cygi

co sadzicie o nowych ursusach

Polecane posty

Nie kupował bym takiego bo więcej pali, jest słabszy, gorsze wyposażenie, bardziej awaryjny, mniej wydajny i nie dorównuje jeszcze fendom czy jd. Ale za to tańszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysoki24    2
Napisano (edytowany)

Walkol jak czytam takie posty jak Twoje ostatnie to zastanawiam się jaki sens ma to forum.

Ja widziałem te nowe Ursusy na wystawie i inne zachodnie marki poza wystawami i nigdzie tego o czym piszesz nie ma (o rzekomej rdzy).

Edytowano przez wysoki24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Koleś walkol ty chyba na oczy nie widziałeś nowych Ursusów, nie opowiadaj ludziom takich bajek co ty myślisz że na AF są jacyś debile czy rolników uważasz za kretynów??

 

To samo do grzegorz6612 pracowałeś nowym Ursusem?? ciekaw jestem z jakim silnikiem porównujesz skoro twierdzisz że Perkins więcej spali??

Wyposażenie jest już takie samo jak w zachodnich markach wiec to co napisałeś to kłamstwo...tak jak cały twój post jest kłamstwem i całkowicie beż sensu...

Edytowano przez kedziorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Co się napinacie :lol: Koleś z zetora robi antyreklame produktów innych marek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenon385    14

Zgadzam się z kolegą wyzej ;) takich na AF nie brakuje :D (i takich którzy widzą pordzerwiałe nowe traktory też nie :lol:) jetsem ciekawy czy teraz ursus wreście wypsze tego zetora przecież teraz to powinno się udać,co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Myślę że maja duża szansę bo mają lepsze ciągniki a przy tym minimalnie tańsze

Teraz ważna jest reklama i właściwie to już reszta tylko od nas zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na Ursusa to i tak się cenią, mnie jakoś nie przekonuje ich cennik.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

Dlaczego?

 

Uważasz że powinno być taniej? O ile?? Bo wiadomo że taniej zawsze powinno być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bboyUrsus    10

Kolego @lamborghini105..

 

cena nie jest zła.. to zależy gdzie jeszcze kupujesz nowy ciągnik

każdy wie że diler nie jest dilerowi równy, u jednego 5524 jest np. za 120 a u drugiego za 114 tyś. no i nie zapominaj zawsze można coś uhandlować B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanco96    10

mnie też się podobają ale cena :/


Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darik    0

Witam czy wie ktoś coś o tych nowych ursusach z polmot warfamy ? Są one jusz w sprzedazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek03    0

Te ciągniki nie zrobią już furrory na rynku.Pol-mot myśli,że uda mu się odbudować tak zaufaną kiedyś markę Ursus.

Nie mówię,że nie jest to możliwe ale na pewno musi upłynąć mnóstwo czasu,by je ocenić.Mocne i słabe strony.

Te 6824 to maja chyba silnik IVECO.To mi się nie podoba...Stylizacja też nie ciekawa...

Edytowano przez Maniek03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Póki Ursus był pod banderą Bumaru, stosował tylko i wyłącznie silniki PERKINS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

W 6824 siedzi silnik Perkins o mocy 92,5 KM, ten model będzie nadal produkowany po przejęciu Ursusa przez POL-MOT Warfama pod nowym oznaczeniem 9024, właściwie to wszystko będzie tak samo tylko maska nowa i pewnie laczki szersze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darik    0

Hej diler do mnie dzwoniuł i cenni za ursusa 8034 revers mechaniczny 180tys a za ursusa 6824 revers mechaniczny 140tys Jestem w szoku :blink: bo ursus 6834 nie bedzie chyba w ofercie polmotu i oferują skrzynie 12\4 co o tym sądzicie? cenny mieli spasc, ale nadal wysokie....chyba pomysle nad New Hollandem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kedziorek    83

My na to jak na lato czyli że bajki opowiadasz :)

 

1 Diler do ciebie dzwonił? Dziwne

2 Nie ma jeszcze modelu 8034 w ofercie a jak będzie to będzie nosił oznaczenie 11034

3 W 11034 nie będzie rewersu mechanicznego

4 Jeszcze nie rozpoczęto produkcji żadnego modelu więc to nie jest możliwe żeby oferowali Ci kupno jakiegokolwiek, a dawne 6824 są teraz po około 120-130 tys brutto

5 Skoro nie ma produkcji to nie mogą się zbytnio o cenach wypowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darik    0

to ten diler nie wie co gada w tygodni zajade do innego Ps a kiedy bedzie w ofercie 8034 tz 11034 może wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbozowy    29

ktoś już nabył nowego ursusa?


Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, hydraulika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1614    0

co sądzicie o oponach 520 70 38 i 420 70 24 do ursusa 1614

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

za***iste opony ale co to ma do nowych Ursusów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pankracy    9

Hej,

 

Mnie również bardzo interesuje temat nowych Ursusów - myślicie, że coś z tego będzie? Niektórzy twierdzą, że jest już za późno na ratowanie tej marki, ale ja bym jej nie przekreślał. Wierzę, że jeszcze zobaczymy dobre ciągniki z logo Ursusa - Warfama chyba wie co robi wchodząc w te biznes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bboyUrsus    10

Zobaczymy jak wzrośnie zainteresowanie Ursusami po Agro Techu, mam nadzieje że Ursus się odrodzi. Najważniejsze też by cena nowych Ursusów nie była za wysoka bo głównie na to narzekali rolnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:


      Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Pawel197890
      Witam...Mam problem z C 385 nie wyłącza womu ...Panowie co może być za przyczyną.
    • Przez adikpl1
      Silnik powstały z uwielokrotnienia S-312 (w C-325)
      Dane techniczne które znalazłem:
      moc: 58 KM przy 2000 obr/min
      ciężar: 403 kg
       
      Wspomniano o nim w książce XX lat produkcji ciągnków w Polsce Ludowej Zakłady Mechaniczne Ursus 1893-1967 na 41 stronie.
       
      Czy wiecie coś więcej o tym silniku???
       
      Na stronie 43 pisze że Polska utrzymując produkcję ciągników Ursus C-328 zrezygnowała z uruchomienia produkcji następnych ciągników z rodziny Ursusów i przyjęła do własnej produkcji ciągnik Zetor 4011.
       
      Czyli były jeszcze inne prototypy oprócz tych z rodziny U (U 710-U 310)???
    • Przez Kamil_N
      Witam,
      zabrałem się za wymianę oleju i okazało się, że do korka miski olejowej mam przyklejone 3 kawałki metalu jak na zdjęciach, jakiś pomysł co to może być zanim ściągnę miskę?
       
      Z góry dziękuję za odpowiedzi



    • Przez Jasioodtraktora
      Witam. We wcześniejszym forum miałem problem ze szczelnością zaworu hamulca pneumatycznego w c330 i ktoś polecił mi kupić zestaw uszczelnień, ale jak rozebrałem mój zawór to tam nie ma miejsca na takie uszczelki chyba że ja nie wiem gdzie to wsadzić. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj