Skocz do zawartości
Ferdek07

Przyszłość produkcji mleka w Polsce

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

a8185    25

Ciekawie to właśnie będzie. Ale najciekawsze jest to co bedzie gdy Tusk zostanie 3 raz premierem (co jest niemal pewne.) :D

stan1122    0

No i h.j , oddaję mleko do Mlekovity i podejrzewam że trzeba będzie przeniść sie do mleczarni produkującej proszek dla arabów .

cinek1808    27

zbliżają się wybory do europarlamentu pokażmy ..... gdzie ich miejsce wszyscy są siebie na czele z PSL a ostatnie przemówienie Piechocińskiego udającego niewiniątko mnie wku.... chyba od jest w rządzie i jego głos też się liczy

Tworkowiak    103

Mleczarni jest kilkadziesiąt więc świat się nie zawali gdy jednej ograniczą rynek zbytu.

Tyle, że mowa o największej w Polsce i jak ona obniży cenę skupu, to inne też mogą, nawet bez konkretnego powodu.

Meg5    351

To chyba logiczne ? Moja mleczarnia OSM Sierpc też do Rosji sprzedaje sery . Cóż ...

DanielFarmer    108

machanie szabelką polityków polskich wychodzi....niemcy, francja, anglia wycofały się politycznie a nasi krzyczą...i słit focie na majdanie robią :) Nasuwa mi się jedno stwierdzenie-"Czemuś biedny?boś głupi.Czemuś głupi?boś biedny"

Meg5    351

Tak . Chwalę sobie współpracę z tą mleczarnią . Teraz 11-12 będzie wypłata ,to się zobaczy czy już w dół czy jeszcze nie .

a8185    25

Mleczarni jest kilkadziesiąt więc świat się nie zawali gdy jednej ograniczą rynek zbytu.

Nie ma to jak jedność rolników :D Zrozum ze to dopiero początek. Mlekovita jest pierwszą mleczarnią a reszta poleci jak kostki domina. Nie martwcie się dostaniemy wszyscy po równo

rolstudent    94

Puki co cena za mleko chyba sie stabilizuje i niech tak pozostanie jak najdłużej.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

tomaszek25    1

kto ich kur... wybrał? banda patałachów zamiast bronic swojego interesu walcza o bande ktura bestialsko mordowała naszych. czemu niemiec francuz czy inny z zachodu sie wycofał tylko my mamy zawsze wygurowane ambicje pan tusk pan sikorski zbawcy narodu zamiast na swoim podwurku uporzadkowac bałagan polecieli na ukraine czego tam sie pytam czego? no i mamy a zaraz zniosa kwoty kolejna obnizka i pytam sie jak zyc panie premierze jak zyc... a on i tak to w d*pie ma...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez dawid141413
      Witam, potrzebuje bariere tylna na hale udojowa delaval rybia osc 30. Prosilbym o pomoc w znalezieniu kogos kto moze posiadac takie cos. Konkretnie chodzi o takie cos jak na zdjęciu 

• Przez adeq15
      witam ma do was pytanie mam znajomego który chce miec obore pod oczena co musi zrobic a by to uzyskac ja slyszakem ze musi kupic jaluwki zacielone i musie miec ih conajmniej cztery na doplaty a 20 zeby miec obore pod oczena czy to prawda??
    • Przez Ursusc36099
      Witam chcę was zapytać o opinie która mleczarnia jest lepsza Mlekpol czy OSM Piątnica.
      Względem cen skupu surowca i jakością produktów.
    • Przez vygi
      - poprawi wydajność mleczną
      - poprawi zawartość tłuszczu
      - poprawi płodność córek 
    • Przez Maciek_Magnum
      Szanowni, moja dziewczyna pisze pracę licencjacką na temat produkcji mlecznej w Polsce i jej opłacalności w dobie kryzysu gospodarczego, który dotknął niemal wszystkie podmioty gospodarcze w latach 2008-2012. Proszę Was o wypełnienie krótkiej, anonimowej ankiety na wyżej przedstawiony temat. Podkreślam jeszcze raz, że ankieta jest anonimowa! Będziemy Wam bardzo wdzięczni! Z góry wielkie, wielkie dzięki!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdT0QG9GrOBiD6LAh2Oz-ZrLbczJLwrod7YzeXoZiZRzA73lg/viewform?c=0&w=1