Zaloguj się, aby obserwować  
darek16

Aparacik do 150zł

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
darek16    25

Nie wiem jaki aparat mam wybrać bo nie za bardzo się znam może polecicie mi jakiś dobry aparat do 150żł.

Mile widziane linki bo raczej zamawiał bym z allegro.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

ale mowa jest o aparacie cyfrowym ?


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

tak,najlepiej żeby to była jakaś cyfrówka.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

to ja bym polecił coś takiego http://www.allegro.pl/item357153187_premie..._136pln_tr.html moja siostra cioteczna posiada taki własnie aparacik. nie jest to cód techniki ale nie ma i co narzekac troszke sie nim bawilem i aparacik jest fajny naprawde


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

ale na te 512 MB ile zdjęć by weszło?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    50
http://www.allegro.pl/item357458432_prakti...ykr_twarzy.html ten jest fajny tylko troche drozszy od podanej kwoty ale zwsze to nowy.......

Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Ale ile taki ^aparat pomieści zdjęć wiecie?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
to ja bym polecił coś takiego http://www.allegro.pl/item357153187_premie..._136pln_tr.html moja siostra cioteczna posiada taki własnie aparacik. nie jest to cód techniki ale nie ma i co narzekac troszke sie nim bawilem i aparacik jest fajny naprawde

Hmm Chyba sobie taki kupię na początek :)

 

 

Czy slyszał ktos jakies opinie o nim?


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

no ja moge o nim cos powiedziec bo moja siostrzyczka taki posiada i mialem przyjemnosc sie pobawic nim. :) zdjecia robi fajne i wyrazine i ogolnie jest prosty w obsłudze, mozna sie szybko połapac co i jak, jeden minus jak dlamnie to przy nagrywaniu filmu robi je poprostu w malej rozdzielczosci i to bardzo duzy minus jak dlamnie. ale jak chcesz kupic sobie aparat i robic nim tylko foty to polecam. a co do pytania ile fotek wejdzie na 512MB to odpowiem tak nie jestem obeznany w tych sprawach za bardzo ale wedlug mnie to okolo 400 zdjatek w tym aparacie i z tą rozdzielczością :) wedlug mnie to sporo ;P pozdro


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

a ma ktoś inną propozycje bo chyba ten będę zamawiał?a może inni mają jakieś opinie o tym aparacie

 

ps.KART 256 BRAK !!!

Akcja dotyczy samych aparatów

To co opłaca się bez karty


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

aparat ma 12MB pamieci wbudowanej nie jest to za wiele i karta by sie przydała a czy sie oplaca hmm lipa z tą cena jak nie mozesz przekroczyc 150zl to sie oplaca bo karta szukalem na allegro to za 20 zl bys juz kupił ale to twoja decyzja. wiadomo za taką kase cudu nie bedziesz miał ale mysle ze narzekac tez nie powinienes :) pozdrawiam


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10

czyli przy 12MB wejdzie ci jakieś(zależnie od rozdzielczości) od 6 do 30 zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

no cóż trzeba się rozejrzeć za innym aparatem jak tak


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
no ja moge o nim cos powiedziec bo moja siostrzyczka taki posiada i mialem przyjemnosc sie pobawic nim. :) zdjecia robi fajne i wyrazine i ogolnie jest prosty w obsłudze, mozna sie szybko połapac co i jak, jeden minus jak dlamnie to przy nagrywaniu filmu robi je poprostu w malej rozdzielczosci i to bardzo duzy minus jak dlamnie. ale jak chcesz kupic sobie aparat i robic nim tylko foty to polecam. a co do pytania ile fotek wejdzie na 512MB to odpowiem tak nie jestem obeznany w tych sprawach za bardzo ale wedlug mnie to okolo 400 zdjatek w tym aparacie i z tą rozdzielczością :) wedlug mnie to sporo ;P pozdro

hmm mówisz ze mała rozdzielczosc filmów jest -z tego co piszą tam to jest 360X480 -myślę ze to wystarczy? :)

 

Edit

poniżej zamieszczam tabelkę z ilością zdjęć jakie można zrobić na danej karcie i jakiej jakości :)

post-280-1210012880_thumb.jpg


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

no jak ogladasz filmy na aparacie to spoko rozdzielczosc bedzie ok, lecz ja miałem na myśli jak nagrasz filmik i przeżucisz go na pc o wtedy jak chcesz go obejrzeć to jak dlamnie to zbyt mały jest ten obraz :)


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Moje zdanie jest takie ze jak chcesz aparat to rób nim zdjecia a jak chesz krecic filmy to odłuz i kup kamerke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
no jak ogladasz filmy na aparacie to spoko rozdzielczosc bedzie ok, lecz ja miałem na myśli jak nagrasz filmik i przeżucisz go na pc o wtedy jak chcesz go obejrzeć to jak dlamnie to zbyt mały jest ten obraz :)

 

Ja mam Canon A550 i zdjęcia robi super i filmy też. Filmy maja 640x480 rozdzielczość i 30 klatek na sekundę. Można sobie zmieniać parametry filmów aby więcej się zmieściło ale jeżeli chodzi o standardowe ustawienia to nie są złe. Aparat kosztował mnie 550 PLN.


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56

Odnośnie aparatów Premier. Ja posiadam Premier DC 4345, fajny kompaktowy aparacik właśnie skończył 3 lata, prosta obsługa, ale nie oszukujmy się do np. Canona nie ma startu... No i po 3 latach użytkowania wyszła poważna usterka, mianowicie aparat raz robi normalne zdjęcie, a raz całkowicie czarne (na przemian), prawdopodobnie matryca już się roz***ała. Ja dałem za niego 535zł... :)


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

mam pytanie, czy cyfrówką można nakręcić jakiś film nie mówie tu o żadnym profesjonalnym ale taki co mógłbym wrzucić na AF


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

jasne że można tylko zależy jaki aparat


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
to ja bym polecił coś takiego http://www.allegro.pl/item357153187_premie..._136pln_tr.html moja siostra cioteczna posiada taki własnie aparacik. nie jest to cód techniki ale nie ma i co narzekac troszke sie nim bawilem i aparacik jest fajny naprawde

Ja od wczoraj jestem posiadaczem tego aparatu i przyznam ze jest bardzo łatwy w obsłudze mimo tego ze ma Angielskie menu.

Narazie mam w nim karte 32mb z brata koma ;)

 

Aparacik jest bardzo mały, ,,Poręczny" i jak na mnie jako początkującego to narazie wystarczy :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankowski17    2

gratuluje zakupu i niech ci służy długo ;) Pozdrawiam


16 biegów, 500 koni, 40 ton za sobą... To jest to... SCANIA
MAN TGA 41,440 8x6 tym teraz pomykam

POZDROWIONKA DLA CAŁEGO AGRO FOTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Blazej_fotograf_lodzkie
      Hej!
      To mój pierwszy temat na forum więc zacznę od krótkiego wprowadzenia.
      Jestem Błażej, jestem fotografem ślubnym i rodzinnym (reportaże, naturalne sesje domowe, studio, plenery, eventy).
      Pochodzę ze wsi pod Łowiczem i mamy tam kawałek ziemi. Jako że nikt z rodzeństwa nie garnie się do pracy w polu (około 5ha czyli takie nic), a i rodzice powoli zaczynają odczuwać wiek zastanawiałem się ostatnio nad adaptacją gospodarstwa na cele fotograficzne.
      O co chodzi?
      Pewnie kojarzycie takie zjawisko jak "rzepiary"  ( dla niewtajemniczonych - tępe dzidy które robią sobie zdjęcia w rzepaku). I o ile zdjęcia w rzepaku wychodzą super, to słowo ma negatywny wydźwięk ze względu na brak poszanowania dla roślin. Wiem że dla wielu rolników to duży problem.
      To samo się ma z innymi roślinami które kwitną/wyglądają najlepiej w odpowiednich porach. Jabłonie i wiśnie, lawenda, słoneczniki, bez, zboża, trawa ozdobna. 
      I tak jak człowiek powinien działać w zgodzie z naturą, tak ja chciałbym stworzyć coś takiego jak pola fotograficzne, czyli miejsce na różnorodne, naturalne plenery, gdzie uprawy nie będą niszczone, bo będą przeznaczone na sesje.
      O ile istnieją pola lawendy dostępne do fotografowania, czy jakieś inne mono uprawy - tutaj chciałbym postawić na różnorodność. 
      Jestem na etapie gdzie przegadałem pomysł, i na następny rok planuje pole słoneczników  około 15x20m (raczej ciętych ze względu na dużą ilość sesji dziecięcych i rodzinnych), dodatkowo pewnie będę korzystał też ze zboża które zasieje mój tata. Jest to rozwiązanie które nie wygeneruje dużych kosztów i nie pochłonie wiele czasu.
      O co proszę
      Podejrzewam, że część z Was ma wśród znajomych fotografów którzym chętnie udostępnia swoje pola, ja chciałbym zapytać Was o sens takiego pomysłu.
      Proszę o waszą opinię na temat pomysłu, o problemy jakie mogą mi stanąć na drodze, o podpowiedzi i ewentualne luki w planie.
       
      Jeśli ktoś z łódzkiego chciałby mnie zaprosić na swoje pole, opowiedzieć trochę o uprawie słonecznika, lub macie jakaś ciekawą uprawę - chętnie przyjmę zaproszenie i zrobię wam zdjęcia. Na wiosnę będę szukał sadu jabłoniowego z w miarę starym drzewostanem (chodzi o to aby drzewa były dość rozłożyste)
       
      Z góry dzięki!
      (załączam zdjęcie z sesji w przenicy)
       
       
       

    • Przez oki39
      Skoro forum o fotach to i trzeba jakis poradnik zrobic.
      Piszcie swoje uwagi jak robic foty i wasze wlasne sprawdzone pomysly.
       
      Wiedz ja zaczne.
      1. Odpowiednia jasnosc foty
      2. Odpowiednia barwa kolorow czyli kolory jaskrawe, matowe itd.
      3. Fotografowany przedmiot. Jasli robimy fote powiedzmy na tapete to nie moze byc uciety jeden bok maszyny. Najlepiej jest jesli dana zecz znajduje sie cetralnie w srodku foty. Jesli maszyna ma byc uciete to dobrze bedzie jesli untiemy ja z obu stron mniej wiecej tyle samo.
      4. Tlo czyli wszystko przed i za fotografowanym przedmiotem. Osobiscie nie lubie gdy na focie znajduja sie krzaki, miedze, rowy itd. oszpeca fote. Zabudowania tak samo, nie na tle kazdego garazu da rade zrobic fote.
      5. Odpowiednie ustawienie maszyny. Np dzrzwi albo obydwie strony otwarte albo obydwie zamkniete.
      6.Ważne jest też światło. Słońce nie może wpadać bezpośrednio w kadr ani nie powinno się odbijać aby nie zmieniały ISO w aparatach cyfrowych. @quercus
       
      Narazie to tyle. Czekam na instrukcje innych. Piszcie w pkt. to bede edytowal pierwszy post i zrobi sie instrukcje z udzialem wszystkich. :huh:
    • Przez MICH4Ł
      Witam. Szukam gopsodarstwa w którym bym mógł ponagrywać filmy pod muzykę. Woj. Dolnośląskie 
    • Przez robertbara
      Witam!
      Mam do przedyskutowania z Wami bardzo interesujący temat. Otóż jak jest dokładnie z prawami autorskimi do własnych zdjęć.
       
      Piszę ten temat z kilku powodów:
      1. Gazeta "Chłopska droga" w numerze 7 na stronie 5 zamieściła moje zdjęcie ciągnika JD z logo AF bez mojej zgody (oczywiście nawet mnie nie zapytali). :angry: :angry: :angry:
      2. Gazeta "Murator" przysłała mi do podpisania umowę o prawa autorskie do moich zdjęć (wcześniej do mnie dzwonili) za kwotę 50zł/zdjęcie. Czy potem już nic nie będę mógł z nimi robić, jak to właściwie jest?
      3. Podobnie działa konkurs RPT, gdzie po nadesłaniu fotki przechodzą na prawa autorskie redakcji.
       
      Pozdrawiam!

    • Przez Nismo
      Witam,na pewno każdy to interesuje się rolnictwem nie raz oglądał na YouTube filmy o rolnictwie kręcone przez ludzi z pasją.Jakich  youtuberów lubicie oglądać?kogo subskrybujecie?na kogo filmy czekacie z niecierpliwością?
      Może zacznę od swojej osoby, bardzo lubię oglądać filmy: Pikus2182 i Vendt936 
       
      Temat ciekawy więc może warto wdrążyć go bardziej
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj