Zaloguj się, aby obserwować  
Fenol

Broń w gospodarstwie

Polecane posty

morowa91    6

ja w swoim gospodarstwie mam tylko wiatrówke na dodatek bardzo lichą, ale dzisaij wróbelek dostał, tak mnie wkurzają bo co chwole to ciągnik lub samochód zasra** :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klusek    9

ja tam nie mam broni ale kumpel ma i z wiatrówki jak kiedys w kota strzeliłem to nie wiedział gdzie jest i co sie dzieje ale jak złapał grunt to poszedł ze go nie było widać


"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
ja w swoim gospodarstwie mam tylko wiatrówke na dodatek bardzo lichą, ale dzisaij wróbelek dostał, tak mnie wkurzają bo co chwole to ciągnik lub samochód zasra** :angry:

 

Wszyscy tępią tak te wróble że niedługo będzie to gatunek zagrożony. U mnie sprawę załatwił jastrząb który wleciał do stodoły uuu ale się działo. Kumpel mi coś mówił że chcą wróble dać pod ochronę,


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4
ja tam nie mam broni ale kumpel ma i z wiatrówki jak kiedys w kota strzeliłem to nie wiedział gdzie jest i co sie dzieje ale jak złapał grunt to poszedł ze go nie było widać

żeby tak kiedy ktoś tobie w dupe szczelił z wiatrówki :) ciekawe czy ci bedzie miło...


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
żeby tak kiedy ktoś tobie w dupe szczelił z wiatrówki :) ciekawe czy ci bedzie miło...

podobno ci co tak robią mieli podobne akcje w dzieciństwie. :):)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Trzeba mieć mózg w d*pie żeby strzelać to psów i kotów :):) .nie wiem co sobie myslą tacy ludzie :) :angry: jak bym miał wiatrówke to bym im tylki odszczelił :)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Na straszenie obcych psów najlepsze są petardy.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radar    0

Łysyrolnik, to masz zezwolenie na broń pneumatyczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Ja niestety nie posiadam nawet wiatrowki do 17J a co dopiero mowić o zezwoleniach :) Może kiedyś,narazie obchodze sie bez broni palnej


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Na zezwolenie trzeba przejść test psychologiczny i jeszcze parę innych.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateus2222    0
Przepraszam, ale wydaje mi się że to czy ktoś posiada broń jest zbyt poufną rzeczą i nie powinno się informować o tym na forum internetowym. Nie podejrzewałbym żadnego agrofotowicza o złe zamiary, ale przecież nasze forum mogą oglądać także ludzie niezalogowani a za nich trudno jest już ręczyć w jakikolwiek sposób. Tak samo możnaby założyć temat w stylu "gdzie trzymacie kluczyki od samochodów i ciągników"

 

igorass ma całkowitą rację i w stu procentach zgadzam się z nim, jak już ktoś ma pistolet to lepiej nich się nie chwali tym na forum internetowym...

 

igoras a samo to że pokazuje ktoś swoich nowych maszyn to chyba większa odpowiedzialność niż samo chwalenie się bronią?>

ps. to nie "nasza klasa" że każdy dokładne dane podaje imie nazwisko itd, przecież każdy może sie zalogować podać że jest z województwa z drugiego końca polski itd

 

 

ty też masz trochę racji... nie musisz podawać swojego prawdziwego położenia w Polsce, możesz podać fałszywe dane, ale... nic ci to nie da... bo każdy użytkownik internetu ma swój osobisty adres... to się chyba nazywa IP i dzięki temu IP można Cię wyśledzić skąd jesteś... co prawda Neostrada ma zmienny adres IP, ale to też można sprawdzić kto i kiedy miał dany adres IP a to jest bardzo krótka droga do użytkownika... (nie jestem zbyt zorientowany na ten temat, ale coś jednak wiem...) od razu mówię nie wiem jak to się sprawdza... nie jestem informatykiem... popytajcie inforamtyków

więcej na ten temat ---> http://pl.wikipedia.org/wiki/Adres_IP

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

witam

Panowie decyzja zapadła teraz broń trafia na policje a odbiorę jak zrobię pozwolenie...dzięki za wyczerpujące wypowiedzi o wiatrówkach...


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

sprawa jest taka: policja robi wszytko aby nikt nie miał broni, nie mam możliwości zrobienia pozwolenia..trzeba czekać wiele lat...policja robi problemy... za depozyt nie ma sensu płacić...broń idzie na kasacje... :lol:


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
point    1

dobrym rozwiazaniem moze byc bron hukowa. robi halas, miota srut z predkoscia poczatkowa ponad 200m/s i wyglada jak prawdziwa:)

tylko troche to drogie:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Ten temat jest chyba najbardziej odpowiedni a więc tak :koledzy mam problem z wróblami w stodole która jest też magazynem zboża. Prawdziwa plaga jazgot i wrzask nie możliwy a zboże masowo wyłuskiwane. Wiatrówka pomaga na chwile gdy się wejdzie wszystko ucichnie i się pochowa jak wyjdę jazgot od nowa. Jeżeli mieliście podobny problem i macie jakieś sposoby to podpowiedzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

Może jakiś straszak głosny u nas jak tak sie wlatywały to straszak pomagał tera mało jaki jest w stodole


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Ja to żadnej wiatrówki nie mam ani gnata.Mi wystarczą widły,łopata,piła mechaniczna hehe


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

ze tak zapytam a na kbks trzeba miec pozwolenie????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian2    17
ze tak zapytam a na kbks trzeba miec pozwolenie????

Na kałacha i pytasz sie o pozwolenie?To tak samo jak na czołg.Oczywiście że trzeba mieć pozwolenie wogóle na palną.Ale z tą palna to uważajcie,b0o jak się zgubi to sa dopiero kopoty.


-U-R-S-U-S- i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

?! od kiedy kbks to "kałach"?


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztofk    0

Na broń CZRNOPROCHOWĄ wyprodukowaną do 1850 roku lub współcześnie wykonane repliki (Włochy,Hiszpania) nie potrzeba zezwolenia , sztucery ,strzelby ,pistolety , i przede wszystkim rewolwery 6 strzałowe , to jest bez zezwolenia w Polsce , siła ognia porównywalna jak najbardziej z bronią na nabój współczesny-scalony. oczywiście dla osób pełnoletnich.

CENA np. rewolwer od 800 do 1200 zł.


Nic dodać Nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z tym pozwoleniem na broń to nie jest taka prosta sprawa. Trzeba przjeść pozytywnie wiele testów psychologicznych no i oczywiście trzeba konkretnie uzasadnić po co chce się mieć broń. Trzeba też być niekaranym. Sprwdzają nawet ile dostało się mandatów za wykroczenia drogowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj