Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ferdek47

zetor 7711 czy 7745

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
adikpl1    192

Tu różnica jest tylko w przednim napędzie występującym w 7745. Oczywiście że model z przednim napędem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

tomekzet    38

wez 7745 bo naped zawsze sie moze przydac i jest ciezszy przód :)

oFsik    31

Weź 7745 potem będziesz żałował że za mało mocy i ''szkoda że nie wziąłem 4x4''.

Zetor is power
power is Zetor

Zapraszam do obejrzenia moich filmików http://pl.youtube.com/user/oFsik53

maniek1480    0

Ja tak samo myślę jak inni użytkownicy weź 7745 i nie będziesz żałował.

zetor7745    3

Oczywiście że model 7745 jak bedziesz miał wiecej kasy to poszukaj z turbem, ciągnik ten ma wiele możliwości uciagowych, tylko jest troche za lekki i za delikatny chodzi mi tu konkretnie o TUZ, jak chcesz coś o nim wiedzieć to pisz

morowa91    6

Wiadomo że 7745 jest lepszy :) takie samo spalanie, a jako różnica w mocy. Tylko 7745 wiadomo że jest droższy :)

radson    5

3*45 i w pole choć zależy jaka ziemia.

morowa91    6

pług 4 skibowy obracany to już przesada, ale 3 skibowym powinien iść jak burza :)

zetor    3

zależy czy po równym. i bierz 7245 bo bez przedniego napędu to on nic nie poradzi temu pługowi. i przód trzeba odpowiednoio dociazyc

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

morowa91    6

zetor 7245 ma coś chyba 66 km, ale niejestem pewien. Kiedyś też miałem 7245 i orałem mi pługiem Kverland resorwym 4*45, ale na mokrzejsze kawałki orałem na 3 skiby :)

morowa91    6

zetor 7245 od 7745 niczym wielkim się nierózni tylko że 7745 jest troche silniejszy

morowa91    6

bynajmniej zetor 7245 u mnie się niesprawdził, ale to zależy co on będzie robił :)

morowa91    6

u mnie oprucz że w gospodarstwie robił w lesie, i mój brat go załatwił :angry: troche był za letki

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez norgeg75
      Witam.
      Posiadam Zetor 5711C.
      Naprawiam elektrykę. Przyszedł czas na kierunkowskazy. Mam ciekawy przełącznik kierunkowskazów. Podobny do tego z rysunku 

Czy ktoś wie jak go podłączyć?

Może wie ktoś jak są opisane wyprowadzenia.

Pozdrawiam Grzegorz

• Przez BARTOLA
      witam niedawno kupiłem zetora 7011 i chciałbym sie dowiedziec jak sprawdzac olej w skrzyni biegów zeby pomiar był prawidłowy gdy sprawdzam poziom oleju nalezy wkrecic korek z miarka do skrzyni a nastepnie wykręcić i wtedy patrzec czy tylko włozyc bez wkręcania korka i wtedy sprawdzac?
    • Przez michal7913
      Witam
      W moim Zetorze posiadam nieoryginalne ciegła dolne, ba nie są one nawet takie same. 
      Czy mógł by mi ktoś podać wymiar, podrzucić zdjęcie jak to powinno wyglądać ?

Z góry dziękuje i pozdrawiam Michał
    • Przez kubaursus3p
      Czy opony 18.4/34 będą się zgrywać z przodem. przód 12.4/24 tył aktualnie 16.9/34
    • Przez Ciastko
      Witam otóż zastanawiałem się czym różnią się modele Zetorów 5211 robionymi na eksport i tymi krajowymi. Nie mam na myśli różnice w wyposażeniu czy wspomaganiu bo tyle wiem. Chodzi mi o jakieś większe udogodnienia związane z mechaniką (silnik, skrzynia biegów).
      P.S. Czy w ciągnikach eksportowych była różnica mocy? Jeśli taki temat istnieje to ja go nie znalazłem.
      Z góry dzięki za odpowiedzi.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.