Polecane posty

330CUrsus    0

podrzucisz mi jakim momentem? w instrukcji pisze chyba że 140 Nm, gdzieś wyczytałem że ktoś musiał 200 bo jak mniej to wydmuchiwało czy coś i sam już nie wiem ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

to ja trochę chyba przesadziłem bo dociągnąłem właśnie 200... wymienię tylko tulejkę i zobaczymy jak to będzie, może będzie ok ;) rusza się coś w temacie u Ciebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bębny były w dobrym stanie, nie widzę sensu ich wymieniać.. Zrobiony również ręczny, blokada mostu, założona mocniejsza pompa do tura. Tył już poskładany, aktualnie jest czyszczony i czeka go malowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema, na święta mi ciężarówki pozjeżdżały a one ważniejsze niż traktor także była przerwa.. Ale już się ruszyło i dziś umalowałem traktor podkładem, po niedzieli już kolor pójdzie i powoli będziemy składać :)

 

Niestety nie mam żadnych warunków do takich prac więc trzeba było coś wymyślić przed deszczem :)

 

dsc00130.jpg

 

dsc00131.jpg

 

dsc00132.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

A nie myślałeś, aby zrobić coś na culta i pomalować na żółto z czarnymi malunkami?

Z pewnością bd robić większe wrażenie. A np. mi bardziej podoba się odwzorowanie oryginału :)


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Rumowisko niezłe ten traktor:) jednak kolor to powinien być jak ten podkład jasny popielaty a nie jakiś czarny no i oczywiście żółte blachy. Ale każdy ma własną wizję. Ciekawe jaki będzie końcowy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prace trochę ruszyły, już bliżej jak dalej :) Do tura przerabiana była kabina, ponieważ była ciut za długa.. Tur chodzi ładnie, felgi tylne już pomalowane, kolor "Kość Słoniowa", kabina tak samo, gotowa do założenia, jeszcze tylko zastanawiam się na jaki kolor pomalować drzwi i blachy od kabiny? Co myślicie o takim kolorze jak ten przód?

dsc00121.jpg

 

dsc00207.jpg

 

dsc00209.jpg

 

dsc00204.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ursus ukończony jakoś w 80% :) Trzeba jeszcze takie d*perelki optyczne zrobić, gumy pod kabinę, tył kabiny drzwi założyć, zmienić opony itp. Ale aktualny jej stan jest taki jak na foto, a że jest potrzebna to już od piątku pracuje :)

 

img-4338.jpg

 

img-4339.jpg

 

img-4341.jpg

Edytowano przez pawelscania13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

No fajnie wyszła :)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybiuszek24    21

Witam.Mam takie pytanko,dzisiaj wymieniłem tuleje i sworznie itp. z przodu bo latał mi przód i kierownica za lekko nie chodziła.Teraz po wymianie dalej ciężko chodzi ale nie lata te tuleje długo będą się docierać aż będzie normalnie kierownica chodziła bo już nerwy na to mam ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo rzeczy brakuje :) Aktualnie drzwi pozakładane, przyprowadzona wywrotka no i w tym tygodniu będzie ciężko pracować przy turze, także narazie nie ma kiedy tego wszystkiego poskładać.. Dziś dokupiłem alternator a wywaliłem prądnicę.. Wcześniej trzeba było jakieś 1600 obr żeby zgasła kontrolka od ładowania, teraz gaśnie na wolnych obrotach, polecam taki alternatorek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od można powiedzieć 'końca remontu' zrobione 23 moto godziny ( nie wiem jak to sie pisze :D ), już zarejestrowana, opłacona, przegląd jest i skojonie sobie śmiga z przyczepami :) wczoraj i dziś łącznie 13 przyczep gruzu :)

 

dsc00318.jpg

 

dsc00321.jpg

 

dsc00327.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcelJaros
      Witam 
      Wykonuje ktoś z Was zabiegi ochrony roslin c360 i opryskiwaczem biardzki 15m? Interesują mnie wydajnościi cieczy l/ha jakie Wam wychodzą w praktyce 
      Mam zamiar pryskać 250-300l/ha  . Bedę robił osobiście kalibracje ale chciałem wiedzieć dla porównania 
      Z góry dzięki
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, mam pytanie. Chcę zrobić remont rozsiewacza amazone.Nie wiem czy jest to model ZAE 601 czy ZAE 602. Jaka jest między nimi różnica? Problem polega na tym że zaczął mi lecieć olej ze skrzyni tak jak widać na zdjęciu. Gdzie można dostać części do tych rozsiewaczy?


    • Przez Fredovsky
      Witam. Mam problem mam problem z hamulcami w c-360. Ostatnio wymieniałem cylinderek w prawym kole wszystko złożyłem, ale ciągnik nie hamuje (ma lekkie spowalniacze). Jak kręciłem piastą dawały radę zatrzymać ale podczas jazdy mają zbyt mało siły. Układ jest odpowietrzony wg. mnie po naciśnięciu pedałów(chodzą z lekkim oporem i odbijają) płyn leci strumieniem z odpowietrzników. Więc moje pytanie czy jest jakaś regulacja na tych cylinderkach bądź jakiś inny sposób na ustawienie tego?
    • Przez MariuszKlim
      Cześć.
      Ktoś spotkał się lub korzystał/korzysta z dotacji innych niż "Czyste Powietrze" na dom lub podwórko (a dokładnie ogrodzenie od ulicy).
      w Najbliższych latach planuję przeprowadzić parę większych remontów w domu i ogrodzenie, znacie jeszcze takie dofinansowania które są wart uwagi, zwłaszcza jeśli mają małe wymogi?
      Bo Prow to chyba tylko na rzeczy gospodarcze i trzeba mieć ukończoną szkołę?
       
      Pozdrawiam
    • Przez majes
      każdej wiosny mam problem z rozsianiem nawozu. Mam podmokłe ziemie. Do tej pory czasami udało się rozsiać po przymrozku. teraz mamy zakaz stosowania przed 1 marca i efekt taki że mamy zaraz kwiecień, a u mnie nie mam mowy z wjechaniem w pole, rośliny aż proszą się o zasilenie nawozem.
      Chciałem założyć bliźniaki ale zastanawiam się nad zbudowaniem napędu gąsienicowego. Efekt końcowy chciałbym żeby był taki :)

      Gość tu ma na sprzedanie gotowy ale cena spora.
      https://www.olx.pl/oferta/naped-gasienicowy-CID5-IDjV5gr.html#3580abf2ca
      Trochę zabawy w warsztacie ale powinno się udać. Znacie może kogoś kto wykonał już taki napęd?
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj