cygi

co sadzicie o nowych ursusach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kazikow    8

Kamillo0 na stronie Ursusa nie ma nic co kolwiek o 6824. Strona nie otwożyła się, może nie masz zainstalowanego Adobe Reader do odczytu PDF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Po pierwsze adobe mam a po drugie to do otworzenia strony raczej nie potrzebny jest adobe.

A co do tego ursusa to raczej jest, znaczy na stronie go nie będzie bo jeszcze nie jest w sprzedaży ale myślę,ze by ursus nie kłamał. Jesli tk napisali to pewnie taki model jest a niedługo będzie w sprzedaży. Znaczy niedługo czyli jakieś pół roku. hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromar1991    0

super sprzęty te nowe ursuski ja jak wyszły to od razu wymieniłem z blaszaną maską na te nowe Agro Bis i jestem z niego bardzo zadowolony w tej chwili ma 782 mtg i nie mam z nim żadnego problemu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sayo300    0

tak sobie czytam i myślę co to jest ku*wa za jakość, jak ktoś piszę że zrobił 1000mth z małymi usterkami, przecież to jeszcze nowy traktor nie ma prawa się psuć tak szybko co by nie było. przecież tyle da się spokojnie zrobić w 2 lata, to u mnie zwykła 60 ma większą żywotność (tak zwykła stara 60 z 81r) bo zrobiłem na niej jakieś 1500mth bez usterek i dalej nabijam (nie licząc przepalonych żarówek) no normalnie człowieka krew zalewa jak się to czyta, jak się chwali złom nie ma co się oszukiwać przed ursusem jeszcze bardzo długa droga do tego aby stał się dobrą marką, która będzie w stanie konkurować z NH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

a jak nowe NH,landini,itd mają awarie z równie małym przebiegiem to to już jest bardzo wysoka jakość!? ludzie zacznijcie myśleć a nie piszecie głupoty

a mnie sayo300 krew zalewa jak czytam takie posty jak twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromar1991    0

ja mam 3502 Agro Bis bo mam same sady .

 

@sayo300

 

każdy ciągnik jak pracuje może się zepsuć czy to będzie fendt, mf czy c-330!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromar1991    0

no jak na razie super się sprawuje , chodzi w opryskiwaczu , rozdrabniaczu siewniku itp i nie mam z nim żadnego problemu !

post-16967-1251053878_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64
tak sobie czytam i myślę co to jest ku*wa za jakość, jak ktoś piszę że zrobił 1000mth z małymi usterkami, przecież to jeszcze nowy traktor nie ma prawa się psuć tak szybko co by nie było. przecież tyle da się spokojnie zrobić w 2 lata, to u mnie zwykła 60 ma większą żywotność (tak zwykła stara 60 z 81r) bo zrobiłem na niej jakieś 1500mth bez usterek i dalej nabijam (nie licząc przepalonych żarówek) no normalnie człowieka krew zalewa jak się to czyta, jak się chwali złom nie ma co się oszukiwać przed ursusem jeszcze bardzo długa droga do tego aby stał się dobrą marką, która będzie w stanie konkurować z NH

Jak myślisz, że w nowym NH nie ma drobnych usterek to pogratulować wiedzy (albo niewiedzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromar1991    0

w każdym ciągniku mogą być usterki lub wady fabryczne czy to będzie mf,jd czy c-360 !!! to zależy od użytkownika , jak o niego dba! ja u swojego ursusa też mam awarie ale rzadko ale pilnuje olejów filtrów itp !

 

ja mam ursusa 3502 Agro Bis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

tak sobie czytam i myślę co to jest ku*wa za jakość, jak ktoś piszę że zrobił 1000mth z małymi usterkami, przecież to jeszcze nowy traktor nie ma prawa się psuć tak szybko co by nie było. przecież tyle da się spokojnie zrobić w 2 lata, to u mnie zwykła 60 ma większą żywotność (tak zwykła stara 60 z 81r) bo zrobiłem na niej jakieś 1500mth bez usterek i dalej nabijam (nie licząc przepalonych żarówek) no normalnie człowieka krew zalewa jak się to czyta, jak się chwali złom nie ma co się oszukiwać przed ursusem jeszcze bardzo długa droga do tego aby stał się dobrą marką, która będzie w stanie konkurować z NH

 

A co to za przebieg 1500mth przez tyle lat, moja c-330m wychodziła 3000mth bez awarii.

We wszystkich ciągnik zdarzają się awarie, nie zależnie czy to fendt, jd, nh czy inna marka.

 

Znam osobę która NH T5050 zrobiła w nie cały rok ponad 2000mth bez awarii, a znam też inną u której serwis z NH kilka razy był w pierwszym miesiącu użytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafcio9639    0

witam u mnie wujek posiada ursusa 5714 i z tego co od niego słyszę i z moich doświadczeń odradzam wszystkim te nowe ursusy argumenty ależ proszę: Największym minusem to cena jest ona zbyt wysoka jak za produkt o takim słabym komforcie Kabina no cóż myślę ze lepiej było by bez niej Głośna i strasznie nieszczelna O posłuchaniu radia nie ustawiając go na ful można tylko pomarzyć W tej chwili nie sa sprawne w nim żadne światła <przełączniki halogenów dostały kuzu i nie łącza > I nie wiem co za kretyn założył przełącznik świateł od malucha Zapieliśmy 2 przyczepy i wszystko się wypaliło i światła zginęły Pyzatym nie zgodził bym się z poprzednikami ze mało pali W orce to spokojnie to 10 l weźmie A tak przy prasie zwijającej praktycznie trzeba go co dzień tankować oraz skrzynia jest nieprawidłowo synchronizowana i brakuje jej kilku biegów Pyzatym w tym roku przekroczył 1000mtogodzin i ostatnio wuja mówił ze stał się nieszczelny wiec zaczyna się już z nim coś dziać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Tylko nie rozumiem dlaczego zniknęły światła po podłączeniu 2 przyczep?

To jakaś zwara musiała być na któreś przyczepie.

To raczej nie jest wina ciągnika :P

Ale jeśli jest tak jak piszesz to nie ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

co do nowych NH znajomy kupił 7030 167km ma 80 ha po 14 miesiącach pękła zwolnica wioska dalej spółka ma 4000tyś ha fend 930 nowy poszła pompa wtryskowa póżniej tylny most gwarancje uznali u innych znajomych mieli 1614 i 1734 16 chodzi do dziś 17 trzy lata nie widziała pługa wreszcie ją sprzedali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopojno    0

cena to ponad 130 tyś brutto za 5524 i troszkę więcej za 6824. Mi się wydaje trochę drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swat24    64

Ceny za wysokie, szczególnie za 5524 ale słyszałem, że ma być nowy niższy cennik i ciekawe czy plotki okarzą się prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

Ceny za wysokie, szczególnie za 5524 ale słyszałem, że ma być nowy niższy cennik i ciekawe czy plotki okarzą się prawdą.

 

ma być nowy niższy cennik oraz nowa stylistyka i wyposażenie ciągników, wszystkie niejasności zostaną rozwiane już pojutrze w kielcach


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

To jest ten nowy nizszy cennik ????

 

model Silnik wyposazenie cena brutto zl

 

3702 piko Perskins 50 km euro 3 Standard 95 404 zl

 

3724 piko Perkins 50 km euro 3 Standard 125 904 zl

 

5524 mido Perkins 75 km euro 3 Standard 142 130 zl

 

6824 mido Perkins 92.5 km euro 3 Standard 159 454 zl

 

8024 mido Perkins 110 km euro 3 Standart 184 342 zl

 

1674 forte Perkins 158,5 km euro 3 Standart 265 228 Zl

 

 

Dla mnie to jest szok z tymi cenami normalnie :)

 

Ciekawostka pytam sie czy beda nowsze skrzynie tak oczywiscie a cena zostanie taka sama ???? Oczywiscie podrozeje to co oni oszaleli przeciez mniejsze jaski sa tansze od nich juz za niedlugo do fenda dojda no bez jaj :)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Szok ! :) Co za ceny. Od tego 1674 to chyba nawet maxterra będzie tańsza...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Jak ktos nie wierzy moge zaraz zeskanowac cennik moze tez ktos inny wytargal od chlopa w garniaku bo szybko sie rozchodzily:lol:

 

Sprzedawac sie beda widzialem kilku napalencow :)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez adikpl1
      Chyba Ursus zostanie do końca rozsprzedany :angry:


      Aż się serce kraja co te skur... zrobili:
      ZPC URSUS
    • Przez Pawel197890
      Witam...Mam problem z C 385 nie wyłącza womu ...Panowie co może być za przyczyną.
    • Przez adikpl1
      Silnik powstały z uwielokrotnienia S-312 (w C-325)
      Dane techniczne które znalazłem:
      moc: 58 KM przy 2000 obr/min
      ciężar: 403 kg
       
      Wspomniano o nim w książce XX lat produkcji ciągnków w Polsce Ludowej Zakłady Mechaniczne Ursus 1893-1967 na 41 stronie.
       
      Czy wiecie coś więcej o tym silniku???
       
      Na stronie 43 pisze że Polska utrzymując produkcję ciągników Ursus C-328 zrezygnowała z uruchomienia produkcji następnych ciągników z rodziny Ursusów i przyjęła do własnej produkcji ciągnik Zetor 4011.
       
      Czyli były jeszcze inne prototypy oprócz tych z rodziny U (U 710-U 310)???
    • Przez Kamil_N
      Witam,
      zabrałem się za wymianę oleju i okazało się, że do korka miski olejowej mam przyklejone 3 kawałki metalu jak na zdjęciach, jakiś pomysł co to może być zanim ściągnę miskę?
       
      Z góry dziękuję za odpowiedzi



    • Przez Jasioodtraktora
      Witam. We wcześniejszym forum miałem problem ze szczelnością zaworu hamulca pneumatycznego w c330 i ktoś polecił mi kupić zestaw uszczelnień, ale jak rozebrałem mój zawór to tam nie ma miejsca na takie uszczelki chyba że ja nie wiem gdzie to wsadzić. Proszę o pomoc.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj