piontas

Kombajn LAVERDA-Opinie

Polecane posty

piontas    0

Witam!!

Mam do was pytanie czy ktoś z was użytkuje bądź uzytkował kombajn marki Laverda albo czy spotkaliscie sie z tym kombajnem??


Nic na siłę, podaj młotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemo75    1

Jaki model Cię interesuje?? Seria 3000 była robiona razem z NH,sprzedawał ją Perkoz z Brodnicy. Obecnie Laverda jest w koncernie ARGO i produkuje min. kombajny dla Challengera


Części do maszyn rolniczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Moj znajomy ma model 3890 i sprawuje mu sie super.Ma jeszcze NH TX 34 to mówił ze Laverda lepiej i szybciej kosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piontas    0

Powiem ci więcej Chelenger. laverda i case są czaskane w jednej fabryce:)

tylko chodzi mi oto wieciej jak sie one sprawują bo o NH i JD kazdy cos wie a o laverdzie mało kto słyszał


Nic na siłę, podaj młotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Tak samo wiemy o laverdzie jak Niemcy o bizonie. ;)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4
Jaki model Cię interesuje?? Seria 3000 była robiona razem z NH,sprzedawał ją Perkoz z Brodnicy. Obecnie Laverda jest w koncernie ARGO i produkuje min. kombajny dla Challengera

 

mała poprawka :AGCO :) to są kombajny podobne do kombajnów chalengera i fendta ;) gdzis czytałem ze to jest nawet to samo co fendt tylko w innych barwach


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz4255    10

No niestety kolega przemo75 dobrze napisał Laverda jest w ARGO( razem z Landini i McCormic) a Challenger,Fendt,MF i Valtra w AGCO. Oba te koncerny są jakoś tam powiązane. Produkcja kombajnów do 300 KM jest zdaje się w całości we Włoszech (wszystkie 4 marki), natomiast większe są produkowane w Danii i nie wiem gdzie jeszcze(oprócz Laverdy bo ona nie wytwarza tak dużych) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

moze wyjasnie na przykladzie MF

seria activia jest produkowana w brazylii, beta we wloszech, cerea w danii, a ten najwiekszy na rotorze (nie pamietam jak sie nazywa) w stanach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yogism    0

grupa AGCO i ARGO maja po 50% udziałow w Laverdzie. tak dla jasnosci


hobby.: fotografia i maszyny rolnicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz4255    10

Ten największy MF to model 9895. Podobno mażna go było zobaczyć na targach w Czechach. O tym że Activia jest produkowana w Brazyli to przyznam nie wiedziałem. pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi16l    2

Ja uzytkuje kombajn Laverda REV 225 i spisuje sue wspania;e. Jak chcecie cos wiecej wiedziec to piszcie na gg lub meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endriu75    0
Witam!!

Mam do was pytanie czy ktoś z was użytkuje bądź uzytkował kombajn marki Laverda albo czy spotkaliscie sie z tym kombajnem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurekmtz    0

Droningborg Laverda M84 Jest ktoś posiadaczem takiego kombajnu. Al;bo słyszeliście coś o niem... Warto go kupić czy nie ... Pilne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian214    0

Witam. Czy ktoś mógłby mi coś napisac na temat kombajnu laverda 3750h?? Mam zamiar kupić taką maszynę. Jest w dobrym stanie ma wymienione cepy, podsiewacz, klepisko, klawisze na nowe. Silnik Iveco z turbiną. Na co w szczególności zwrócić uwagę przy zakupie takiej maszyny. Z góry dziękuję za pomoc

Edytowano przez Adrian214

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidd5    0

Witam potrzebuje informacji o kombajnie laverda 3070 prose o opinie na jego temat 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Laverda stała kiedyś w Agrome Poznań a Challenger w Paczkowie k. Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf3125    2

Witam chciałbym się dowiedzieć coś na temat kombajnu laverda a szczególnie o modelu L521. Chciałbym się dowiedzieć jak kombajn się spisuję i jak jest z dostępnością części do tego modelu. Widziałem na nim bardzo dużo znaczków z NH i koże ktoś wie z jakm modelem jest powiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawciu22    9

hej wszystkim !

 

mam pytanie do was co powiecie o kombajnie Laverda 3600  ?

 

zastanawiam się nad kupnem tego kombajnu rok 1986 godzin 3800  cena dobre 50tyś.  warto zwrócić na nie uwage? jak z częściami?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zibi    0

Posiadam kombajn Laverda 2050lx ,chciałbym się wymienić  doświadczeniami na temat tego kombajnu czy ktoś posiada taki kombajn 

Tematy połączone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danieljan    0

Witam was Potrzebuję pomocy pilnie potrzebuję kupić silnik do kombajnu Fiata m112 laverda sześciocylindrowy Dziękuję z góry

Edytowano przez Danieljan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestrol    0

Witam!

Mam kombajn LAVERDA 3850. 4,8m heder, 6 wytrząsaczy. Długie sita. Bardzo wydajna maszyna. Mocny i oszczędny silnik IVECO. Kabina bardzo komfortowa. Z dostępnością części również nie ma problemu, w Słupsku jest sklep w którym mają większość rzeczy od ręki, reszta na zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel3085    0
Dnia 22.06.2015 o 00:20, mf3125 napisał:

Witam chciałbym się dowiedzieć coś na temat kombajnu laverda a szczególnie o modelu L521. Chciałbym się dowiedzieć jak kombajn się spisuję i jak jest z dostępnością części do tego modelu. Widziałem na nim bardzo dużo znaczków z NH i koże ktoś wie z jakm modelem jest powiązany.

Witam. Mam pytanie. Czy użytkuje Pan laverda 521?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........
    • Przez ARTI2019
      Witam, szukam instrukcji obsługi kombajnu massey ferguson 31xp lub dronningborg 8500 z racji ze to bliźniacze konstrukcje, nigdzie nie mogę znaleźć, liczę na moc forum agrofoto 💪 ZDU

    • Przez farmer_89
      Witam, ma ktos wiedze czy dronningborg d 4000 na pomaranczowym spodzie wychodzily orginalnie bez  kabin? czywiscie niektore egzemplarze.
    • Przez szakal911
      Witam.
       
      Przeszukałem forum i nie znalazłem nic odnośnie tych kombajnów, mogłem coś przeoczyć oczywiście.
       
      Zakupiłem niedawno sampo 580 rocznik 90. Poszukuje katalogu części oraz instrukcji użytkowania.
       
      Będę ogromnie wdzięczy za pomoc : )
    • Przez Dariusz12
      Witam moj john deere 2064 nie może się zatrzymać na hydrostacie zawsze jedzie powoli do przodu lub do tyłu co moze byc tego przyczyna ?  Jest lekki wyciek z rozdzielacza (tego od sterowania na linke ) czy to może być przyczyną?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj