celeronik

kupno prasy zwijającej od 10k do 20k zł.

Polecane posty

katopo    43

czyli jak znajdę 644 z siatką, szerokimi oponami i cropcutter to nie będzie się dużo różniła od 648

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    186

W prasie z wąskim podbieraczem największym problemem nie jest to, że nie zbierze całego pokosu (bo przeważnie zbierze, zresztą każdy raczej wie jakim kombajnem młóci, w innych przypadkach pokos można sobie zrobić wąski) tylko to, że dobrze nie dobije się boków beli, szczególnie w pasowej. Jak z pozostałymi to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jano7711    65

Koledze wyżej chodziło o to, że to nie jest problemem :lol: chodziło mu o to, że bela na skraju nie będzie tak zbita, co jest nieprawdą. Znajomy prasował u nas w tym roku jd550 bele są git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Napisano (edytowany)

-- połączono --

 

witam mam zamiar kupić prasę rolującą i chciałbym się dowiedzieć z jakiej kupić firmy taką do 20000zł

Edytowano przez Marcin91
dublowanie tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jak to mówią każdy żyd swój towar chwali, nie napisałeś jakiego typu chcesz, ja polecałbym pasową John Deere, świetnie zbija bale, żadnej łańcuchowej nawet nie ma co porównywać, do 20 tyś kupisz 550 lub 545.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo36    5

A ja bym proponował New Hollanda 644, 648, 654, 658. Są to prasy zmiennokomorowe więc robisz balota takiego jak będziesz chciał. 640 644 648 robi do 150cm a 650 654 658 robi do 180cm. Kupisz do 20 tyś ładną i to w sznurku i siatce, jak potrzebujesz do sianokiszonki to jak najbardziej polecam, sąsiad właśnie ma JD 550 i jemu coś tam co chwile sie gdzieś owinie jakieś zielone na wałku a ja jadę, łożyska tak samo nieporównywalna różnica w cenach między jd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

ja mam 648 ale zwijanie na 2 sznurki tylko

Powiem jedno - robota piękna, bele zbite, od samego początku można powiedzieć, a do tego śmiga z Masseyem 675 jak szalona a ciągnik praktycznie jej nie czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin349    26

Jaką prasę polecacie tak do 20 tysięcy do sianokiszonki głównie, ważne żeby była z rotorem i z siatką i odrzutnikiem bel, no i przydało by się żeby 70KM w niej dało radę, a jak nie da to się turbo założy no i będzie miał z 80KM. Myślałem o jakiejś pasowej tylko nie wiem jaki model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mikruss    536

jak rotor z nożami to primo 20 tyś to malo

drugie promo - ciągnik do rotora w sianokiszonce tak min 100KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tematy połączone /belownica do 360 lub 385/

 

Witam.

Razem z bratem mamy zamiar wziąć kase na start dla młodych rolników.

Poszukujemy belownicy do 15 tysięcy.

Najlepiej owijanie sznurkiem 2 razy i siatką oraz szeroki podbierak ;)

PS Żebym nie tworzył 2 postu poszukujemy również owijarki do takiej belownicy którą polecicie :)

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qwerty_7    3

Jeżeli bierzecie ją za kasę z młodego rolnika to weźcie coś droższego i zarazem lepszego. :P

Edytowano przez Qwerty_7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Ja zastanawiam się nad new holland 865 lub 835 ale parę użytkowników pod pytałem że ta prasa jest taka nie bardzo, ale nie potrafią powiedzieć konkretnie co jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
situ14    35

WITAM MAM DO SPRZEDANIA PRASĘ CLAASA WSZYSTKIE INFORMACJE W LINKU http://tablica.pl/oferta/claas-rollant-42-farmer-ID3v6Eh.html

 

Tematy połączone /belownica do 360 lub 385/

 

Witam.

Razem z bratem mamy zamiar wziąć kase na start dla młodych rolników.

Poszukujemy belownicy do 15 tysięcy.

Najlepiej owijanie sznurkiem 2 razy i siatką oraz szeroki podbierak ;)

PS Żebym nie tworzył 2 postu poszukujemy również owijarki do takiej belownicy którą polecicie :)

JA mam do sprzedania claasa 42 farmer chodzila z c360-3p i dawała spokojnie rade przy sianokiszace

tu masz link do ogłoszenia

http://tablica.pl/oferta/claas-rollant-42-farmer-ID3v6Eh.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidom1299    0

Witam. Poszukuję prasę, która nadaje sie do sianokiszonki (z siana i żyta) oraz słomy. Myślałem o prasie Rivierre Casalis (120). Kosztuje ona 12tys. Co myślicie o tej prasie?? Może jednak john deere 550 jest lepszy??? Cos w miarę taniego ze 120. Bo ursus c-360 mi większych nie podniesie. Budżet to 14tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik4321
      Witam mam do wyboru dwie prasy pasowe. Jedna z nich to McHale V660 która posiada 3 pasy. Drugą z nich jest John Deere V451M która posiada 6 pasów. Proszę o wypisanie wad i zalet  tych pras i czy lepsze bele są z prasy 3 pasowej czy 6 pasowej.
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie może ktoś wie jak sprawdzić w skrzyni olej i jak coś to gdzie się go wlewa jakby co,prasa mascar
    • Przez Seba7341
      Witam 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
    • Przez Seba7341
      Witam serdecznie 
      Mam jedno pytanie.
      Posiadam prasę rolujaca class variant 180 i dzieje mi się następującą sytuacja. 
      Podczas podawania siatki siatka nie leci na dol do komory beli tylko zaczyna się kotlowac tuż pod wałkiem gumowym co napędza siatke i gdy zrobi się wiecie tej siatki ta Zaczyna nawijac się na ten gumowy lub metalowy wałek.
       
       
      Mial ktoś może taki przypadek lub wie co może być winne??, 
      Z góry dzięki 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj