witam , w racji tego , że mam parę rzeczy pordzewiałych maszyn i wypadało by  je odświeżyć wpadłem na pomysł , żeby je wypiaskować . I tutaj właśnie myślę czy nie zaopatrzyć się właśnie w takie urządzenie albo coś takiego zrobić . Nie  mam o tym pojęcia żadnego także liczę na wasze odpowiedzi . Jedyne co posiadam to sprężarka Van - kompresor i ciekawe czy ciśnienie nie będzie za mało do piaskowania jak coś ? . Widzę , że można kupić sam pistolet do sprężarki , ale czy warto ?  Mam też karchera na zimną wodę , ciśnienie 230 bar. - może dokupić pistolet do tego ?   Dzięki za odpowiedzi .
    • Przez majes
      Witam
      Jak rozebrać lewarek hydrauliczny ze zdjęcia (skamet 16T)? Odkręciłem 6 śrub od odołu ale podstawa nie chce zejść coś ją jeszcze trzyma.


    • Przez Nikkallo
      Jaki polecacie KLUCZ dynamometryczny 1/4" i 1/2"
      do amatorskiego mechanikowania, czasem jakiś rozrząd itp.
      Coś żeby działało i nie zabiło ceną...
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj