Polecane posty

kar0711    1

witam. czy warto rozbierać zwolnice od 360 w celu wymiany zimeringów bo dość długo stał i boje się, że jak zacznę nim pracować to będzie ciekło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Cztery masz w planie będziesz woził 8 czy 10. Jeszcze jak góry to w kość dostanie. Nie oszczędzaj na jakości bo prędzej czy później i tak zapłacisz. Znajomy mi kiedyś powiedział "jesteśmy za biedni żeby kupować tanie i kiepskie". Jest w tym jakaś logika.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikey    0

Nie będę woził więcej niż 4m bo na furę więcej nie wejdzie. A po górkach to zwożę MTZ bo go nie pchnie tak.

To warto kupić taki zestawik bo mam w okazyjnej cenie.???

Edytowano przez Mikey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

THM to raczej taka średnia marka i jakość, ja osobiście wolałbym dołożyć trochę i wziąć albo zestawy oryginał Zetor bądź Ursus.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus55    11

Witam mam pytanie czy opłaca sie kupić taki zestaw?

http://allegro.pl/ze...2359055524.html

60 będzie służyć tylko i wyłącznie do zrywki drewna (stosowe) w lasie z furą (max 4m drewna)

Sam mam takie zestawy u siebie i sprawuje się elegancko a mój c355 jest używany do wszystkiego od orki do zwożenia zboża. Także polecam THM :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Jak to się dzieje, kolego ursus55, że w jednych watkach jeździsz po imporcie, potępiasz chińszczyznę - a w innych import wychwalasz? :)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmexpert    54

Witam mam pytanie czy opłaca sie kupić taki zestaw?

http://allegro.pl/ze...2359055524.html

60 będzie służyć tylko i wyłącznie do zrywki drewna (stosowe) w lasie z furą (max 4m drewna)

 

 

Zapraszam do siebie:

 

http://farmexpert.pl/zestaw_naprawczy_silnika_do_ursus_c_360_thm_produkt3062.aspx

 

lepsza cena niż na allegro.


http://www.farmexpert.pl

Farmexpert - internetowy s k l e p rolniczy z częściami zamiennymi oraz akcesoriami.

501-612-029
501-260-817

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus55    11

Jak to się dzieje, kolego ursus55, że w jednych watkach jeździsz po imporcie, potępiasz chińszczyznę - a w innych import wychwalasz? :)

Jeśli chodzi o firmę Techmot to nie mam do niej żadnych zastrzeżeń, a jeśli chodzi o inne firmy made in.... to różnie zależy do czego są używane. łożyska i tryby to lepiej polskie a reszta jakoś ujdzie jeśli chodzi o import.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Ale skąd wiesz, że Techmot nie pakuje w swoje pudełka tej samej chińszczyzny, którą sprzedają inni jako noname ?

Wydaje mi się to bardzo prawdopodobne :)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Bo pracuje w Agromie.To będzie wiedział jaka jest jakość produktów.

 

A co do łożysk to dobre są SKF.Nie miałem z nimi problemów jak na razie.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darekalf    0

witam

pytanko takie małe mam odnośnie 60

woda poszła na tłok pierszy od chłodnicy i do oleju kompresja wywaliła borygo, uszczelki wymieniłem odpaliłem i to samo może ktoś mądry poradzi coś zanim wydam pare zł na mechanika

czyżby głowica poszła na szrot ?? planowana 3 razy więc zbierać nie ma już nawet z niej co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego. Sprawdziłeś czy nie pękła ci tulej?

 

jeszcze raz dzieki za wyjasnienia a teraz mam pytanko tez odnosnie remontu jaka farba malowac ciagnik tzn silnik zawieszenie i wogole caly oprocz maski kabiny i blotnikow bo beda nowe????

Ja malowałem swojego c-355 chlorokauczukiem i bardzo ładnie wyszło. W sumie to nie pierwszy mój ciągnik malowany chlorokauczukiem.Kolega Ursus55 bardzo dobrze podpowiada. Popielaty bardzo ładnie się prezentuje. 1litr chlorokauczuku kosztuje około 30 zł w moich stronach. Dodam, ze pistoletem bardzo dobrze sie maluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Jednak kupiłem THm-y. Powinny pochodzić parę latek.

TAK !!!!!! pod warunkiem że przez te parę latek nie zrobisz więcej jak 100mth :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

@POL1 ja mam ponad 1200 motogodzin na THM i jest ok.A jesteś pewny co jest dzisiaj w zestawach MAHLE. :) Słyszałem różne opinie.Grunt po założeniu dobrze dotrzeć silnik i go nie przegrzać :P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Balcerek masz racje w 179% :D dotarcie to podstawa ale THM to jest badziewie sąsiad założył w zimie THM to na wiosne już spod kurka u C-330 olej sączył się jak "pijakowi" z nosa krew po bujce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus55    11

Jak ktoś nie potrafi prawidłowo dotrzeć sinika to i oryginalne URSUSA nie pochodzą, THM to dobre zestawy sam mam już na nich zrobione ponad 600mth i jeszcze nie narzekam, w sprzedaży są też zestawy Jicin i też ludzie na nie nie narzekają mimo że to import, także jestem zdania że każdy zakłada zestawy na jakie go stać finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Balcerek masz racje w 179% :D dotarcie to podstawa ale THM to jest badziewie sąsiad założył w zimie THM to na wiosne już spod kurka u C-330 olej sączył się jak "pijakowi" z nosa krew po bujce :D

O czym to świadczy niby?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Że THM to badziewie i nie warto tego zakładać bo strata pieniędzy i że olej leci jak krew z nosa czyli wolno.

A bójka się pisze przez "ó" :)

 

Co do THM to nie wiem,nie miałem z nimi do czynienia.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    983

Dzisiaj na wystawie w Szepietowie odwiedziłem stoisko THM, na pytanie skąd pochodzą części usłyszałem:" Z całego świata, nie będę panu wszystkich krajów wymieniać "

Edytowano przez jaco512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcelJaros
      Witam 
      Wykonuje ktoś z Was zabiegi ochrony roslin c360 i opryskiwaczem biardzki 15m? Interesują mnie wydajnościi cieczy l/ha jakie Wam wychodzą w praktyce 
      Mam zamiar pryskać 250-300l/ha  . Bedę robił osobiście kalibracje ale chciałem wiedzieć dla porównania 
      Z góry dzięki
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, mam pytanie. Chcę zrobić remont rozsiewacza amazone.Nie wiem czy jest to model ZAE 601 czy ZAE 602. Jaka jest między nimi różnica? Problem polega na tym że zaczął mi lecieć olej ze skrzyni tak jak widać na zdjęciu. Gdzie można dostać części do tych rozsiewaczy?


    • Przez Fredovsky
      Witam. Mam problem mam problem z hamulcami w c-360. Ostatnio wymieniałem cylinderek w prawym kole wszystko złożyłem, ale ciągnik nie hamuje (ma lekkie spowalniacze). Jak kręciłem piastą dawały radę zatrzymać ale podczas jazdy mają zbyt mało siły. Układ jest odpowietrzony wg. mnie po naciśnięciu pedałów(chodzą z lekkim oporem i odbijają) płyn leci strumieniem z odpowietrzników. Więc moje pytanie czy jest jakaś regulacja na tych cylinderkach bądź jakiś inny sposób na ustawienie tego?
    • Przez MariuszKlim
      Cześć.
      Ktoś spotkał się lub korzystał/korzysta z dotacji innych niż "Czyste Powietrze" na dom lub podwórko (a dokładnie ogrodzenie od ulicy).
      w Najbliższych latach planuję przeprowadzić parę większych remontów w domu i ogrodzenie, znacie jeszcze takie dofinansowania które są wart uwagi, zwłaszcza jeśli mają małe wymogi?
      Bo Prow to chyba tylko na rzeczy gospodarcze i trzeba mieć ukończoną szkołę?
       
      Pozdrawiam
    • Przez majes
      każdej wiosny mam problem z rozsianiem nawozu. Mam podmokłe ziemie. Do tej pory czasami udało się rozsiać po przymrozku. teraz mamy zakaz stosowania przed 1 marca i efekt taki że mamy zaraz kwiecień, a u mnie nie mam mowy z wjechaniem w pole, rośliny aż proszą się o zasilenie nawozem.
      Chciałem założyć bliźniaki ale zastanawiam się nad zbudowaniem napędu gąsienicowego. Efekt końcowy chciałbym żeby był taki :)

      Gość tu ma na sprzedanie gotowy ale cena spora.
      https://www.olx.pl/oferta/naped-gasienicowy-CID5-IDjV5gr.html#3580abf2ca
      Trochę zabawy w warsztacie ale powinno się udać. Znacie może kogoś kto wykonał już taki napęd?
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj