Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Roki212    1825

A czy to jakiś problem w dzisiejszych czasach na indyjskiej napisać produkt Polski lub przypiąć tabliczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Własnie tak było jak piszesz @Roki212 ;) Dopiero jak zawiózł do pompiarza to zauważył.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

sam się przekonałem na własnej skórze jak Agroma wciska kity;/ Kiedyś chciałem kupić pompkę zasilająca niby polska, a okazała się nie wiadomo jakiego pochodzenia :( Mówiąc to dla sprzedawcy, udawał, że nic nie wie jaka to produkcja i nie chciał przyjąć, od tej pory straciłem zaufanie do Agromy, i zakupy robię w innych sklepach z napisem made in Poland :)

Edytowano przez TheMariko12

Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcon    7

Mój "zaufany" mechanik kupuje części w "Agro-Kraft" w Zwoleniu. Ja się nie znam no ale c360 z częsciami od nich chodzi mi dobrze no to części są porządne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

PZL Mielec swoją drogą juz nie robi pomp z tego co się dowiedziałem :)

 

Ja szczerze powiedziawszy 80% zakupów robie przez internet i bardzo dobrze na tym wychodzę.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

To co on ślepy że nie widział co kupował?

To tak Mod jakby Tobie podobały się brunetki a ktoś by Ci przyprowadził brunetkę :D

Nie rozumiem porównania ????


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1825

PZL Mielec swoją drogą juz nie robi pomp z tego co się dowiedziałem :)

 

 

Tak właśnie już przestali je robić, wytwarzają tylko same podzespoły. Można sobie kupić w częściach i w domu poskładać hehe.

To co jest w sklepach to albo stare zapasy albo właśnie ktoś je składa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

To co jest w sklepach jako 'polskie" to właśnie składaki i potwierdzono mi, że nie powinno odbiegać z racji tych samych podzespołów od mieleckich.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marioboss    39

Ja mam w "swoim" sklepie komplety naprawcze zetor do c-360.Pytałem,to niby mi mówili za to około 200 na jedną dziurę.To są te niby orginały z wygrawerowanym napisem zetor na tulejach i tłokach.Warta to co?Można to brać w ogóle?Bo te krotoszyńskie kosztują o 100 więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Warto, za dobrą kasę jakościowo dobre zestawy.

Z tym, że w sklepach internetowych są te zestawy po 170 zł.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

W internecie jest taniej bo sprzedający części przez internet zazwyczaj nie mają sklepów na które idą duże koszty utrzymania i mają większy obrót w tej chwili niż normalne sklepiki, dlatego mogą sobie pozwolić na obniżenie cen, ale części są zazwyczaj te same co w normalnych sklepach.

Pewne dobre oryginalne części wg. mnie teraz mają tylko te stare filie dobrze znanych od zawsze sklepów typu "agroma"(oryginalne agromy, tj. u mnie agroma kielce) , na nich się nigdy nie przejechałem.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Nie zawsze jest taniej.Ja u siebie kupiłem zestaw dużo taniej jak przez internet.

Hurtownia Podlesie współpracują z Kielcami.

Co do zestawów to na dzień dzisiejszy to chyba ZETOR robi najlepsze , o URSUS-ie się nie wypowiem .

Gorzyce są dużo droższe a i jakość piernik wie.

Odradzam MAHLE bo to loteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Czasami w sklepie jest taniej. U nas ostatnio w rolmaszu znalazłem przełącznik 12/24 tańszy od wszystkich nowych znalezionych na necie. Cud?


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warjarr23    0

Witam wie ktoś mniej więcej ile kosztuje remont kapitalny silnika w c-360 czyli wał nowy głowice tłoki czy cały remont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    268

mam taki objaw. ciśnienie oleju na zimnym ok 5,5 atm, po rozgrzaniu do 80-85 stopni jest 0,5-0,7 atm przy 1500 obr. przy 1000 obr ciśnienie spada do zera. uwalona pompa czy panewki usiadły? silnik ma zrobione 1200 mtg od remontu (6 lat). olej obecnie mobil devlac 15W40, poprzednio turdus, superolu nigdy nie lałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Przeszedłeś z gorszego na lepszy olej i wymyło ci silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Raczej co do ciśnienia to nie zmiana oleju tylko mogła pompa paść albo rurką pęknięta a może zegar się pierdzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buszmen11    268

zegary próbowałem już dwa, każdy to samo wskazuje. pompa ma 3 sezon. ostatecznie wywalę ją i wstawię nową i nowy zawór. jak nie pomoże to olej 20W50 i byle do przyszłej zimy. @GoRAL silnik był robiony cały, tylko sprężarka nie była ruszana. co do oleju to wątpię bo w t 25 nic się nie dzieje z ciśnieniem a tam te same oleje zalewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

To na pewno nie wina oleju. To nadal olej mineralny. A Turdus to nie Superol.

Najpierw sprawdź rurkę od pompy(pęknięta lub poluzowana) i jej zawór, może być cały czas otwarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MarcelJaros
      Witam 
      Wykonuje ktoś z Was zabiegi ochrony roslin c360 i opryskiwaczem biardzki 15m? Interesują mnie wydajnościi cieczy l/ha jakie Wam wychodzą w praktyce 
      Mam zamiar pryskać 250-300l/ha  . Bedę robił osobiście kalibracje ale chciałem wiedzieć dla porównania 
      Z góry dzięki
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, mam pytanie. Chcę zrobić remont rozsiewacza amazone.Nie wiem czy jest to model ZAE 601 czy ZAE 602. Jaka jest między nimi różnica? Problem polega na tym że zaczął mi lecieć olej ze skrzyni tak jak widać na zdjęciu. Gdzie można dostać części do tych rozsiewaczy?


    • Przez Fredovsky
      Witam. Mam problem mam problem z hamulcami w c-360. Ostatnio wymieniałem cylinderek w prawym kole wszystko złożyłem, ale ciągnik nie hamuje (ma lekkie spowalniacze). Jak kręciłem piastą dawały radę zatrzymać ale podczas jazdy mają zbyt mało siły. Układ jest odpowietrzony wg. mnie po naciśnięciu pedałów(chodzą z lekkim oporem i odbijają) płyn leci strumieniem z odpowietrzników. Więc moje pytanie czy jest jakaś regulacja na tych cylinderkach bądź jakiś inny sposób na ustawienie tego?
    • Przez MariuszKlim
      Cześć.
      Ktoś spotkał się lub korzystał/korzysta z dotacji innych niż "Czyste Powietrze" na dom lub podwórko (a dokładnie ogrodzenie od ulicy).
      w Najbliższych latach planuję przeprowadzić parę większych remontów w domu i ogrodzenie, znacie jeszcze takie dofinansowania które są wart uwagi, zwłaszcza jeśli mają małe wymogi?
      Bo Prow to chyba tylko na rzeczy gospodarcze i trzeba mieć ukończoną szkołę?
       
      Pozdrawiam
    • Przez majes
      każdej wiosny mam problem z rozsianiem nawozu. Mam podmokłe ziemie. Do tej pory czasami udało się rozsiać po przymrozku. teraz mamy zakaz stosowania przed 1 marca i efekt taki że mamy zaraz kwiecień, a u mnie nie mam mowy z wjechaniem w pole, rośliny aż proszą się o zasilenie nawozem.
      Chciałem założyć bliźniaki ale zastanawiam się nad zbudowaniem napędu gąsienicowego. Efekt końcowy chciałbym żeby był taki :)

      Gość tu ma na sprzedanie gotowy ale cena spora.
      https://www.olx.pl/oferta/naped-gasienicowy-CID5-IDjV5gr.html#3580abf2ca
      Trochę zabawy w warsztacie ale powinno się udać. Znacie może kogoś kto wykonał już taki napęd?
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj