Zaloguj się, aby obserwować  
gregorychar

Case 5140 pług

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gregorychar    1

Witam. Zastanawiam się jaki pług można by doczepic do case 5140.

Czy poradzi sobie z 4 obrotówką??

Narazie jeżdże z zwykłą 4 ale jakoś trzeba ulepszać swoje maszyny

:)


I love quad !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Ile on ma koni? Zastanawiasz się nad nowym czy używanym?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

110 km z 4 będzie sobie radził. Jakiej klasy masz ziemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Jak będziesz miał takie same odkładnie to będzie chodził podobnie. Masz już na oku jakiś pług?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Czwórka z dużymi odkładnicami i powinien sobie radzić.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

tylko żeby był w miare lekki żeby nie trzebabyło ładować cięzarów na przód. możesz wziąsc z odkładnicami ażurowymi,bedzie lżejszy i ziemie ładnie rozbije :). pola masz płaskie czy raczej górki?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kowalski    0

ja mam ziemie 4 i 5 klasy mam 5130 sobie bez problemu radzi kup piatke case 5140 ma 115PS patrzalem w katalogu czyli ok. 120KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

5140 ma 115km albo 110km i z 4 obrotową bez problemu sobie będzie radził i nawet nie musi być taki lekki pług. U nas w okolicy lata 5140 jak na razie pługa jeszcze nie mają dobrego do niego, ale lata z 5 zagronową i jej nie czuje


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik2222    0

raczczej poradzi sobie z 4 obrotówką ;)


Ursus jest najepszym traktorem,każdy to wie.Żaden traktor przy nim nie liczy się.Zapraszam do obejrzenia moich filmików na You Tube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki39    2

duzej przeciwagi nie musi byc bo ciagnik wazy swoje. a 5150 (125km) da rade z 4x40cm? powinien dac ale wlasciciel chce brac plug 35cm:/


Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmak    1

Ja mam ziemie średnio 3-4kasa i Case 5130 spokojnie sobie radzi z overumem 4x45cm ;) radził sobie też z lemkenem VariOpal 120 4x50cm, czasami musiałem zwęzić o pare cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojler    2

mój 85 konny case idzie z 5-ciioma skibami na głęboko bez zająknięcia, wprawdzie korpus 35' ale możesz wyciągnąć wnioski ;)


Dostawcą mocy jest...Case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agrokrzys    0
Witam. Zastanawiam się jaki pług można by doczepic do case 5140.

Czy poradzi sobie z 4 obrotówką??

Narazie jeżdże z zwykłą 4 ale jakoś trzeba ulepszać swoje maszyny

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

Ja swoim Case 956 xl (95km) ciągam obrotówkę 4 skibową 4x35 i idzie jak burza twój case spokojnie pociągnąłby 4x45 obrotowy ;)


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
060662    0

Nasz Case 5140 ciąga Vogel&noot 4*42 i nic sobie z niego nie robi.Nawet gdy ciągał na kawału gliny.Mam ziemie kl. 4,5,6.Kup sobie pług 4*45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
    • Przez agromichu
      Gdzie znajduje się pompa hydrauliczna w case 4220? Czy rozdzielacz może przepuszczać olej przez gniazdo? Mam problem z rosiewaczem amazone z hydraulicznymi zasuwami, które się same otwierają na rozgrzanym oleju i czasem jest problem z dźwigniami rozdzialacza ponieważ na rozgrzanym oleju jest problem z otwieraniem i zamykaniem zasów. Tak jakby fiksował rozdzielacz. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj