Skocz do zawartości
News
Zaloguj się, aby obserwować  
maras

co to za pług czy tym dało by sie orać ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pług
maras    0

chodzi mi o to czy to nie będzie strasznie cięszko orać bo to jest jednak 55cm na skibe

Wiadomość z agroFakt.pl

Rafal180    2

przecierz w opisie maszyny masz wszystko wyjaśnione :) raczej da sie tym orać :)

Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

maras    0

No tak tylko ja to chce do 80km

Rafal180    2

mysle ze 80km to sobie spokojnie da rade z takim pługiem :) a co to za ciągnik??4x4??

Więc dziewczyno powróć tu... ja tak proszę z całych sił Ooooooooooooooo
-------------------------------------------------------
Pozdrawiam wszystkich zakochanych i znawców tematu!!

black08    3

mf 3060 4x4

da rade ale pług sredni poszukaj moze znajdziesz cosik lepszego chyba ze zejdzie z ceny. troche przypomina oweroma albo agroluxa (wiezyczka)

kujawy to jes to!!!!!

Zefirek    0

Witam.

Pług jak pług zapinać i w pole, a co do koni to 80 wystarczy.

Andrzej626    0

Ja mam kvernelanda podobnej wielkości z resorowym zabezpieczeniem i MTZ 82 sobie bez problemu radzi

maras    0

Dzięki za odpowiedzi ale mam jeszcze jeden dylemat jak będzie z częściami czy kupie lemiesz do tego bo odkładnia ma 55cm. O i jeszcze jest kwestja kasy

oFsik    31
Dzięki za odpowiedzi ale mam jeszcze jeden dylemat jak będzie z częściami czy kupie lemiesz do tego bo odkładnia ma 55cm. O i jeszcze jest kwestja kasy

Raczej je dostaniesz (zależy gdzie mieszkasz) cena większa ale na pewno są żywotniejsze.

Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

luk2782    19

pług Francuski szykuj na orginalny lemiesz ok 200zł ale pojedziesz na nim sporo. Ładny pług ma regfulacje szerokosci wiec nie masz sie czym łamac jak beedzie miał ciezko to przestawisz mu na wezsza skibe. Ciesz sie ze bierze tyle na skibe bedzxiesz mógł szersze oguminei w traktorze założyc :)

Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Ares1x
      Witam posiada ktoś z was pług agromasz po3 z dokręconym 4 korpusem? 
      Zastanawiamy się nad dokupieniem 4 korpusu ale boimy się, że nie będzie się dało go przewrócić przez brak kostki pamięci. 
      Posiada ktoś taki pług 3+1 bez kostki pamięci? 
    • Przez KrychxU
      Witam, interesuje mnie wasza opinia na temat wałów przyłączanych do pługa.
      Mam zamiar zainwestować w packomat, pług 4 skibowy a ciągnik 1614. Na spokojnie da sobię radę.
      Tylko sęk w tym że mam większą część pól w kształcie klinów, czytałem opinie że packomat na takie pola wmiarę daje radę bo najlepszy jest ten na przedni TUZ.
      Ale nie posiadam Tuz'a, ani nie planuję zakupu to interesują mnie dwa typy wałów, packomat lub ciągany.
      "Ciągany" z tego co wyczytałem lepiej uprawia glebę , poprzez to że ma większą średnice pierścieni oraz dwa rzędy tych pierścieni, ale packomat łatwiej przetransportować.
      I tu mam dwa pytania, czy np. podczas orki gdy na torze jazdy mam przeszkodę to czy mogę złożyć, przestawić ten packomat bez żadnych konsekwencji?
      I druga kwestia, Schemat wygląda tak: Orka(1614),nawozy(30),uprawa agregatem(1614),siew(30),bronowanie(30) czy to by mi się opłaciło ?
      Co z tego schematu mógłbym wykreślić po zakupie wału, bo zaprezentowałem schemat uprawy wiosennej, pożniwna różni się tym że po orce bronuję 30.
      Liczę na pomoc 😉
      PS. Gleby mam lekkie i średnie, ale większość lekkie 3,4,5 klasa. 

• Przez eddi87
      Witam, Panowie czy ktoś jest w stanie rozpoznać producenta lub model prezentowanego pługa? Oraz może ktoś wie jak wygląda dostępność części?

• Przez Zibo123123
      Witam! Chciałbym prosić o dobrą radę.
    • Przez patryk072
      Cześć, mam takie pytanie, chcę dokonać zakupy pługu, nie bardzo chciałbym wydawać dużo pieniędzy na zagraniczne pługi, mój budżet to około 30-32 brutto, myslałem o zakupie pługu Unia IBIS L 3+1 , znajomi wspominają również o pługach Agro - Maszu tutaj ceny są dużo niższe, pług ciągny będzie New Hollandem T5060 106km, dajcie znać jakiego najlepiej dokonać zakupu według was!
      Dzięki!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.