celeronik

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
romek6340    221

A z jakim ciągnikiem miała by współpracować? Bo w tych granicach to np. ładnego Welgera RP12 byś już miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bercikoo    0

ja mam na sprzedaz claas rollant 66 jak ktos jest zainteresowany to niech dzwoni tel.888162858

 

www.gielda.agrofoto.pl

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelSG    1

cinek ja mam do sprzedania welgera rp 200 z rotoremi nożami za ok 22 tys zł. jak chcesz to zadzwon 512738997

 

www.gielda.agrofoto.pl

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jaką prasę pasową zmiennokomorową John deera polecacie?Chodzi o taką która robi bele od 80cm i w cenie do 20tyś.Oczywiście czym tańsza tym lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Witam wszystkich,

Zastanawiam się nad zakupem prasy rolującej, tylko i wyłącznie do słomy i żeby była pasowa. Co polecacie w przedziale do 35 tysięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Witam!

 

My również jesteśmy przed kupnem używanej prasy zwijającej, miałaby być używana zarówno do słomy jak i do siana i sianokiszonki. Cena prasy tak do 35 tyś. Raczej stało-komorowa. Mieliśmy kupować nową prasę polską, ale ta prasa będzie niewiele pracowała, łącznie w sezonie może z 1 tysiąc bel ukręci. Macie jakieś propozycje? Nie mieliśmy nigdy zwijarki więc nie wiadomo zbytnio w jaką firmę zainwestować.


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znajek4    0

Ja też przymierzam sie do kupna prasy ale mnie interesuje sipma z-279 bale 120/120 (bo innych nie da rady podobno c360)

jakby ktoś miał do sprzedania to pisać na priv albo gg 5878546

cena około 16-17tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilek145    0

Polecam Krone 100 tylko ona robi 100x120, ale można w niej robić nawet c330 w sianokiszonce. A polecam ci krone 125, idzie bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam

Sprzedałem swoją JD 550 i chce teraz cos kupić do 20 tys tylko łańcuchowe obowiazkowo szeroki podbieracz i belka 120x120

Mysle na Krone Kr 130 Zetor 72 da rade w niej jakie opinie o tej prasie ]

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Będzie chodził. książkowo zapotrzebowanie ok 40KM ale 65 musi być żeby roiło robote, chociaż w moich stronach te prasy latają z U912 c385 itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

a wogole na jakiej zasadzie tam jest zgniot chydraulicznie czy sprezynowo moze wiecie gdzie znaleźc info o takich prasach

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Dlaczego sprzedałeś JD? Słyszałem, że ludzie chwalą sobie tą serie.


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dcnt    13

sam jestem ciekaw wlasnie zastanawiam sie nad zakupem takiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Waski podbieracz to chyba najwieksza bolączka, Na nawrotach i po bokach zostawiało do tego licha wydajnosc i(np wolne podnoszenie klapy z zetorem 7245) trzeba było delikatnie jechać przy zaczynaniu beli żeby sie nie zapchało a w omłocie traw nasiennych to tragedia.

Jak wiadomo łancuchowa to ogień od razu zapchać nie moze się raczej ciezko ma tylko przy dobijaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dcnt    13

Niby rozgladam sie za taka z szerokim podbieraczem (1,8m) biore pod uwage 545 i 550, jakos stalokomorowki do mnie nie przemawiaja.

U mnie chodzilaby glownie w sianokiszonce z MTZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem kolego ci tak mój sąsiad ma Deutz Fahra 2.30 i nie słyszałem żeby narzekał a obskakuje trochę tego u siebie wiec myślę że jest dobrą prasą a o tej drugiej nic nie słyszałem oprócz tego że to podobno jakiś odłam taki jak sipma ale nie jestem pewien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzin    20

Carraro tez dobra prasa łańcuchowa lekka na ciągnik C-360 będziesz ją robił. Sam mam taką chyba ze 6lat ale niestety ostatni sezon po żniwach do chandlu bo szykuje się nowa New holland BR6090 z rotorem i nożami. Tą Carraro mogę ci polecić prosta w budowie, dwa łańcuchy napędowe od komory i dwa od podbieraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzio18    0

jarekzabrocki moge ci dac namiary na belarke deutchfahra 2.30 jak cos to odpisz w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekozar    7

550 dobry wybur miałem 3 lat podbieracz 1,8 m sznurek 2razy i siatka . Bardzo lekko prasują MTZ spokojnie da rade . Co do ostrożnego rozpoczynania beli to tak niestety jest hyba że ma rotor to niema problemu . ale jak manometr wejdzie na zielone nic jej nie dogoni . prosty napęd siadki mocne pasy . Ogólnie ok w 3 sezony 9000 bel około .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FarmerMarek    0

Siema przymiezamy sie do kupna prasy i tura na naszego masseya 3060 mamy cos około 25-28tys zl

Tur bedzie kosztował z 10 tys zl

I tu moje pytanie jako prase najlepiej kupic za te 15-18tys zl bedzie prasowała słome, siano i moze z 15 bel sianokiszonki do roku, chodziła by przy mf 3060 lub u912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie może ktoś wie jak sprawdzić w skrzyni olej i jak coś to gdzie się go wlewa jakby co,prasa mascar
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj