Skocz do zawartości

Polecane posty

wolacha    0

rozerwałem ja jak ciagłem przyczepe z gnojem i niwiem jak ja z pola sciagnć penkła cała obudowa koło sprzengła o skrzyni biegów

Edytowano przez wolacha

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zależy gdzie pękła,jak obudowa sprzęgła to koszt nie będzie duży,jak skrzynia biegów to już gorzej.

Kolego, to jest 360 nie 330, i komu jak komu, ale Tobie nie muszę tłumaczyć, co jak obudowa pęknie, obojętnie gdzie.

@wolacha No co, albo używaną skrzynię trzeba kupić, albo samą obudowę i poprzekładać środek ze swojej jak Masz dobry.

mtracz    71

Jak znajdziesz używany korpus skrzyni i przełożysz stare bebechy skrzyni to się wyrobisz.

Nowy korpus skrzyni to niecałe 4 tyś. zł.

Znam taki przypadek, że C-360 pękła.

razor275    279

Daleko nie trzeba szukać bo koledze z forum @piotrek14 też chyba pękła .

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

milanreal1    290

U wujka w C-355 po zaczepieniu talerzówki 2,7m tak się zrobiło. Sorry za jakość zdjęć.

Podsumowując do wymiany pokrywa podnośnika i obudowa mostu.

S6303873.JPG

S6303874.JPG

Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

co sadzicie o tym ciągniku, jest w anglii właściciel mówi że wyśle go do polski na swój koszt przez firmę transportową tylko trzeba wpłacić pieniądze na podane konto, czy to może być prawda , czy warto koledzy zaryzykować? http://otomoto.pl/20...x4-A228729.html

Post nie na temat !!!

Edytowano przez MAT912

jaco512    39

Co to ma wspólnego z remontem c-360? Zamiast wpłacać takiej osobie pieniądze, równie dobrze możesz je wyrzucić na śmietnik albo rozdać potrzebującym. Po wpłacie na konto gość zniknie.

macius11157    38

mam problem gdyż w ostatnim czasie most zaczął mi znacznie mocniej wyć i jak puszczam sprzęgło to coś stuka i jest takie tyrpniecie . słyszałem ze jak się podrzuci podkładki dystansowe pod tryb atakujący tylko czy da dołożyć podkładki bez rozprawiania ciągnika ? czekam na wasze opinie i pozdrawiam dzięki z góry za pomoc

Edytowano przez macius11157

misio3p    775

Aby dotrzeć do mechanizmu różnicowego i wałka atakującego nie trzeba rozpoławiać ciągnika ;) Wystarczy ściągnąć obie zwolnice i cały podnośnik :)

Fotkę jak to wygląda masz u mnie w galerii.

@milanreal1 Dlaczego obudowę mostu też? Ja na tych fotkach nic popękanego na niej nie widzę :blink:

Edytowano przez misio3p

24 VII 2008r. - 24 VII 2017r. - dziewięć lat na AgroFoto ;)

locke    291

Wyje dlatego bo jest za duży luz między kołami.Luz mierzy się kawałkiem kartki który wsadzasz między koła i krecisz i patrzysz czy przetnie to musisz poluźnić.Prawidłowo kartka musi być pogięta nie porwana.

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

milanreal1    290

@milanreal1 Dlaczego obudowę mostu też? Ja na tych fotkach nic popękanego na niej nie widzę :blink:

Przyjzyj się dokładnie, na 2 fotce oderwany element pochodzi od obudowy mostu. No chyba że bys to spawał bo są takie spece co takie awarie robia spawem i za kilka miesięcy ta sama awaria.

Zapraszam na swój profil

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No chyba że bys to spawał bo są takie spece co takie awarie robia spawem i za kilka miesięcy ta sama awaria.

witam,

tak można pospawać obudowę tak jak wał gdy pęknie,lecz jest to zabieg krótkoterminowy,wytrzymuje nie za długo obudowa nie jest już szczelna a wał się rozłamie z powrotem wystarczy zapiąć rotacyjną na parę dni pobuja nim i po imprezie rozłamane od nowa,kiedyś tak się robiło bo takie części trzeba było "ZAŁATWIAĆ"

koszy pokrywy to chyba 5 stówek a wału chyba stówka i uszczelki,coś koło tego.

milanreal1    290

Właśnie o tym mówiłem, taki zabieg jest krótkoterminowy i mija się z celem biorąc pod uwagę że ten ciągnik notorycznie dźwiga ciężary powyżej 500kg.

Zapraszam na swój profil

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A no tak 500 niezle buja samo podniesienie to jeszcze nic <_<

szczególnie po spawaniu jak się rozłami to nie tak ładnie jak za pierwszym razem :P

seweryn20    651

Nic. Regulacja jest pod pokrywami. Żeby je zdjąć musisz wymontować zwolnice.

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I nie radzę czasem tylko z jednej strony regulować.

balcerek1    91

@macius11157 ściągnij plecak i zobacz czy nakrętka na ataku nie jest luźna. :)

Edytowano przez balcerek1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez versus
      jak mozna wzmocnic podnosnik w 60-ce????
    • Przez dzik82lysy
      ILe może kosztować remont kapitalny do DF 4 cyl np. AGROTRON 4.85 .Wiadomo jak się kupi taką maszynę to nie jest nówka.Różnie to bywa.Takowa maszyna może wymagać remontu.W jakich granicach on może się mieścić???
      AA i jeszcze czy te ciągniki są wadliwe??
    • Przez Damianrolnik
      mam problem z biegiem 4 w ursusie c330.
      jak go włącze pyszczam sprzęglo a ona wyskakuje :angry:  i trzeba z now włączyć i przytrzymać aż się sprzęgło puści.

Co mi możecie doradzić w tej sytuacji

z góry dziękuje
    • Przez tumek19
      Posiadam ursusa c360 3p. Mam zamontowaną w nim sprężarke od stara(foto w dziale wynalazki).
      Ale zaczyna się psuc. Przykładając ręke do odolejacza pojawia sie olej.. I to dośc dużo.
      Co może byc winne? Prosze o pomoc.
    • Przez RycerzNocy
      Chciałbym założyć felgi i opony 10/15 (takie jak są w rozrzutniku obornika) do c-360 i co muszę przerobić aby móc je założyć.