Zaloguj się, aby obserwować  
carmine2812

U 5714

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
carmine2812    2

CO myślicie o ursusie 5714 ??

 

jak dla mnie to jest super miałem okazje nim troche popracowć

 

Co o nim myślicie


JEDNO życie ... JEDEN cel... JEZDZIC SCANIA seri R...


SCANIA queen of the ROAD ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hinco    1

Dziś koło mnie jeździł gość z wioski obok, kupił chyba w tym tygodniu i wszystko fajnie i pieknie ale jak hamował to tak sie coś w nim tłukło że myślalem że sie rozleci.. moze nie dotarty? Ogólnie ładny mocny i szybki traktorek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus5714    0

tak sie składa że mam taki ciągnik mam już go rok i jestem z niego zadowolony mam w nim skrzynie 12P+4T i wzmocniony podnosnik <_< polecam wziac go z przednim mostem DANA jest wzmocniony i ma wiekszy kąt skrętu <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257
tak sie składa że mam taki ciągnik mam już go rok i jestem z niego zadowolony mam w nim skrzynie 12P+4T i wzmocniony podnosnik :lol: polecam wziac go z przednim mostem DANA jest wzmocniony i ma wiekszy kąt skrętu :D

 

A o ile jest z tym mostem droższy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus5714    0

no własnie nie wiem :lol: ale chyba jest w tej samej cenie jak będzie u mnie kolo z serwisu na przegląd to sie spytam ja mam jeszcze na tym starszym moście Gorzów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7011    1

Mój wujek właśnie kupił nowego ursusa 5714 standart i nawet fajnie się nim robi, fajnie wygląda w tej nowej kabinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmine2812    2

własnie t nowa kabinka jest super fajnie z nią wygląda


JEDNO życie ... JEDEN cel... JEZDZIC SCANIA seri R...


SCANIA queen of the ROAD ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolko    0
tak sie składa że mam taki ciągnik mam już go rok i jestem z niego zadowolony mam w nim skrzynie 12P+4T i wzmocniony podnosnik :) polecam wziac go z przednim mostem DANA jest wzmocniony i ma wiekszy kąt skrętu :)

mam pytanie czy ktoś ma do niego katalog w wersji elektronicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

Ursus 5714 to dobry ciągnik, maska też spoko no i kabinka też ok.

Ile on ma KM? bo 7524 ma jak się nie myle 100 KM.


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolko    0
Ursus 5714 to dobry ciągnik, maska też spoko no i kabinka też ok.

Ile on ma KM? bo 5724 ma jak się nie myle 100 KM.

dokładnie 81 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmine2812    2

tak to dobry ciągmnik wczoraj miałem okazje nim kosić łąki puzniej nie chciało mi sie wracac do u 2812 fajmy ciągnik POZDRO


JEDNO życie ... JEDEN cel... JEZDZIC SCANIA seri R...


SCANIA queen of the ROAD ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmine2812    2
Carmine masz jakieś plecy u modów że jeszcze Cię nie zbanowali za te wszystkie tematy?

 

czemu tak myslisz


JEDNO życie ... JEDEN cel... JEZDZIC SCANIA seri R...


SCANIA queen of the ROAD ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254
Carmine masz jakieś plecy u modów że jeszcze Cię nie zbanowali za te wszystkie tematy?

Nie ma bo juz mu daje bana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO myślicie o ursusie 5714 ??

 

jak dla mnie to jest super miałem okazje nim troche popracowć

 

Co o nim myślicie

powiem to tak: mam 5714 i chwalę go sobie jak mogę ale teraz wolałbym kupić ursusa 6024, ponieważ ma szersze koła, lepszą i ładniejszą kabinę, biegi z boku i jest po prostu lepiej dopracowany niż 5714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pablo21    29

Ciekawe skad wiesz ze 6024 jest lepiej dopracowany niz 5714 jak nikt go nie ma i ciagnik niedawno wszedl do produjcji.?

Niektórzy zachwycaja sie tymi nowymi Ursusami jak nie wiem co ale moim zdaniem nie ma czym :) a szczegolnie ta skrzynia z pólbiegiem przelączanym ze szrzęglem i obejmki na gumach dzwigni zmiany biegow w 7524(wyrażne niedopracowanie a co jesli taki jest cały ciągnik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus255    0

z 2008 roku, ale już wiem że nie ma a radio już zamontowane nebyło problemu z podpięciem doprowadziłem tylko jeden kabel plusowy a minus to już normalna sprawa byle do metalu i masuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez emtecc
      Witam
      Użytkuje ktoś siewnik stopkowy Agro Masz 2.5m z ursusem 3512. Ma to sens czy tylko męczenie się? Sama waga (590kg) siewnika nie napawa optymizmem 
    • Przez TomaszN
      Witam czy może ktoś posiada komplety przedni napęd od ursusa 5314 ?
    • Przez Bandziornoo
      Witam wszystkich jestem nowym posiadaczem ursusa 3512  97r  nieznam się zbytnio na tych traktorach  ale podczas jazdy z górki jest cichutki jak chybryda ale już pod górkę  coś wyje tak jakby Między silnikiem a skrzynią biegów  mam tylko nadzieję że to nie będzie skrzynią biegów  a zwolnic tam nie ma  ?? Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez Piotr5314
      Witam posiadam 5314 z 96r i prosze abyście napisali coś na jego temat tylko obiektywnie <_<
    • Przez Jamalek
      Witam,
      Zwracam się z prośbą o podpowiedź w dwóch tematach
      1) Nasz ursus zaczął w ostatnim sezonie dość mocno kopcić na czarno szczegolnie podczas pracy pod obciążeniem. Od czego może to być. Oleju nie bierze, słaby nie jest, czy pali więcej nie wiem nie sprawdzaliśmy leję się i jedzie. Może trochę ciężej pali na zimnym silniku szczególnie teraz w zimę- one ogólnie ciężko pala zimą ale teraz jakby trochę bardziej. Dwa sezony temu miał robione wtryski, ale czy sa ok to nie wiem. Wyciągać je do sprawdzenia czy szukać gdzieś indziej.
      2) Co się dzieje jak linka od ssania na ciepłym silniku nie chce się wcisnąć, na zimnym wciska się bez problemu. 
       
      Dziękuję za wszystkie podpowiedzi 🙂
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj