Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ursus55    11

Widać firma THM jest rozstawiona na całym świecie jak np. firma zamienników filtrów Fletguard są one produkowane w USA, Indiach, Chinach, Francji Niemczech i w wielu innych krajach, a technika ich wykonania ich jest taka sama.

Balcerek masz racje w 179% :D dotarcie to podstawa ale THM to jest badziewie sąsiad założył w zimie THM to na wiosne już spod kurka u C-330 olej sączył się jak "pijakowi" z nosa krew po bujce :D

 

A niby skąd ten olej się sączył? że niby spod korka spustowego? Bo jeśli tak to zestawy nic nie mają do tego a teorii dziwniejszej nie słyszałem. :)

Edytowano przez ursus55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    983

ursus55 THM nie jest firmą, tylko marką produktów sprzedawanych przez Techmot w Choroszczy (tyle mi wiadomo). O zakładach tej firmy na świecie nigdzie nie znajdziesz informacji, jeśli masz jakieś dojścia do lepszych informacji to przedstaw tu na forum.

Edytowano przez jaco512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus55    11

Sam napisałeś że części pochodzą z całego świata ja tylko napisałem domysł że może tj. w przypadku Fletguarda jest tak że jest produkowane na całym świecie, więc to ty namieszałęś kolego, ja jedynie co wiem o firmie Techmot tyle że nie jest to najgorsza firma i jeśli ktoś nie ma kasy to śmiało może je wkładać do silnika w przypadku zestawów. Widocznie się nie zrozumieliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Nie ciebie pytam... Skąd możesz wiedzieć co autor miał na myśli?

 

Wyraźnie opublikował to w jego wypowiedzi...


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

THM to nie firma - przerabiamy to po raz enty.

To jest marka - import przepakowywany albo pakowany w pudełka przez firmę techmot.

 

Zabieg powszechnie stosowany - np grene posiada taką swoją markę o nazwie bodajże steel power, ktoś inny GMP itepe.

 

I nie łudziłbym się, że jest to krajowe lub import europejski, a raczej zawęził to do krajów tanich w produkcji.

 

Jakość wyrobów importowych zna każdy, raz lepiej - raz gorzej.

Edytowano przez pooch

W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Oczywiście.Każdy chyba powinien to już wiedzieć.Ponieważ temat THM-ów był już nie raz wałkowany i omawiany na forum.

 

A to że techmot to prowadzi to nie wiedziałem.Z resztą na stronie techmot jest napisane ze importują części.

Edytowano przez locke

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Wyraźnie opublikował to w jego wypowiedzi...

A ty co adwokat? :P :lol: :D To wyjaśnij mi mądralo co za olej się sączył? skąd? i co mają do tego tuleje?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Też tego nie rozumiem mam nadzieję że @POL1 wyjaśni :P

Wyjaśniam.Olej sączył się spod kurka wlewowego nad klawiaturą.Tego kurka co wlewa się olej , skoro silnik po remoncie gość go odpowiednio docierał i po kilkudziesięciu motogodzinach olejem dmucha do góry to coś jest nie halo.No nie? Z tego co wiem to kol.Wiesiek założył Krotoszyn zestaw niedawno i śmiga jak na razie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Mógł mieć źle ustawione zawory , niezrobioną głowicę , uszkodzony korek i jeszcze parę przyczyn da się dopasować . kto go wie jak docierał zresztą :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

A ty co adwokat? :P :lol: :D To wyjaśnij mi mądralo co za olej się sączył? skąd? i co mają do tego tuleje?

Oczywiście że tuleje ani inna rzecz nie ma wpływu na to że olej będzie czy nie będzie leciał spod korka.Przecież mógł by to być nie dokręcony korek lub gwint nie trzymał. :)

Dobre dotarcie to podstawa.Jak się źle dotrze to tak będzie że za chwile olej bierze albo co innego.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Widze kolego że nie miałeś doczynienia nigdy z C-330 , bo jak piszesz że kurek się dokręca lub gwint nie trzymał i ze tuleje nic nie mają do wyżucania oleju to widać jakie masz pojęcie o C-330 .

Kurek jest wciskany , nie ma tam żadnego gwintu!!!!! A wypracowane tuleje to podstawa do pobierania i wyzucania oleju spod kurka.Jest przedmuch z komory spalania do komory olejowej i stad wyzuca olej do góry bo jest ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1817

Jak się nie ma o czymś pojęcia (chodzi o C-330) to nie trzeba się udzielać hehe

Nie dokręcony korek wlewu oleju dobre sobie :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Tak zgadza się z 330 miałem mało do czynienia.jednak mój znajomy miał pokrywę, nie wiem czy przerobioną czy od czego innego że miał korek wkręcany.To ten mój znajomy to tez jakiś nie wiadomo skąd że miał taką a nie inną pokrywę...Co za człowiek....

 

Wyraźnie napisałem że dobre dotarcie to podstawa, i wiadomo że tam jest ciśnienie bo u mnie w 360 na pokrywach też jest trochę oleju.I tam też jest ciśnienie...


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1817

Wiadomo że ciśnienie zawsze jest bo w końcu wymusza je ruch posuwisto zwrotny tłoków, tylko jak jest ono za duże wtedy zaczyna wyganiać. Dotarcie wiadomo podstawa, ale przy prawidłowym dotarciu czasem pojawiają się inne przyczyny wyganiania np. zapieczone lub pęknięte pierścienie bo raczej na nowych zużycia nie będzie, nadmierny luz na prowadnicy zaworu itd

Edytowano przez Roki212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TrolMariusz    0

O ty stary BANDYTO TY!!! :)

WIELCE TECHIK POJAZDOW SAMOCHODOWYCH W TECHNIKUM SAMOCHODOWYM W KLASIE PATRONACJEJ MERCEDESA!!!

Ty nie masz pojęcia jak sie wysrac a ty tu piszesz.przyjdziesz do domu to j ci pokarze 60a nie jakies gowno 330

A radek to naprwde miał taką pokrywe przerabiana bo mu olej leciał

 

A mariuszd93 to sie uważa za fachowca a on tam naprawde to jest FACHOWIEC OD WYPASU OWIEC!!!

WY SIE TU WSZYSCY NIE ZNACIE!!!JA TYLKO WIEM BO MA ZAWODUFKE ZKUNCZUNOM STOLASZ JEZDEM!!!

 

I wylatujesz. Specjalnie nie edytuje posta żeby inni zobaczyli.

Edytowano przez milanreal1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Wiadomo że ciśnienie zawsze jest bo w końcu wymusza je ruch posuwisto zwrotny tłoków, tylko jak jest ono za duże wtedy zaczyna wyganiać. Dotarcie wiadomo podstawa, ale przy prawidłowym dotarciu czasem pojawiają się inne przyczyny wyganiania np. zapieczone lub pęknięte pierścienie bo raczej na nowych zużycia nie będzie, nadmierny luz na prowadnicy zaworu itd

 

No dokładnie tak jak piszesz.Co do tej pokrywy to pytałem się jego to miał przerobioną, bo mówi że cały czas olej leciał.

 

@TrolMariusz co za prymityw... :blink: <_<


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Prymityw ? Fakt fajnie o sobie napisałeś .

Na przyszłość @locke , my moderatorzy widzimy kto zakłada multikonta ... gratuluje głupoty .


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Nie tylko ja korzystam z komputera. Przepraszam za nieporozumienie.U mnie wiele osób siedzi na kompie..


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

O ty stary BANDYTO TY!!! :)

WIELCE TECHIK POJAZDOW SAMOCHODOWYCH W TECHNIKUM SAMOCHODOWYM W KLASIE PATRONACJEJ MERCEDESA!!!

Ty nie masz pojęcia jak sie wysrac a ty tu piszesz.przyjdziesz do domu to j ci pokarze 60a nie jakies gowno 330

A radek to naprwde miał taką pokrywe przerabiana bo mu olej leciał

 

A mariuszd93 to sie uważa za fachowca a on tam naprawde to jest FACHOWIEC OD WYPASU OWIEC!!!

WY SIE TU WSZYSCY NIE ZNACIE!!!JA TYLKO WIEM BO MA ZAWODUFKE ZKUNCZUNOM STOLASZ JEZDEM!!!

@ locke nie masz odwagi pisać we własnym imieniu? Multikonto śmierdzi z daleka :D:P .

A nie uważam cię za poważnego człowieka , autorytetem zdecydowanie nie jesteś zazwyczaj nie masz pojęcia o czym piszesz tak że zgadnij gdzie mam twoją opinię :P :lol:


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Nie tylko ja korzystam z tego komputera...nie raz już się zdarzało że ktoś napisał treść kompromitującą kogoś...

 

Nie jestem głupi żeby dodawać takie obelgi pod czyimiś adresem.. a szczególe jak miałbym to być ja...

Nie musisz uważać za poważnego człowieka bo po wypisywaniu postów w internecie można ocenić człowieka tylko za to...

Autorytetem nawet nie muszę być,jest mi to obojętne...

Ty za to tez nie powinieneś być autorytetem za kogoś.Pisząc w temacie użytkownika @geniusz ni stąd ni zowąd napisałeś mu:"@geniusz twój nick nie pokrywa się z rzeczywistością" jak dobrze pamiętam...Ty masz takie mniemanie o sobie że nie wiem jak z tobą żyją ludzie w twoim najbliższym otoczeniu.Na początku myślałem że jesteś w porządku.Lecz czytając twoje bezczelne posty-myliłem się.

To ty też zgadnij gdzie ja mam twoją wypowiedź...


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus55    11

Czy mi się wydaje czy to forum ma służyć do wymieniania się doświadczeniami z życia w mechanizacji rolnictwa czy mamy się obrażać i wymądrzać? Dajcie już spokój i zajmijcie się tematem który wiąże się z remontem naszej starej poczciwej c360 a nie tym kto ma być autorytetem czy też nie ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Nie tylko ja korzystam z tego komputera...nie raz już się zdarzało że ktoś napisał treść kompromitującą kogoś...

 

Nie jestem głupi żeby dodawać takie obelgi pod czyimiś adresem.. a szczególe jak miałbym to być ja...

Nie musisz uważać za poważnego człowieka bo po wypisywaniu postów w internecie można ocenić człowieka tylko za to...

Autorytetem nawet nie muszę być,jest mi to obojętne...

Ty za to tez nie powinieneś być autorytetem za kogoś.Pisząc w temacie użytkownika @geniusz ni stąd ni zowąd napisałeś mu:"@geniusz twój nick nie pokrywa się z rzeczywistością" jak dobrze pamiętam...Ty masz takie mniemanie o sobie że nie wiem jak z tobą żyją ludzie w twoim najbliższym otoczeniu.Na początku myślałem że jesteś w porządku.Lecz czytając twoje bezczelne posty-myliłem się.

To ty też zgadnij gdzie ja mam twoją wypowiedź...

Często się zdarza że jedna twoja wypowiedz przeczy drugiej , nie wiedziałem że ktoś inny pisze z Twojego konta. @geniusz założył temat żeby zapytac gdzie kupić kawałek łańcucha..... Proponuję zawieszenie broni.

A co do oleju spod kurka to już pisałem że powodem może być np. nieszczelność głowicy , źle ustawione zawory itd.


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Oczywiście,Ja też jestem tego samego zdania. :P


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Oczywiście,Ja też jestem tego samego zdania. :P

Nigdy w zyciu. :wacko: "co ma piernik do wiatraka" ?co mają żle ustawione zawory do wydmuchu oleju spod kurka? i nieszczelność głowicy?

Niech się wypowie doświadczony mechanik , może jest tu taki :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcelJaros
      Witam 
      Wykonuje ktoś z Was zabiegi ochrony roslin c360 i opryskiwaczem biardzki 15m? Interesują mnie wydajnościi cieczy l/ha jakie Wam wychodzą w praktyce 
      Mam zamiar pryskać 250-300l/ha  . Bedę robił osobiście kalibracje ale chciałem wiedzieć dla porównania 
      Z góry dzięki
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, mam pytanie. Chcę zrobić remont rozsiewacza amazone.Nie wiem czy jest to model ZAE 601 czy ZAE 602. Jaka jest między nimi różnica? Problem polega na tym że zaczął mi lecieć olej ze skrzyni tak jak widać na zdjęciu. Gdzie można dostać części do tych rozsiewaczy?


    • Przez Fredovsky
      Witam. Mam problem mam problem z hamulcami w c-360. Ostatnio wymieniałem cylinderek w prawym kole wszystko złożyłem, ale ciągnik nie hamuje (ma lekkie spowalniacze). Jak kręciłem piastą dawały radę zatrzymać ale podczas jazdy mają zbyt mało siły. Układ jest odpowietrzony wg. mnie po naciśnięciu pedałów(chodzą z lekkim oporem i odbijają) płyn leci strumieniem z odpowietrzników. Więc moje pytanie czy jest jakaś regulacja na tych cylinderkach bądź jakiś inny sposób na ustawienie tego?
    • Przez MariuszKlim
      Cześć.
      Ktoś spotkał się lub korzystał/korzysta z dotacji innych niż "Czyste Powietrze" na dom lub podwórko (a dokładnie ogrodzenie od ulicy).
      w Najbliższych latach planuję przeprowadzić parę większych remontów w domu i ogrodzenie, znacie jeszcze takie dofinansowania które są wart uwagi, zwłaszcza jeśli mają małe wymogi?
      Bo Prow to chyba tylko na rzeczy gospodarcze i trzeba mieć ukończoną szkołę?
       
      Pozdrawiam
    • Przez majes
      każdej wiosny mam problem z rozsianiem nawozu. Mam podmokłe ziemie. Do tej pory czasami udało się rozsiać po przymrozku. teraz mamy zakaz stosowania przed 1 marca i efekt taki że mamy zaraz kwiecień, a u mnie nie mam mowy z wjechaniem w pole, rośliny aż proszą się o zasilenie nawozem.
      Chciałem założyć bliźniaki ale zastanawiam się nad zbudowaniem napędu gąsienicowego. Efekt końcowy chciałbym żeby był taki :)

      Gość tu ma na sprzedanie gotowy ale cena spora.
      https://www.olx.pl/oferta/naped-gasienicowy-CID5-IDjV5gr.html#3580abf2ca
      Trochę zabawy w warsztacie ale powinno się udać. Znacie może kogoś kto wykonał już taki napęd?
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj