Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DaMiAn914

Problem z ciśnieniem oleju w DF K100

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DaMiAn914    0

Witam ! Mam taki problem że jak zapalam ciągnik to nie gaśnie odrazu kontrolka ciśnienia oleju(jakieś 4-3 sekundy). Nie wiem co może być tego przyczyną ! Może mieliście też takie problemy w swoich ciągnikach ? jak tak to proszę o odpowiedzi. :)

kris14    261

Może filtr oleju jest zanieczyszczony, albo mało jest oleju :)

luk2782    19

hmmm tak jest za kazdym razem jak go zapalasz? nie wazne czy stał miesiac czy kilka minut? w moim gasnie szybko do 2 sek faktycznie 4-5 to trosze duzo moim zdaniem zacznij od czujnika moze jest jakis wadliwy i wyłapuje sygnał dopiero po dłuzszej chwili. nie che mi sie wierzyc ze silnik juz masz podjechany na wale bo to nie mozliwe :) ile ma godzin i który rok?

Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Wiadomość z agroFakt.pl

K100    98
Witam ! Mam taki problem że jak zapalam ciągnik to nie gaśnie odrazu kontrolka ciśnienia oleju(jakieś 4-3 sekundy). Nie wiem co może być tego przyczyną ! Może mieliście też takie problemy w swoich ciągnikach ? jak tak to proszę o odpowiedzi. :)

Ja stawiam na czujnik pewnie sie zwiesza

a wyskakuje Ci jakiś błąd na wyświetlaczu???

najlepiej zadzwoń do serwisu to mogą Ci podpowiedzieć :)

DaMiAn914    0

serwis też powiedział, że może to być wina czujnika ! A dzieje się to jak odpalam rano traktor i nie zawsze jak jest ciepły ! Oleju napewno jest dość bo mamy dopiero 65 MTH i niedawno wymieniali olej ! Ale coś mi się wydaje, że znowy będą musieli przyjechać ! :)

luk2782    19

i jak tam naprawiłes?

Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

luk2782    19

w moim szwankujje przycisk pamieci obrotów cos sie sam rozłacza nie zawsze ale ostatnio jak przykałem to nie dało rady ujechac na tym musiałem noznym trzymac

Olik    0
musiałem noznym trzymac

A nie mogłeś ręczną suwniczką od gazu ręcznego przesunąć? <_<

DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

luk2782    19

juz mu przeszło ale ten przycisk jest wygodniejszy

Filus    1

Witam.

U mnie wymienili włącznik pamięci obrotów a mimo to czasem się jeszcze rozłącza.

Zdaje się że to jedna z felernych części.

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Halun125
      Witam. Starałem się znaleźć podobny problem na forum ale się nie udało. Problem w moim R3 jest z przednim mechanizmem różnicowym. Mianowicie jest zapięty i nie idzie go rozłączyc. Tylny most blokuje się normalnie, przód w ogóle nie reaguje. Elektrozawór jest sprawny, czysty bo już go wyciągnąłem i brudny też nie był, prąd dochodzi do cewki, podmiana też nic nie daje. Sprawdzałem czy od zaworu do przedniego mostu dochodzi olej i leci aż miło. Niestety nie mam czym sprawdzić jakie tam panuje ciśnienie. Ja obstawiał bym na usterkę mechaniczną tylko gdzie jej szukać ?Może miał ktoś taki przypadek ? Z góry dzięki za odpowiedź:) 
      I jeszcze takie wyciągnąłem łby od śrub tym korkiem spustowym. Blokada puściła ale od czego one są?

• Przez axel84
      Witam mam problem z podnośnikiem w Hurlimann H 5110. A mianowicie przy pracy z pługiem przy podnoszeniu zacina się lub samoczynnie podnosi do góry. Rozdzielacz był robiony chromowany pompa po regeneracji tłoczysko zrobione siłowniki wspomagające zrobione filtr hydrauliki wymieniony olej wymieniony jak w specyfikacji . Traktor jest z turem tur chodzi dobrze szybko podnosi tak samo kiper. Proszę o pomoc  bo nie wiem co tu jeszcze zrobić by ten podnośnik chodził jak należy . 
    • Przez MrRadny69
      Witam, mam problem, a mianowicie cieknie olej z uszczelniacza na wale korbowym w Agrotronie 6.20. Prosba o podpowiedz czy do wymiany uszczelniacza trzeba odjezdzac przodem ciagnika czy moze kolo pasowe da sie zdemontowac bez wiekszych problemow nie robiac tego.
    • Przez longi
      Witam.niedawno kupiłem deutz fahra 6.61.mam problem ze sprzęgłem tzn.ciężko chodzi pedał sprzęgła,poza tym niekiedy gdy ciągnik jedzie i wciśnie sie pedał sprzęgła to strasznie coś "wyje"a ciągnik pomału dalej jedzie.czy ktoś wie co tam może byc zepsute?za wszelkie odpowiedzi i pomoc zgóry dziękuje!
      jeszcze mam jedno pytanie.od czego jest taki plastikowy zbiornik z tyłu traktora pod kabiną?czy ten ciągnik posiada osobny układ hydrauliczny?(chodzi mi dokładnie o to czy do hydrauliki jest pobierany olej ze skrzyni biegów czy może z tego zbiornika pod kabiną)
    • Przez Grzenio
      Wie ktoś może co oznacza błąd nr 85 w DF agrotronie z 2008 r.
      Może ktoś już spotkał się z tym błędem?
      Z góry dzieki za pomoc.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.