Skocz do zawartości

Polecane posty

tyj123    0

Temat dotyczący ogólnych pytań w sprawie jakiegokolwiek remontu Ursusa C-360 i pochodnych

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

My jak robiliśmy kapitalkę w c-360 to zapłaciliśmy 3 tyś. zł. Był robiony szlif wału, nowe panewki, łożyska , tarcze sprzęgłowe itp.......... <_<

qazi    57
No i mamy już 2 360 <_<

dokładnie, lepiej chyba ją sprzedać i kupić coś lepszego

Na sam silnik 2,500zł powinno styknąć. <_<

to zależy w jakim jest stanie bo robiliśmy remonty silników w 60 gdzie koszt części przekraczał 4500zł

Turbina    9

Daj se spokój z takim remontem, części są do du....... no i koszt kosmiczny, sprzedaj i kup coś lepszego.

kon23    0

Uszykuj się na wydatek 5-7tyś zł my za sam silnik 4lata temu płaciliśmy 5tyś zł ,ale nie był w najlepszym stanie <_<

Cichy007    0

A w blacharce co chcesz robić? Jeżeli maske i błotniki tylko wymienić i pomalować to myśle, że 2tys styknie. Naglak ma cały komplet maska, błotniki plastikowe do tego kabinka ładnie wygląda tylko założyć i po robocie ale koszt ponad 4tys.

LukaszZduny    0

jak robilem remont silnika to wyszlo okolo 3 tys. za zestaw naprawczy firmy mahle 250zl/szt (tuleje krotoszyn tloki gorzyce) szlify wyszly mnie 700zl plus robota uszczelki panewki i reszta

Wiatam

Słuchajcie mam pewnien problem, robie kapitalny remont silinka C-360 i nie wiem z jakiej firmy kupic zestaw naprawczy (tłok+tuleja) <_< . Prosze mi doradzic jakiej firmy sa lepsze czy THM, GMP, KROTOSZYN czy badz moze jeszcze innej firmy ???? pozd THX za pomoc.

lukano    0
krotoszyn tuleja i tloki gorzyckie. ja taki zestaw kupilem w tym roku. z firmy mahle krotoszyn

Zgodzę sie kolega bierz Krotoszyn na Gorzyckim tłoku choć THM nie są złe ale najlepsze Krotoszyn <_<

LukaszZduny ile dałeś za jeden zestaw naprawczy ?? bo chyba cos ponad 250 zł kosztuje ??? a tuleje Krotoszyn na czeskim tłoku zakładał ktos cos takiego kosztuja chyba 165 zł ???

binek    264

cena z wczoraj z grene komplet naprawczy Krotoszyn [tuleja,tłok,pierścienie,sworzeń] 160zł oczywiście na jedną dziure Komplet czeski 90zł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się