LowRider

Użyzniacz Glebowy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pszenica
milanreal1    319

Tak jestem stronniczy bo karze za wyzwiska i chamskie odpowiedzi...


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

No sorry ale @BOGDAN zaczął się wyzywać że musiałeś odpowiedzieć?


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

posty nie na temat-właściwie też powinny być usunięte i % naliczone-do żali chyba jest temat,tam się żalcie.

nie chcecie pisać na temat nie piszcie wcale.

 

 

mój też nie na temat-% mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warzywkopl    21

odwracasz kota ogonem.

pomimo ze z twoim postem w 60-70% można się zgodzić, o tyle używanie wobec kogoś epitetów typu "oszust" czy "złodziej" nie jest prymitywne? Dostałeś 2 punkty za 2 tego typu określenia i post został ukryty

żądaniem przestrzegania prawa polskiego?

skoro ponad połowa była dobrze to dlaczego post won? a gdzie post Lukasza? też mocno w oczy raził?

jeśli ta firemka nie przestrzega prawa handlowego i nie chce odpowiedzieć na swoje pytanie to wyraźnie widać, że te epitety w 100% do niej pasują

czyli 2 razy za to samo także złamanie prawa karnego przez administrację forum

 

wydałem na to **** 600zł i usłyszałem jedynie od handlowca że "gleba była nie taka" to się kutwa chce dowiedzieć na jakie gleby to****jest przystosowane ale widać jakiś mocno mały zakres działania only poletka doświadczalne i kilka rolników w kraju tylko tylko jakoś firma nie chce o tym napisać bo liczy się tylko kasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Przy odpowiedzi na posta Łukasza użyłem zlej formuły i post musiałem usunąć, wyjaśniałem mu to na PW.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemas1989    3

koledzy mam yptabie czy zastosowanie ug max na burakicukrowe pogłównie ma sens?? jaka dawka i w jakiej fazie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
Napisano (edytowany)

warzywko daj mu spokój wszystko wyjaśnione na PW, my na forum może i sobie docinamy ale na PW mamy bardzo poprawne stosunki dyplomatyczne

Edytowano przez Lukasz1987

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOGDAN    3

koledzy mam yptabie czy zastosowanie ug max na burakicukrowe pogłównie ma sens?? jaka dawka i w jakiej fazie??

 

Szanowny Panie Przemas 1989.

 

UGmax jest preparatem, którego stosowanie uruchamia procesy regeneracji gleby. Jego stosowanie można rozpocząć również w trakcie wegetacji roślin.

Zabiegi pogłówne wykonujemy we wczesnych fazach rozwojowych roślin. W przypadku buraka cukrowego jest to okres już od trzech par liści,

UGmax uruchamia naturalny proces przetwarzania masy organicznej zawartej w glebie w materię organiczną. Powoduje on poprawę stanu gleby, co wpływa na wyższą zawartość i lepszą dostępność składników pokarmowych i wody, oraz lepsze warunki rozwoju roślin. Wykonanie zabiegu pogłównego należy traktować jako początek procesu regeneracji gleby. Sukcesywne odzyskiwanie jej właściwych parametrów jakościowych będzie następowało wraz z systematyczną kontynuacją stosowania UGmax. Kolejne zabiegi należy wykonywać corocznie bezpośrednio na słomę (zamiast azotu) i inne resztki pożniwne lub jakąkolwiek masę organiczną przed wymieszaniem ich z glebą.

Więcej informacji http://www.ugmax.pl/...nie__UGmax.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

A jeżeli w polu w tej chwili jest sucho jak w prochowni to ci coś daje? bakterie i mikroorganizmy do życia potrzebują wody, no chyba że to bakterie z przyszłości :D

Od milionów lat resztki rozkladają się bez ug maxa....a ja bez ug maxa mam takie rośliny jak na waszych broszurkach :D

  • Like 1

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
a ja bez ug maxa mam takie rośliny jak na waszych broszurkach :D

bobytempelton po prostu jesteś zajebi.... ;)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu85    1

Możecie przestać pierd*** bez sensu bo jak wchodze na temat użyźniacz glebowy to chce o nim poczytać a nie pierdo**** jak z przedszkola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ChiquitaB    749

To jest tak jak masz obornika bądź gnojowicy u siebie tyle jak na pustyni piasku to żadne środki nie są potrzebne aby żyły sobie bakterie:) wystarczy regularnie nawozić to zasiewy jak na broszurach będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

nie każdy ma tyle obornika. W niektórych gospodarstwach jak pójdzie raz na 10 lat to już jest coś.


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOGDAN    3

krychu 85

 

Na Forum staramy się odpowiadać na zadane pytania i pomagać w rozwiązywaniu problemów.

Natomiast szersze materiały na temat Użyźniacza glebowego są na blogu http://www.agrofoto....34-bogdan-blog/

i na stronie http://www.ugmax.pl//2,260,UGmax_podnosi_oplacalnosc_produkcji_rolnej.html

lub po prostu informacja przesłana do mnie na PW

serdecznie zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon09875    9810

Powiem wam przez ok 3 lata stosowaliśmy UG efekt był zadowalający skrobia w ziemniakach ok 3% wyższa. Ziemia trudna w uprawie (glina w 80%) zrobiła sie lekka a nawet bardzo lekka w uprawie. Dużo lepiej rośliny pozyskiwały wode i nawóz z gleby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOGDAN    3

UGmax Użyźniacz Glebowy jest środkiem wzbogacającym różnorodność życia glebowego, przeznaczonym do przeprowadzania procesów rozkładu i przemiany masy organicznej (również resztek z kukurydzy) w materię organiczną.

Więcej informacji na: www.ugmax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w tym roku takze zastosuje ug max!!!i nikt mi nie powie ze srodek nie działa,bo teraz bedzie juz stosowany 5rok i wiem jaka ziemia była na poczatku a jaka jest teraz,sam zastosowałem sam sie przekonałem i zdania nie zmienie.Pozdrawiam Firme Bogdan,i zycze dalszych sukcesow

Edytowano przez kombajnista84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

Witam,

 

Zastosowałem UGmax dokładnie tydzień temu na rżysko po jęczmieniu zimowym. Ogolnie nie spodziewałem się za wiele po nim. Warunki podczas stosowania środka idealne - zero słońca, gleba wilgotna i prawie ciągle deszcze. Po zabiegu gruber. Już za 3 dni zobaczyłem czerwone plamy na słomie, które bardzo szybko powiększają się, teraz jest już tego cała masa. Analizując skład tego środka i charakterystykę bakterii, którą znalazłem w internecie, mam pewne podejrzenia co to może być. W każdym razie wydaje mi si, że to po tym środku. Czy Bogdan może się jakoś do tego ustosunkować? Czy to może efekt działania azotobakter?

Edytowano przez Cihu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Chyba raczej nie po azotobacter, chociaż mogę się mylić. Azotobacter to bakteria tlenowa która potrafi asymilować wolny N z powietrza i wprowadzać do gleby w formę łatwo przyswajalna dla roślin. Rocznie może pobrać do 30kg N/ha


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

zgadza się... niektóre z nich są zdolne do wytwarzania barwników - te z gatunku pseudomonas.

 

Bogdan opisuje działanie środka ale niedokładnie. I tu jest pies pogrzebany. Bo my chcemy konkretów, jakie szczepy bakterii i w jaki sposób działają. Niestety bogdan tego nie podaje precyzyjnie więc to takie trochę wróżenie z fusów. Na polu bez oprysku też czasem trafia się ta czerwona (bordowa) słoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Zgadzam się z Tobą, pseudomonas z tego co pamiętam wytwarzają barwinki antocyjanowe, karotenowe(chyba tak to się nazywa) i brązowienie też.

Co do składu to chyba największa tajemnica wszystkich tego typu preparatów. Na butelce nie było nic o składzie? Kiedyś kupiłem jakiś preparat ale to nie było UG i był podany skład.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jankes123    6

i co w koncu warto stosowac ten ug max czy to sciema to bo to sa drogie rzeczy niech ktos na pw mi napisze prawde o tym srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez wojtii
      Przydało by się dać wapno na pole, tylko jakie? Wiem tylko tyle, że muszę wapnować. Ale jakie dać, ile i gdzie je kupić w okolicy Wrocławia, bliższej lub dalszej?
    • Przez ursusikc330m
      Witam czy mogę rozsiać wapno razem z nawozem fosforowo potasowym i to zatalerzować czy lepiej rozsiać wapno zaorać i dopiero nawóz i talerzowanie?
    • Przez asaledr
      Witam,
      Mam taką działeczkę 4 ary, tak sobie leży nieużywana a szkoda żeby tak leżała, pomyślałem posadzę na niej choinki to sobie za 7 lat sprzedam i zawsze coś będzie. Tylko, że ona jest kawałek odemnie a te sadzonki z nadleśnictwa wielkości dłoni to w chaszczach nie bedzie to rosło a mi się nie chce jeździć tam specjalnie i kosić między drzewkami, nie mam na to czasu. Pomyślałem kupie agrowłókninę i całą działkę 4 ary tym wyścielę i zrobie otwory i kosturem posadzę te choineczki. Tylko pytanie czy na całości najlepiej ją dać czy np. między rzędami tylko. Albo może zamiast robić małą dziurkę na drzewko to wyciąć jej otwór o średnicy 30 cm na każde drzewko to będzie miała więcej wilgoci może choinka? 
    • Przez ENDRIUROL
      witam
      chcialbym zapytac o bakterie aktywujace uwsteczniony fosfor w glebie oraz o bakterire wiazace azot z atmosfery czy to na roslinie czy doglebowe. co polecacie czy uwazacie ze warto? widac roznice ? nie tylko w portfelu.. w dobie drogich nawozow kazdy kombinuje ale cxzy warto
      pozdrawiam
    • Przez AGRObombula
      witam mam pytanie czy moge pozypać wapmag wiosną na oziminy a dokładnie na jęczmień czy mo powstań negatywne skutki jakię albo pomoże ktos już zwas takie coś na wiosne na oziminy zastosował
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj